2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende kimsenin moralini bozmıyım diye yazmıyordum canım ama malesef devam ediyor hemde adet oluyormuşum gibi. Sanırım yavaş yavaş gidiyor benden. Sen nasılsın seninki kesilmiştir inş
Canim benim ki cok degil ama devam ediyor.. lekelenme gibi.. inan o sekilde kanamasi olup dogum yapan nice insanlar var.. hissettiklerini tahmin edebiliyorum ama kotuyu cagirma kuzum :KK43:

:nazar:Bugün ben de bebeğimin kalp atışlarını duydum ilk kez .:nazar::nazar::nazar: Daha bayramdan bir hafta önce duyulmayacak kadar küçükken yıldız gibi parlarken görmüştük kalbini, şimdi sesini de duydum çok şükür. :anneadayı:Büyümüş bebek olmuş resmini bile çekti doktoru. Minik 1 yaşındaki kızım da gözlerini dikerek izledi kardeşini:anne:. Hiç olmadığım kadar rahattım muayene sırasında, iki numaralar böyle oluyor demek.:KK51:
Cinsiyet tahmininiz de yapıldı doktorum tarafından kanadada yaşayan hintli bir profesörün %97 doğruluk olasılığı olan bir teori ile, sonuç çin takvimi ile uyumlu :super: %90 erkek :nazar: :emir_bebek:
Allahım sağsalim kucaklarımıza almayı nasip etsin, korusun tüm evlatları. İnsanın ciğerinin köşesi acıyor evlat diyince :anne:

Maşallah:nazar: dünyanın en güzel sesi olmalı.. bende de ikincinin verdiği rahatlık vardı ama, kalbi duyunca gözlerim doldu yinedeo_O

O nasılmış o hintli teorii. Bize de söyleyin ammaa :KK53:

:nazar:Bugün ben de bebeğimin kalp atışlarını duydum ilk kez .:nazar::nazar::nazar: Daha bayramdan bir hafta önce duyulmayacak kadar küçükken yıldız gibi parlarken görmüştük kalbini, şimdi sesini de duydum çok şükür. :anneadayı:Büyümüş bebek olmuş resmini bile çekti doktoru. Minik 1 yaşındaki kızım da gözlerini dikerek izledi kardeşini:anne:. Hiç olmadığım kadar rahattım muayene sırasında, iki numaralar böyle oluyor demek.:KK51:
Cinsiyet tahmininiz de yapıldı doktorum tarafından kanadada yaşayan hintli bir profesörün %97 doğruluk olasılığı olan bir teori ile, sonuç çin takvimi ile uyumlu :super: %90 erkek :nazar: :emir_bebek:
Allahım sağsalim kucaklarımıza almayı nasip etsin, korusun tüm evlatları. İnsanın ciğerinin köşesi acıyor evlat diyince :anne:
Gozunuz aydin masallah bebise :nazar: kimmis bu kanadali hintli,hic duymadim

benim de vardı ama çok yüksek değildi diyetime uymuştum şimdi ikincide dikkat etmeye çalışacam inşallah ilkinde oluyo diye ikincide de kesin oluyor mu acaba
Galiba ikincisinde de oluyo yuksek degilse diyet yap canim ,benim kan tahlili yapilirken bu goz onune alinip seker,karaciger,bobrek herseye bakildi, insallah olmaz,

Maşallah:nazar: dünyanın en güzel sesi olmalı.. bende de ikincinin verdiği rahatlık vardı ama, kalbi duyunca gözlerim doldu yinedeo_O

O nasılmış o hintli teorii. Bize de söyleyin ammaa :KK53:
Ben de kalp atışını gördüğüm gün ağlamıştım bayramdan bir hafta önce. İlk çocukta panik olduğumdan tadını çıkaramamışım bazı şeylerin. O kadar huzur verdi ki o ses dünyanın gerçekten en güzel sesi.

Gozunuz aydin masallah bebise :nazar: kimmis bu kanadali hintli,hic duymadim

İsmini bilmiyorum ama teori sonuçta genel geçer bir gerçek değil fakat çok yüksek başarı ortalamaları varmış. Göbek kordonu çocuğun sağından çıkıyorsa erkek, soldansa kız imiş. Ama bakması çok zormuş herkes bakamazmış buna. Yüzlerce hastasından sadece 9-10 tanesinde tutmamış şimdiye kadar. Zaten doğruluk payı olmasa bu haftada böyle bi bilgi vermez diye düşünüyorum. Önceki gebeliğimde de temmuz annelerindeyken yazmıştım.
Bu arada iki gebelikte de çin takvimi doğru çıktı benim eğer doğruysa doktorun dediği.

Günaydın kızlar.
Ben 5+5 im. Keseyi gördük ama kalp atışını haftaya duyacağız. Yalnız aklima takılan birşey var benim midem hiç bulanmiyor sadece baş dönem ve halsizligim çok fazla. Sizin mideniz bulanıyor mu ? Yada bulanmamasi normal mi ?

Günaydın kızlar.
Ben 5+5 im. Keseyi gördük ama kalp atışını haftaya duyacağız. Yalnız aklima takılan birşey var benim midem hiç bulanmiyor sadece baş dönem ve halsizligim çok fazla. Sizin mideniz bulanıyor mu ? Yada bulanmamasi normal mi ?
Normal herkeste aynı belirtiler olacak diye birşey yok.

Canim benim ki cok degil ama devam ediyor.. lekelenme gibi.. inan o sekilde kanamasi olup dogum yapan nice insanlar var.. hissettiklerini tahmin edebiliyorum ama kotuyu cagirma kuzum :KK43:
Lekelenmeden korkma demişti benim doktor. O kadarla kalır gider inş canım. Yani kötü çağırmıyorumda teslim oldum artık diyim. Ne gelirse razıyım modundayım yapılmasj gerekenleri.yaptım gerisi nasip artık

Günaydın kızlar.
Merhaba canım ben ilk gebeligimde doktoruma sormuştum çünkü bütün çevremdeki hamileler bulantiliydi bide yok bulantı sağlıklı hamileliğin belirtisi falan derlerdi endişeyle gittim sordum bende hiç bulantı olmuyor yolunda gitmeyen şeyler mi var diye doktorumun tek dediği Allahın sevgili kulusun daha ne istiyorsun demişti bende sağlıksız olabilir mi deyince kesinlikle doğru değil dedi ki çok şükür nur topu gibi bir oğlum oldu şimdi 26 aylık bu gebeligimde de bulantim yok bu senin bunyenle alakalı bir durum

Günaydın kızlar.
Bu zmanlarda normal canım ve herkesin bulancak diye birşey yok benimde bulanmıyor daha genelde benim kalp atısı basladıgı haftalarda sabahtan aç karna sıvı alınca bulanırdı

Bende kimsenin moralini bozmıyım diye yazmıyordum canım ama malesef devam ediyor hemde adet oluyormuşum gibi. Sanırım yavaş yavaş gidiyor benden. Sen nasılsın seninki kesilmiştir inş

günaydın canım sen her zaman moralini yüksek tut tabi kolay değil biliyorum. Benim kırmızı kanamam başladığında dr um gün 24 saat se 23 saat yatacaksın demişti. Sende olabildiğince yat canım

Günaydın kızlar.
Canım benim herkesin bünyesi farklı kimi 9 ay bulanırken kimi bulantı nedir bilmiyor. Hem daha erken bir anda başlayabilirde... Beni sorarsan bulantı ,mide yanması , Baş dönmesi ne ararsan var tansiyonum sürekli düşüyor :KK43:

Canım benim herkesin bünyesi farklı kimi 9 ay bulanırken kimi bulantı nedir bilmiyor. Hem daha erken bir anda başlayabilirde... Beni sorarsan bulantı ,mide yanması , Baş dönmesi ne ararsan var tansiyonum sürekli düşüyor :KK43:
Tansiyonun kaç canım 10/6 falan olması gebelik için şuanki dönemde düşük degil yani normal sayılıyor

X