2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
:nazar:Bugün ben de bebeğimin kalp atışlarını duydum ilk kez .:nazar::nazar::nazar: Daha bayramdan bir hafta önce duyulmayacak kadar küçükken yıldız gibi parlarken görmüştük kalbini, şimdi sesini de duydum çok şükür. :anneadayı:Büyümüş bebek olmuş resmini bile çekti doktoru. Minik 1 yaşındaki kızım da gözlerini dikerek izledi kardeşini:anne:. Hiç olmadığım kadar rahattım muayene sırasında, iki numaralar böyle oluyor demek.:KK51:
Cinsiyet tahmininiz de yapıldı doktorum tarafından kanadada yaşayan hintli bir profesörün %97 doğruluk olasılığı olan bir teori ile, sonuç çin takvimi ile uyumlu :super: %90 erkek :nazar: :emir_bebek:
Allahım sağsalim kucaklarımıza almayı nasip etsin, korusun tüm evlatları. İnsanın ciğerinin köşesi acıyor evlat diyince :anne:
Maşallah. Allah tamamına erdirsin sağljkla gelsin inş

:nazar:Bugün ben de bebeğimin kalp atışlarını duydum ilk kez .:nazar::nazar::nazar: Daha bayramdan bir hafta önce duyulmayacak kadar küçükken yıldız gibi parlarken görmüştük kalbini, şimdi sesini de duydum çok şükür. :anneadayı:Büyümüş bebek olmuş resmini bile çekti doktoru. Minik 1 yaşındaki kızım da gözlerini dikerek izledi kardeşini:anne:. Hiç olmadığım kadar rahattım muayene sırasında, iki numaralar böyle oluyor demek.:KK51:
Cinsiyet tahmininiz de yapıldı doktorum tarafından kanadada yaşayan hintli bir profesörün %97 doğruluk olasılığı olan bir teori ile, sonuç çin takvimi ile uyumlu :super: %90 erkek :nazar: :emir_bebek:
Allahım sağsalim kucaklarımıza almayı nasip etsin, korusun tüm evlatları. İnsanın ciğerinin köşesi acıyor evlat diyince :anne:
Oh gözün aydın canım sağlıklıca büyüsün inşallah sıpalar:nazar:

Kızlar biraz kafa dağıtalım :eğlence:Geçen günlerde Çin Takviminden bahsetmiştiniz burada. Benim oğlum doğru çıkmıyordu ama Çin takvimine göre yaşıma bakmıyormuşum. Bugün kendi kendine hesaplayan bir siteden baktım, satı yazdım ama aslında döllenme zamanını soruyor (oğlum kesinlikle Temmuz da döllendi- önemli olan AY) yaşım 29 (Ekim de 30 olacağım) ama bu takvimde 31 mişim meğer şuan.
Baktım Oğluma gerçekten erkek diyor, bu hamileliğime kız diyor:KK200: inanmak istedim sanırım hahaha
Bakmak isterseniz:
https://www.yourchineseastrology.com/calendar/baby-gender-predictor.htm

oğluma baktım ilk defa doğru çıktı hep kız diyordu demekki yanlış bakıyormuşuz
bu gebeliğime de kız dedi ayyy cok hevesleniyorum suan istemeden :KK70:

Gözünüz aydın, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :nazar:

Gozun aydin Allah bagislasin cumlemizin yavrularini insallah

Merhaba kizlar
Ben simdi aciyorum sayfanizi. 29 yasinda 21 aylik bir kizim var. Adetim gecikti 2 gun once 2.cizgiyi silik gordm sanirm hamisim. Onumuzdeki gunlerde dra gitmeyi dusunuyorm. Planli bir gebelik degildi benimkisi. Tahmini dogum 29 nisan gosteriyor programlar. Acaba beni de listeye ekleyebilir misiniz. Mersindeyim. 163 boy 57 kg

Merhaba kizlar
Ben simdi aciyorum sayfanizi. 29 yasinda 21 aylik bir kizim var. Adetim gecikti 2 gun once 2.cizgiyi silik gordm sanirm hamisim. Onumuzdeki gunlerde dra gitmeyi dusunuyorm. Planli bir gebelik degildi benimkisi. Tahmini dogum 29 nisan gosteriyor programlar. Acaba beni de listeye ekleyebilir misiniz. Mersindeyim. 163 boy 57 kg
Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun gebeliğin inşallah:anneadayı:
İlk sayfadabyer alan çizelgeyi eksiksiz doldurursan bir de beni etiketlersen tabiki eklerim :KK200:
Bu arada ben de şuan mersin'deyim :KK49:

Merhaba kizlar
Hoşgeldin canım :anneadayı:

Arkadaşlar nasıl etiketleniyo bilmiyorum beni de ekler misiniz listeye? Yaş 31, şehir İstanbul, ilk bebiş, çin takvimine göre kız.

Bende kimsenin moralini bozmıyım diye yazmıyordum canım ama malesef devam ediyor hemde adet oluyormuşum gibi. Sanırım yavaş yavaş gidiyor benden. Sen nasılsın seninki kesilmiştir inş
Canım tez geçsin inşallah doktorun ne diyor bu duruma yapılacak başka bir şey yok mu ki

Bende kimsenin moralini bozmıyım diye yazmıyordum canım ama malesef devam ediyor hemde adet oluyormuşum gibi. Sanırım yavaş yavaş gidiyor benden. Sen nasılsın seninki kesilmiştir inş
:KK43: Herşey iyi olacak inşallah kuzum ya

Yaaaaaa :KK43:( canım acile falan gitmedin mii
Gidilcek birşey yok ki kuzum. Doktorum dedi zaten dün kanama alanı var. Progestan verdi kullan bakalım 3 gün kanama durur mu görüşelim dedi. Düşme ihtimali var tutunma ihtimali de dedi. Kesilmedi hiç kanamam sanırım yavaş yavaş düşüyor.yarın gideriz artık bakalım duruyor mu ama sanmıyorum açıkcası

Gidilcek birşey yok ki kuzum. Doktorum dedi zaten dün kanama alanı var. Progestan verdi kullan bakalım 3 gün kanama durur mu görüşelim dedi. Düşme ihtimali var tutunma ihtimali de dedi. Kesilmedi hiç kanamam sanırım yavaş yavaş düşüyor.yarın gideriz artık bakalım duruyor mu ama sanmıyorum açıkcası
Anladım canım hayırlısı diyelim :KK43:

X