2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar günaydın, dün bütün belirtilerim bitti, bulantım kesildi, kalkıp iş bile yaptim, bi garip hissediyorum hamile gibi degilim, kontrolüm 1 eylülde, zaten tatildeyim sehir disinda , bekleyimmi sizce normal mi bu

Kızlar günaydın, dün bütün belirtilerim bitti, bulantım kesildi, kalkıp iş bile yaptim, bi garip hissediyorum hamile gibi degilim, kontrolüm 1 eylülde, zaten tatildeyim sehir disinda , bekleyimmi sizce normal mi bu
Ne güzel keşke Benimde kesilse :) bulantı vs bebeğin sağlıklı olduğunu göstermez ki. Arkadaşım ikizlere hamile 7 aylıklar ve bugüne kadar hiç bulantısı olmadı.

Ne güzel keşke Benimde kesilse :) bulantı vs bebeğin sağlıklı olduğunu göstermez ki. Arkadaşım ikizlere hamile 7 aylıklar ve bugüne kadar hiç bulantısı olmadı.
Insallah cnm, benimki bicak gibi kesilince korktum açıkçası, bu saatlerde bulantidan mahfolurdm, neyse hakkımızda hayırlısı

Gunaydinnn canlarrr:KK200:

Bugun doktora gideceklee guzel haberlerle donsun insallah:) yani her gun gidenler guzel haberle donsun elbette:nazar:

Ise baslayacaklara da kolayliklae diliyorum efendim... insallah kuzucuklariniz zorlamaz.
Ben de haftaya baslicam ama iki Gundur o kadar kotuyum ki bulantidan korkuyorum o yuzden :KK43:

Günaydınlar, işe başlayanlara Allah kolaylık versin. Doktor kontrolü olanlar güzel haberler alsın inşallah :KK68:

Günaydın kızlaarr ve atlamış olabileceğim herkes:KK36:(çoklu alıntı yapamamışım) kontrolleri olanlara güzel haberler, işe başkayacaklara güç kuvvet diliyorum.
Hani ben daha çook temizlik yapardım? Büyük konuştum. Yine berbat bir bulantıyla kalktım. 2 kilo vermişim. Bugün kraker alıp yataktan kalkmadan kraker yemeği deneyeceğim, işe yarıyormuş güya:110:

Gübaydınnn, herkese güzel haftalar dilerim. Muayenelerden güzel haberlerle dönsün herkes inş. Çalışan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Kızımda çalışıyordum bir süre saklayım demiştim ta ki şirkette lavaboya koşarken ulu orta kusana kadar saklayabildim :))) hemen anlamışlardı. dikkat edin yani.
Benim gibi lekelenmesi olan arkadaşlarınkide bitsin gitsin inş stres etmesin bizi

Umarım bitmiştir ama bende öyle sanmıştım. Hatta göbek attım ya buraya da yazdım:KK70:
1 gün aradan sonra geri geldi. Kesilmesi hamileliğinde sorun var demek değil, kafana takma 1 Eylüle de birşey kalmamış.

X