2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar. Bugün ve dün akşam akıntım çok açık kahve rengiydi. Yoğun akıntı değil. Peçeteye gelen. Doktora da yazdım haber bekliyorum ama normalm, 6. haftada?
Benden de gelmişti çok açık renk. O gün içinde geldi ama sonra geçti. 6.haftalarda olabiliyormuş. Dr bu aralar olabilir dedi. Ama ben yola çıkacağım için nolur nolmaz dr progestan vermişti ama bir tane içtim bıraktım kendi kendine durdu büyük ihtimal. Siyaha yakın ya da kan gelmesi sorun olabilir canım ama yine de endişeleniyorsan tabi dr a görünmekte fayda var.

Günaydın kızlar.
Ben 5+5 im. Keseyi gördük ama kalp atışını haftaya duyacağız. Yalnız aklima takılan birşey var benim midem hiç bulanmiyor sadece baş dönem ve halsizligim çok fazla. Sizin mideniz bulanıyor mu ? Yada bulanmamasi normal mi ?

Günaydınn. Hayırlı olsun:emir_bebek: tabi ki.. her hamilelik farklı mideniz bulanmak zorunda değil. Herkes farklı semptomlar yaşayabiliyor. Bir de İnşallah bulanmazsınız ama tam 6. Haftanın başında başlıyor:KK12:

Cinsiyetini hissediyorum diyen var mı ya da bu hisler doğru çıkar mı acaba bu konuda tecrübesi olan var mı:KK48: Çin ve rus takvimi kız gösteriyor lakin ben erkek hissediyorum. Hatta çocuk düşündüğümüzden beri kız ismi hazırda bazen eşim şakasına kız ismiyle sesleniyor karnıma, diyorum ya erkekse kızıyorum baya gücüne gider çocuğun diye:KK45:

Günaydınn. Hayırlı olsun:emir_bebek: tabi ki.. her hamilelik farklı mideniz bulanmak zorunda değil. Herkes farklı semptomlar yaşayabiliyor. Bir de İnşallah bulanmazsınız ama tam 6. Haftanın başında başlıyor:KK12:
Çin takvimi linkini yeniden paylaşabilir misin canım epey arkada kalmış galiba göremedim

Günaydın kızlar :KK200: benimde çin takvimine göre kız çıkıyor eşimde kız istiyor annemler tryzemler de bana senin kızın olacak bak gör diyorlar :KK45: benim için sağlıklı olsun da hiç farketmez.

Günaydın kızlar :KK200: benimde çin takvimine göre kız çıkıyor eşimde kız istiyor annemler tryzemler de bana senin kızın olacak bak gör diyorlar :KK45: benim için sağlıklı olsun da hiç farketmez.
Günaydın canım Tabi ki farketmez ama o merak duygusu farklı oluyor ya :) Bence burnu yüzü kime benzicek diye yorum yapmaya benziyor cinsiyette. Nasıl bana benzemiyor diye atmıyorsak istediğimizden farklı bir cinsiyet olunca atıcak değiliz ya :KK45: Genel yazdım tabi bunu canım şahsına değil. Sağlıklı olsunlarda cinsiyetin hiç biiiiiiiir önemi yok:KK200:

Günaydın canım Tabi ki farketmez ama o merak duygusu farklı oluyor ya :) Bence burnu yüzü kime benzicek diye yorum yapmaya benziyor cinsiyette. Nasıl bana benzemiyor diye atmıyorsak istediğimizden farklı bir cinsiyet olunca atıcak değiliz ya :KK45: Genel yazdım tabi bunu canım şahsına değil. Sağlıklı olsunlarda cinsiyetin hiç biiiiiiiir önemi yok:KK200:
Canım kız olursa ismi belli gibi şimdiden :anneadayı: ama çok da merak ediyorum :dondurma:aynı zamanda cuma günki kalp atışının heyecanındayım acaba her şey yolunda olacak mı diye ..

Canım kız olursa ismi belli gibi şimdiden :anneadayı: ama çok da merak ediyorum :dondurma:aynı zamanda cuma günki kalp atışının heyecanındayım acaba her şey yolunda olacak mı diye ..
Bizimde 2 isim var aklımızda kız olursa ama kısmet bakalım. Az kalmış 2 güncük ne kadarlık olcak cuma? İnşallah herşey yolundadır kötü düşünme annesi:anneadayı:

Lekelenmeden korkma demişti benim doktor. O kadarla kalır gider inş canım. Yani kötü çağırmıyorumda teslim oldum artık diyim. Ne gelirse razıyım modundayım yapılmasj gerekenleri.yaptım gerisi nasip artık
Canım ben de aynı moddayım. Rabbim ne eylerse güzel eyler.. napalım.. bekleyip görücez inşallah hayıtlısıyla kucağımıza almak nasip olur sağ salim bebeklerimizi.

Bizimde 2 isim var aklımızda kız olursa ama kısmet bakalım. Az kalmış 2 güncük ne kadarlık olcak cuma? İnşallah herşey yolundadır kötü düşünme annesi:anneadayı:
Canım sata göre 8 haftalık olacak ama benim adetlerim 35 günlük süreyi bulduğu için geç yumurtladığım için doktor onu düzenler diye düşünüyorum. Gerçi 5. Hafta kesemizi gördük.

Randevumun cuma olması da tamamen benim kafa gidikliğinden ::KK70: yoksa pazartesinden almıştım.

Gerçi onda da vardır bir hayır çünkü benim ilk öğrenmem beta hcg 5. Hafta kesem yine cumaydi bu da yine cuma oldu :KK45:

Canım sata göre 8 haftalık olacak ama benim adetlerim 35 günlük süreyi bulduğu için geç yumurtladığım için doktor onu düzenler diye düşünüyorum. Gerçi 5. Hafta kesemizi gördük.

Randevumun cuma olması da tamamen benim kafa gidikliğinden ::KK70: yoksa pazartesinden almıştım.

Gerçi onda da vardır bir hayır çünkü benim ilk öğrenmem beta hcg 5. Hafta kesem yine cumaydi bu da yine cuma oldu :KK45:
Vardır bir hayır canım o zaman kalp atışlarını duyarsın büyük ihtimalle. Belki pazartesi gitsen içinde kalacaktı:KK49: 2 günde göz açıp kapayıncaya kadar geçer:anneadayı:

hayırlı günler herkese takvime göre 7+0 ız bugün doktordan geldim 7+5 günlük çıktı ultrasonda kalp atışlarını da gördük çok şükür benim ikinci bebeğim olacağından bu kadar çok heyecanlanacağımı tahmin etmiyordum allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguları inşallah

hayırlı günler herkese takvime göre 7+0 ız bugün doktordan geldim 7+5 günlük çıktı ultrasonda kalp atışlarını da gördük çok şükür benim ikinci bebeğim olacağından bu kadar çok heyecanlanacağımı tahmin etmiyordum allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguları inşallah
Benim de ikinci bebeğim olacak kısmetse ama ben de çok heyecanlıyım çok istiyorduk belki de o yüzden , Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

:nazar: Amin inşallah

X