2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oy kuzum benim :KK200:
Ben de inanıyorum her şeyin güzel olacağına.. sen de inan ama olur mu? İnşallah hepimiz güzel şeyler yaşayacağız..
İnanıyorum cnm, bana kalbi durabilir dedi.
Sanki eşyadan bahsediyoruz.
Bi de dün ilk kez kalp atimini duydum düşünsene ne kadar duygusal bı gündü, içine etti doktor.
Ama inan hiç umutlarımı kaybetmedim.
Veren Rabbim doktorlar mı verdi mucizeyi.
Güzel olacak her cnm inanıyorum.

İnanıyorum cnm, bana kalbi durabilir dedi.
Sanki eşyadan bahsediyoruz.
Bi de dün ilk kez kalp atimini duydum düşünsene ne kadar duygusal bı gündü, içine etti doktor.
Ama inan hiç umutlarımı kaybetmedim.
Veren Rabbim doktorlar mı verdi mucizeyi.
Güzel olacak her cnm inanıyorum.
Kalp atim hızınız nedir?

Gunaydin canlar tekrar...
Doktordan geldim simdi. Bebisi gorduk kalbi de duyduk ama maalesef kanama alani varmis ve dusuk riski varmis. Ozellikle bu bir-iki hafta dikkat edeceksin dedi. Uzun yuruyusler yapmayin dedi. Progestana devam edicez dedi. Tahliller istendi.
Sonra mide bulantim icin de hap verdi. Eger yine de yiyemeyip halsiz dusersen gelirsin serum veririz dedi. Bir de ilk uc ay tuzlu yiyebilirsin mideni bastirmasi icin dedi. Kilo verebilirsin yiyemiyorsun, cikartiyorsun bu cocugu etkilemez korkma dedi.
Sadece kanama alanina dikkat etmemiz lazim dedi. Bakalim hayirlisi olsun artik hakkimizda.. benden haberler boyle canlar.
Canımm kalp atışını duymuşsun bebeğini de görmüşsün dinlenirsin hiçbir şey olmaz Allah’ın izniyle :KK200: bebeğin sımsıkı tutunur sana inşallah :KK68:

Kalp atim hızınız nedir?
Söylemedi dopler gösteriyormuş kalp atimi hızını.
Bu eski bı aletti ama hangi alet dersen inan bilmiyorum.
Hatta dakkada 100 atması lazım felan dedim. Yok dedi ilk başlarda hayır dedi.
İyi dedi herşey başlamış kalp atımı dedi
Buraya kadar sorun yok.

Ben genetiğe gittim kan pıhtı sonucum çıktı aldım. Sorun var doktoruna git hemen dedi.
Tekrar gittim işte, dedim sorun var.
Kan pıhtılaşması iyi bişey değil bunu herkes biliyor bende bu iyi bişey değil bebeğimi sordum.
İşte o zaman bebeğinin kalbi durabilir dedi. Pıhtı sorunundan dolayı.

Benim kayinvalidem de oyle ama suan hic bir sey yediremiyor.. cunku ben ne yesem cikartiyorum maalesef. Sanirim kilolu hamile kalmama ragmen su bulantilardansa kilo almayi yeglerdim :halay:
Gercekten yasam kaliteniizi dusuruyor..
ama umarim siz de surekli kayinvalidenizin yninda kalmayip porsiyonlari kucultme sansiniz olur :KK51:
Yaklaşık 10 gün daha burdayım sonra 8 saatlik mesafe var aramızda doğru diyorsunuz bulantı yaşamak hayat kalitesini cidden düşüren bir olaymis umarım bir an önce sizin de bulantilariniz nihayete erer.

Ay ne güzel ya kayınvalidene bravo.
Ben anneme hamileyim dedim.
Beni bir daha aramadı bile.
Ve kusmalara başladım soğuk ter atıyorum.
Boşver baksınlar da güzel güzel, kilo verilir Cnm benim.
Takma hiç kiloyu kafana.
Emin ol annem dogumuma muhtemelen gel(e)meyecek çünkü yurtdışında hatta ilk dogumumda da 15 gün sonra geldi hepimizin imtihan olduğu durumlar var Allah can sağlığı versin gerçekten bazı şeyleri ne kadar zorlasakta olmayınca olmuyor..

Söylemedi dopler gösteriyormuş kalp atimi hızını.
Bu eski bı aletti ama hangi alet dersen inan bilmiyorum.
Hatta dakkada 100 atması lazım felan dedim. Yok dedi ilk başlarda hayır dedi.
İyi dedi herşey başlamış kalp atımı dedi
Buraya kadar sorun yok.

Ben genetiğe gittim kan pıhtı sonucum çıktı aldım. Sorun var doktoruna git hemen dedi.
Tekrar gittim işte, dedim sorun var.
Kan pıhtılaşması iyi bişey değil bunu herkes biliyor bende bu iyi bişey değil bebeğimi sordum.
İşte o zaman bebeğinin kalbi durabilir dedi. Pıhtı sorunundan dolayı.
aa
Bizde bugün gittik kontrole herşey yolunda :) kalp atışlarınıda dinledik :) bir ay sonra ikili tatamaya çağırdı :)
Maşallah hadi bakalım:anneadayı:

Kızlar benden güzel haberler. Keseyi bebişimizi gördük. Kalp atışlarını duyduk. 7+1 miş geç döllenme olmuş (oğlumda da öyleydi):KK33:
Okadar acıktım ki kocaman bi kahvaltı yapıyorum şuan üstüne :KK72:
İnşallah İnşallah hepiniz çok güzel haberler alırsınız:KK36:
Maşşallah sizedee :nazar: Afiyet olsun canım:süslü:

Selamlar herkese...

Dun hastaneye gittik bebisimizi gormek icin kesemizi gorduk bebisimizi gorduk cok sukur ama doktor biraz kucuk bi bebek dedi normalde 7+0 dayim ama bebek 6+2 de görünüyor dedi sorun olur mu diye sordum hayir dedi.. Ama acikcasi dunden beri icim icimi yiyor cok korkuyorum sorun olur mu acaba :KK61:

Selamlar herkese...

Dun hastaneye gittik bebisimizi gormek icin kesemizi gorduk bebisimizi gorduk cok sukur ama doktor biraz kucuk bi bebek dedi normalde 7+0 dayim ama bebek 6+2 de görünüyor dedi sorun olur mu diye sordum hayir dedi.. Ama acikcasi dunden beri icim icimi yiyor cok korkuyorum sorun olur mu acaba :KK61:
Pek anlamam bu konulardan ama geç döllenme falan olabilir mi canım ? Doktor sorun olsaydı söylerdi için rahat olsun

Selamlar herkese...

ne güzel görmüşsünüz canım sıkıntı olmaz merak etme bir çoğu sonradan hemencik arada ki farkı kapatıyor. Herkesin döllenme zamanı bir değil ki bazıları biraz sonradan topluyor kendini.:anneadayı: Ki arada çok aman aman bir fark yok :KK51:

Selamlar herkese...

Benmde 1 hafta geri cıktı cnm sorun olmaz herlde ama benm pıhtılaşma olduğu için korkyrm

X