2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selamlar herkese...

Dun hastaneye gittik bebisimizi gormek icin kesemizi gorduk bebisimizi gorduk cok sukur ama doktor biraz kucuk bi bebek dedi normalde 7+0 dayim ama bebek 6+2 de görünüyor dedi sorun olur mu diye sordum hayir dedi.. Ama acikcasi dunden beri icim icimi yiyor cok korkuyorum sorun olur mu acaba :KK61:

Ay kızlaarr ilk bebekten mi nedir çok evhamlısınız kızzz. Neden sorun olsun çılgıngınpericim? Geç döllenme olmuş okadar. İlahi:KK19: bu haftada ki ölçümler doğru çıkar, bebeğin bir kaç gün geç gelebilir.

Kızlar biraz kafa dağıtalım :eğlence:Geçen günlerde Çin Takviminden bahsetmiştiniz burada. Benim oğlum doğru çıkmıyordu ama Çin takvimine göre yaşıma bakmıyormuşum. Bugün kendi kendine hesaplayan bir siteden baktım, satı yazdım ama aslında döllenme zamanını soruyor (oğlum kesinlikle Temmuz da döllendi- önemli olan AY) yaşım 29 (Ekim de 30 olacağım) ama bu takvimde 31 mişim meğer şuan.
Baktım Oğluma gerçekten erkek diyor, bu hamileliğime kız diyor:KK200: inanmak istedim sanırım hahaha
Bakmak isterseniz:
https://www.yourchineseastrology.com/calendar/baby-gender-predictor.htm

İnşallah canım hayırlı olsun sanada.. :nazar:

Yüreği ne güzel bir doktormuş. :KK6:
Benle birlikte o da zor zamanlar geçirmişti Cunku oğlumu doğurtan doktor ve irtibatımız hiç kopmadı 5,5 senedir.Cok korkuyorum aslında, ara ara korkum yuzunden git geller yasiyorum.Oysaki İzmir'de ki en iyilerden.Ama bizim bunu yaşayacağımız varmış ki tüm aksilikler buna itti bizi o gun.O yüzden öfkeme yenilip de dava açmayı düşünmedim hiç .Gerçekten çok güzel bir kalbi var Sadece bize özel değil bu.

Kızlar biraz kafa dağıtalım :eğlence:Geçen günlerde Çin Takviminden bahsetmiştiniz burada. Benim oğlum doğru çıkmıyordu ama Çin takvimine göre yaşıma bakmıyormuşum. Bugün kendi kendine hesaplayan bir siteden baktım, satı yazdım ama aslında döllenme zamanını soruyor (oğlum kesinlikle Temmuz da döllendi- önemli olan AY) yaşım 29 (Ekim de 30 olacağım) ama bu takvimde 31 mişim meğer şuan.
Baktım Oğluma gerçekten erkek diyor, bu hamileliğime kız diyor:KK200: inanmak istedim sanırım hahaha
Bakmak isterseniz:
Cnm yaş ve gebe kaldığın ayı doğru seçersen tutuyor.Bak kaç sene sonra doğru olduğunu öğrenmişsin.insallah bu da kız olur :KK68:Bende de tutmuştu.

Anladım canım ne iyiymiş doktorun bencede oraya devam et
İnşallah canım, korkum ağır basmazsa devam etmek istiyorum ben de.Benden daha çok eşim istiyor zaten.Hem erkek olmasına, hem de önceki gebeliğimde olanlara rağmen guven vermesi onu rahatlattı.Ama ben çok korkuyorum.O değil bir başkası da olsa korkacağım,bu bir gercek.Beni tek rahatlatan tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak önlem alıyor olması.

İnşallah canım, korkum ağır basmazsa devam etmek istiyorum ben de.Benden daha çok eşim istiyor zaten.Hem erkek olmasına, hem de önceki gebeliğimde olanlara rağmen guven vermesi onu rahatlattı.Ama ben çok korkuyorum.O değil bir başkası da olsa korkacağım,bu bir gercek.Beni tek rahatlatan tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak önlem alıyor olması.
Yaaa kıyamam kuzum niçin korkuyorsun Allahın izniyle sağsalim alıcaksın kucağına inşallahh Allah büyük canım

Bakmak isterseniz:

kuzum benim kızımda hep erkek gösteriyordu çin takvimi yani tutmuyor diyordum.Bu sitede tuttu En Büyük TÜRKİYE ikinciye de erkek diyor hadi hayırlısı:KK22:

Hanımlar merhaba iyi günler kafam çok karışık acil yardım.Normal gebelik testi yaptım daha idrarı koyar koymas pozitif verdi ama aynı dakikalarda predictör erken gebelik testi yaptım onda hiçbişey çıkmakdı böyle olan varmı?

Hanımlar merhaba iyi günler kafam çok karışık acil yardım.Normal gebelik testi yaptım daha idrarı koyar koymas pozitif verdi ama aynı dakikalarda predictör erken gebelik testi yaptım onda hiçbişey çıkmakdı böyle olan varmı?
Yanılma payı olmaz pozitifte genelde ama kaç gün geciktin testi tekrarla istersen

Bakmak isterseniz:
Ya benim doğum günümde temmuz gebe kaldığım ayda temmuz aslında çin takvimine göre kız çıkıyor ama gariplik şurda doğum günümden öncesini erkek sonrasını kız gösteriyor gibi birşey meraktan baktım muallakta kaldım:KK53: Döllenme temmuz sonunda oldu ama benim eminim o konuda :KK53:

Tekrarla canıım normal kaset testle. Ben erken gebelik testlerine çok güvenmiyorum.
Merhabaaaa. Ben de aranıza katıldım :rolleyes:
Hoşgeldin canım, hayırlı olsun

X