2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum insallah aynen dikkat edicem.. dua edicem.. gerisini rabbim bilir elbet. Hayirlisi bakalim :KK200:
Guzel dusunelim guzel olsun insallah..
Aynen cnm benim.
Bak dün bana doktor neler dedi.
Kan pıhtı sorunu çıktı ya bende ben sordum bebeğim yaşar mı yaşamaz mı diye bana çok olumsuz konustu.
Sonra benim gözlerim dolunca beni azarladı.
Baktım olacak gibi değil bugün gayet relakxsım.
Gece baya kustum, soğuk terler döktüm yorgan sırılsıklam olmuştu.
Aman dedim Allahım var.
Allah mı bunlar dedim.
Ben dualara inanıyorum.
99 tane el Mübdi çek karnına üfle cnm.
Manası çok büyük çok derin.
Rabbimiz yavrularimizi bize verecekse hiç bir engel mani olamaz.
Kurban olduğum Rabbim.
Ben inanıyorum senin bebiş sana sımsıkı tutundu.

Kalbi duymuşsunuz canım kalp atışı duyulunca risk bir miktar azalıyormuş. Allah sağlıkla aldırsın kucağına. Dünden beri baya bişeyler okuyorum kanama alanları görüp kanama yaşayıp doğum yapan bir sürü insan var. Aksi de olabilir tabi ama iyisini düşünelim hayırlısınu isteyelim. Ben adet olur gibi kanama yaşıyorum. Sabah 2.progestanı aldım yatıyorum bakalım neler olacak. Senin kanaman durmuştu dimi yanlışmıyım
Kuzum durmuştu evet ama dün ve bgn yine oldu. Ben dün sana moral olmak için dün olan kanamamdan bahsetmedim. Çok değildi ama vardı canım. Ama dediğin gibi ne hikayeler var.. bize yazıldıysa o bebişler hiç bişicik olmaz.. çokta araştırma kafanı hiç bulandırma canım. Ben bakmıcam bişi. Dikkat edicez. Zaten iki üç aya kdr tüm bu sıkıntılar doğal karşılanıyormuş. Bakalım.. hayırlısı hepimiz için.

Aynen cnm benim.
Bak dün bana doktor neler dedi.
Kan pıhtı sorunu çıktı ya bende ben sordum bebeğim yaşar mı yaşamaz mı diye bana çok olumsuz konustu.
Sonra benim gözlerim dolunca beni azarladı.
Baktım olacak gibi değil bugün gayet relakxsım.
Gece baya kustum, soğuk terler döktüm yorgan sırılsıklam olmuştu.
Aman dedim Allahım var.
Allah mı bunlar dedim.
Ben dualara inanıyorum.
99 tane el Mübdi çek karnına üfle cnm.
Manası çok büyük çok derin.
Rabbimiz yavrularimizi bize verecekse hiç bir engel mani olamaz.
Kurban olduğum Rabbim.
Ben inanıyorum senin bebiş sana sımsıkı tutundu.
Oy kuzum benim :KK200:
Ben de inanıyorum her şeyin güzel olacağına.. sen de inan ama olur mu? İnşallah hepimiz güzel şeyler yaşayacağız..

Kizlar, ozellikle ikinci kez hamileler gebelik sekeriniz varmiydi.beni vardi ve insilun kullanmistim simdi dikkat ediyorum diyetime ama insallah cikmaz:KK17:
benim de vardı ama çok yüksek değildi diyetime uymuştum şimdi ikincide dikkat etmeye çalışacam inşallah ilkinde oluyo diye ikincide de kesin oluyor mu acaba

Kuzum durmuştu evet ama dün ve bgn yine oldu. Ben dün sana moral olmak için dün olan kanamamdan bahsetmedim. Çok değildi ama vardı canım. Ama dediğin gibi ne hikayeler var.. bize yazıldıysa o bebişler hiç bişicik olmaz.. çokta araştırma kafanı hiç bulandırma canım. Ben bakmıcam bişi. Dikkat edicez. Zaten iki üç aya kdr tüm bu sıkıntılar doğal karşılanıyormuş. Bakalım.. hayırlısı hepimiz için.
Öyle öyle aynen canım hayırlısı olsun artık. Dün moralim çok yerdeydi gerçekten. Bugün daha sağlıklı düşünüyorum. Elimizden geleni gerekleri yerine getirelim gerisi tevekkül. Allah hayırlısını versin.

Kızlaaar. İlk hamileliğimde bilmiyordum; usge dediğiniz gibi sıkışık gidicem. Kalktığımdan beri tuvalete çıkmadım ama ultrasonda biraz bastırırsa kaçırabilir durumdayım:KK23: böyle mi gidicem? Su da içeyim mi?:KK35:
Sanki heycanlandım biraz ya. Bakalım neler oluyormuşş.

Herkes için güzel bir gün olsun:KK200:
Yok ne kadar bastırsada kaçmıyor benimki ucundaydı genede kaçmamıştı:KK45: kaçta randevun

Günaydın canım bence dikkat et canım büyüklerin vardır bildiği üzülme şimdi kötü düşünme biraz akışına bırak biraz rahatlat kendini stres yapma .bence stres yapmak daha kotu biliyorum hepimiz evhamliyiz ama sabır edicez ve Allah a sigincaz.:KK200::nazar:
allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Merhaba arkadaşlar kısmetse bende nisan annesi olacağım... Sizleri takip eden ama ancak şimdi yazanlardanım :KK25:
Bugün ultrasonda keseyi gördük ama bebegi göremedik 5+6 yım. Doktor da çok suratsızdı zaten moralimi bozdu acıkcası. Siz ne zaman gördünüz?
Ben de kendi hesaplarıma gore 5+6 da gitmistim. Kese 16 milim idi bebek
Ramzi Teorisine göre bebek kesenin sağındaysa kız solundaysa erkek olurmuş ne kadar tutan bişi bilemiyorum ama benimki soldaydı bakıp göreceğiz :KK53:
Benim 5. Haftada solda idi 6. Haftada sağ çıktı. O yüzden inandırıcı diil sanirim. Bakalım haftaya nerede olacak :KK66:

Merhaba arkadaşlar kısmetse bende nisan annesi olacağım... Sizleri takip eden ama ancak şimdi yazanlardanım :KK25:
Bugün ultrasonda keseyi gördük ama bebegi göremedik 5+6 yım. Doktor da çok suratsızdı zaten moralimi bozdu acıkcası. Siz ne zaman gördünüz?

Ben de 5+6 da gittim ama geç döllenme olmuş. Kese 16 milim olmasına rağmen görünmedi. Dün gittim bebeği de kalp atışını da gördük . Sıkma canını 5. Haftada normal görünmemesi.

Gunaydin canlar tekrar...
Doktordan geldim simdi. Bebisi gorduk kalbi de duyduk ama maalesef kanama alani varmis ve dusuk riski varmis. Ozellikle bu bir-iki hafta dikkat edeceksin dedi. Uzun yuruyusler yapmayin dedi. Progestana devam edicez dedi. Tahliller istendi.
Sonra mide bulantim icin de hap verdi. Eger yine de yiyemeyip halsiz dusersen gelirsin serum veririz dedi. Bir de ilk uc ay tuzlu yiyebilirsin mideni bastirmasi icin dedi. Kilo verebilirsin yiyemiyorsun, cikartiyorsun bu cocugu etkilemez korkma dedi.
Sadece kanama alanina dikkat etmemiz lazim dedi. Bakalim hayirlisi olsun artik hakkimizda.. benden haberler boyle canlar.
Oh güzel geçmiş, kalp atışını da duymuşsun sevindim:KK200: Biraz dikkat edersin kuzum allahın izniyle birşey olmaz inşallah. Sıkı sıkı tutunur bebişin sana:nazar:
Kızlaaar. İlk hamileliğimde bilmiyordum; usge dediğiniz gibi sıkışık gidicem. Kalktığımdan beri tuvalete çıkmadım ama ultrasonda biraz bastırırsa kaçırabilir durumdayım:KK23: böyle mi gidicem? Su da içeyim mi?:KK35:
Sanki heycanlandım biraz ya. Bakalım neler oluyormuşş.

Herkes için güzel bir gün olsun:KK200:
Randevu saatini sorcaktım 11deymiş 1 bardak su içip gidersin çok sıkışmana gerek yok kaçmaz ama ne olur ne olmaz:KK53:

X