2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cinsiyetini hissediyorum diyen var mı ya da bu hisler doğru çıkar mı acaba bu konuda tecrübesi olan var mı:KK48: Çin ve rus takvimi kız gösteriyor lakin ben erkek hissediyorum. Hatta çocuk düşündüğümüzden beri kız ismi hazırda bazen eşim şakasına kız ismiyle sesleniyor karnıma, diyorum ya erkekse kızıyorum baya gücüne gider çocuğun diye:KK45:

bence böyle bir his var :) ilk bebeğimde 4. ayda dr % 95 erkek dedi.Ama ben yok bu erkek değil kız diye dolaşıyordum. 5.5 aylık kontrole giitiğimde kız dedi.Zaten erkek olduğuna hiç inanmamıştım.:anneadayı::halay:

Zaten çay kahveden çok tiksindim. mutlaka maden suyu içiyorum günde 1 ve suyu 3.5 a tamamlamaya çalışıyorum bulantıyla çok zor oluyor:emir_bebek:
Ben de normalde çok su içen biriyim ki soğuk su içemezdim hiç. Ama son günlerde su içemez oldum. Dehşet midemi bulandırıyor. Sonra soğuk su içmeyi denedim. O iyi geldi. Biraz daha az bulandırıyor. Bir de arada limon elma dilimi falan atıyorum. Sade soda hiç içemem ama o da faydalıymış.

Günaydın kızlar.
Ben 5+5 im. Keseyi gördük ama kalp atışını haftaya duyacağız. Yalnız aklima takılan birşey var benim midem hiç bulanmiyor sadece baş dönem ve halsizligim çok fazla. Sizin mideniz bulanıyor mu ? Yada bulanmamasi normal mi ?
Tabi ki normal bence bulanmadigi icin sevinmelisin :super:

ben de ilk defa doktora geldim 8 haftalıkmış kalp atışını da dinledik maşallah şimdilik bir sorun yok. doktorum emzirmeye devam edebilirsin hiç bir sorun yok dedi en cok ona sevindim
Mrb Benimde 8 haftalik kizimi emziriyorum doktor emzirmeye devam et demisti sutun tadi degisince cocuk birakir demisti bana kendi birakirmi acaba sen sutten kesecekmisin hamilelik daha da ilerleyince

Kızlar ben de bugün gittim Dr a sabah sıra aldık kadın doğum hastanesi.sinden rastgele bir Dr a. Ultrasonla bakti Hiç bişey demedi kalp atışına bakmadı kan tahlili verdi. İlaç almaya gittim Progestan vermiş bana hiç bişey demeden almadım bende düşerse nasip artik.insan bir der risk var diye. Bilenler vardır belki üzülmüştümhamile olduğumu öğrendiğimde. 4.cocuk olacak eşim üzüldü düşmesini istemiyorum inşallah düşmez diyor. Allah verir o alır

Kızlar ben de bugün gittim Dr a sabah sıra aldık kadın doğum hastanesi.sinden rastgele bir Dr a. Ultrasonla bakti Hiç bişey demedi kalp atışına bakmadı kan tahlili verdi. İlaç almaya gittim Progestan vermiş bana hiç bişey demeden almadım bende düşerse nasip artik.insan bir der risk var diye. Bilenler vardır belki üzülmüştümhamile olduğumu öğrendiğimde. 4.cocuk olacak eşim üzüldü düşmesini istemiyorum inşallah düşmez diyor. Allah verir o alır
Canım riskli bir durum olmasa vermezdi sanırım progestan.. iç istersen sen yine de. Kanaman falan var mıydı?

Nasıl bir doktormuş o hiçbir şey dememiş öyle. Kan testleri kalp atışı duyulduktan sonra yapılıyor hani gebelik kesinleşince diye biliyorum. Progestan niye verdi ki birşey demeden, sıkıntılı bir durum varsa niye demiyor aa salak mıdır nedir:işsiz:Sen göze almışsın ama o bebiş annesine tutunmaya çalışıyor, yine de elinden geleni yap gerisi allahın taktiri canım:anneadayı:

Nasıl bir doktormuş o hiçbir şey dememiş öyle. Kan testleri kalp atışı duyulduktan sonra yapılıyor hani gebelik kesinleşince diye biliyorum. Progestan niye verdi ki birşey demeden, sıkıntılı bir durum varsa niye demiyor aa salak mıdır nedir:işsiz:Sen göze almışsın ama o bebiş annesine tutunmaya çalışıyor, yine de elinden geleni yap gerisi allahın taktiri canım:anneadayı:
Aynen adam niye geldin dedi hamileyim dedim ilk gelişim dedim. Benim ikinci gebelgmde TSH yüksek çıkmıştı onu söyledim tahlili ondan istedi de. Sadece ilaç yazdım dedi ne kese ne bebek hiç bı yorum yapmadı

Aynen adam niye geldin dedi hamileyim dedim ilk gelişim dedim. Benim ikinci gebelgmde TSH yüksek çıkmıştı onu söyledim tahlili ondan istedi de. Sadece ilaç yazdım dedi ne kese ne bebek hiç bı yorum yapmadı
Ne garip doktorlar var yaa tee burdan sinirimi bozdu:işsiz:

Sebogelin Sebogelin canim nasil oldun benimde kanamam agrim var once koyuyudu simdi pembeye dondu aksam doktora gidicem esim gelince
Benim de yaklaşık 10 gün önce bayram tatilinde kanama oldu. 2 gün kahverengi oldu. 1 kez de kırmızıya yakın oldu. Acile alttan bakarlar diye kayinvalidem göndermedi çoğalırsa git dedi zaten 5. Haftada idi kalp atışları da duyulmayacakti gitmedim bekledim. Geçti bidaha da hiç gelmedi. 10 gündür hiç yok p.tesi doktora da gittim kalp atışları duyuldu bi sıkınti yok dedi. Ins sız de de bisi olmaz.

Cinsiyetini hissediyorum diyen var mı ya da bu hisler doğru çıkar mı acaba bu konuda tecrübesi olan var mı:KK48: Çin ve rus takvimi kız gösteriyor lakin ben erkek hissediyorum. Hatta çocuk düşündüğümüzden beri kız ismi hazırda bazen eşim şakasına kız ismiyle sesleniyor karnıma, diyorum ya erkekse kızıyorum baya gücüne gider çocuğun diye:KK45:
Ben de kız hissediyorum. Bakalım ne olacak. :KK66:

X