2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar nasılsınız bakalım ? Benim şişkinlikle başım belada sabah iniyor ama akşama doğru 4-5 aylık sanki şişiyorum ne giysem karnım çıkıyor hamile kıyafetleri için de henüz çok erken:KK49: ne yapacağımı bilemiyorum. Akşam nişan var bütün elbiselerden çıkıyor:KK35:
Günaydın canım pantolon giyip üstüne şifon giysen biraz bol..:eek: Yada birşeycik olmAz giy gitsin elbiseyi rahatsız olmayacaksan çıkıversin biraz göbüş:halay:

Gunaydin canlar tekrar...
Doktordan geldim simdi. Bebisi gorduk kalbi de duyduk ama maalesef kanama alani varmis ve dusuk riski varmis. Ozellikle bu bir-iki hafta dikkat edeceksin dedi. Uzun yuruyusler yapmayin dedi. Progestana devam edicez dedi. Tahliller istendi.
Sonra mide bulantim icin de hap verdi. Eger yine de yiyemeyip halsiz dusersen gelirsin serum veririz dedi. Bir de ilk uc ay tuzlu yiyebilirsin mideni bastirmasi icin dedi. Kilo verebilirsin yiyemiyorsun, cikartiyorsun bu cocugu etkilemez korkma dedi.
Sadece kanama alanina dikkat etmemiz lazim dedi. Bakalim hayirlisi olsun artik hakkimizda.. benden haberler boyle canlar.

Doktordan geldim simdi. Bebisi gorduk kalbi de duyduk ama maalesef kanama alani varmis ve dusuk riski varmis. Ozellikle bu bir-iki hafta dikkat edeceksin dedi. Uzun yuruyusler yapmayin dedi. Progestana devam edicez dedi. Tahliller istendi.
Sonra mide bulantim icin de hap verdi. Eger yine de yiyemeyip halsiz dusersen gelirsin serum veririz dedi. Bir de ilk uc ay tuzlu yiyebilirsin mideni bastirmasi icin dedi. Kilo verebilirsin yiyemiyorsun, cikartiyorsun bu cocugu etkilemez korkma dedi.
Sadece kanama alanina dikkat etmemiz lazim dedi. Bakalim hayirlisi olsun artik hakkimizda.. benden haberler boyle canlar.
İnşalah sıkı sıkı tutunur canım sende çok çok dikkat et Allahın iZniyle sagsalim kurtulcanız :KK200:

Kizlar eskiden napiyolarmis ya ultrasyon yok bir sey yok nasil anliyolarmis kimyasal gebeligi dusuk riskini .hafif kanama olsa kendimizi doktorda buluyoruz kendimizi biz mi pimpirikliyiz onlarmi cok rahatmis acaba

Kizlar eskiden napiyolarmis ya ultrasyon yok bir sey yok nasil anliyolarmis kimyasal gebeligi dusuk riskini .hafif kanama olsa kendimizi doktorda buluyoruz kendimizi biz mi pimpirikliyiz onlarmi cok rahatmis acaba
Ben de ayni seyi cok dusunuyorum canim. Ama eskiden kadinlar daha gucluymus toprak goruyormus dogal besleniyormus.. bu kadar hastalik, bu kadar gdolu besin yoktu muhtemelen. Her sey dogalligini yitirdi maalesef dolayisiyla onlrin gucunde sagliginda degiliz muhtemelen :KK43: ama evet bir yandan da cok bilmek de tedirginlik getiriyor..

Cnm korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz.
Kadınlar kulübünde kızlar yazıyordu.
Bacaklarının altına yastık koyup yatıyorlarmis.
Fazla kalkma WC için kalk.
Kızların hepsi toparlamisti durumu.

Cnm korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz.
Kadınlar kulübünde kızlar yazıyordu.
Bacaklarının altına yastık koyup yatıyorlarmis.
Fazla kalkma WC için kalk.
Kızların hepsi toparlamisti durumu.
Kuzum insallah aynen dikkat edicem.. dua edicem.. gerisini rabbim bilir elbet. Hayirlisi bakalim :KK200:
Guzel dusunelim guzel olsun insallah..

Kızlaaar. İlk hamileliğimde bilmiyordum; usge dediğiniz gibi sıkışık gidicem. Kalktığımdan beri tuvalete çıkmadım ama ultrasonda biraz bastırırsa kaçırabilir durumdayım:KK23: böyle mi gidicem? Su da içeyim mi?:KK35:
Sanki heycanlandım biraz ya. Bakalım neler oluyormuşş.

Herkes için güzel bir gün olsun:KK200:
Bebegim yok abartma :) zaten sıkışıksın.. içme daha su :) nolur nolmaz:KK71:

Kalbi duymuşsunuz canım kalp atışı duyulunca risk bir miktar azalıyormuş. Allah sağlıkla aldırsın kucağına. Dünden beri baya bişeyler okuyorum kanama alanları görüp kanama yaşayıp doğum yapan bir sürü insan var. Aksi de olabilir tabi ama iyisini düşünelim hayırlısınu isteyelim. Ben adet olur gibi kanama yaşıyorum. Sabah 2.progestanı aldım yatıyorum bakalım neler olacak. Senin kanaman durmuştu dimi yanlışmıyım

Kızlaaar. İlk hamileliğimde bilmiyordum; usge dediğiniz gibi sıkışık gidicem. Kalktığımdan beri tuvalete çıkmadım ama ultrasonda biraz bastırırsa kaçırabilir durumdayım:KK23: böyle mi gidicem? Su da içeyim mi?:KK35:
Sanki heycanlandım biraz ya. Bakalım neler oluyormuşş.

Herkes için güzel bir gün olsun:KK200:
Eloşcum bu kadarına da gerek yok canım. Muayene sorası beklerken bi kaç bardak su içsen yeterli olur

X