2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bugun felaket yordum kendimi benimde hafif kanamam oldu galiba cok yorulunca oluyo nasil pisman oldum .kirmizi olmadikca sorun yok sanirim panik olmayim:) kayseriden varmi aranizda kizlar doktor konusundahic fikrim yok .

Ne güzel sende izmirdesin sanırım.guzel haberler aliriz inşallah ben ilk çocuğumda Tınaztepe takipliydim bunda ssk ya giderim sanırım sezeryan olacak zaten.
Evet inşallah canımm bende kızmda hep özele gittim bunda kontrollere sgkya gidicem nasipse :)

Hadi inş fayda eder :) Annem arabayla 20 dklık mesafede ama malesef sıkıntıları var babamın maddi olarak. Bizde elimizden geleni yaptık ama halledemedik, annemin yüzü bi torununu görünce gülüyor bu aralar :KK43: .
Babamın sıkıntıları gitsin, işleri açılsın,aynı hatalara düşmesin,kimselere borcu kalmasın, feraha çıksınlar, anneminde yüzü gülsün inş. Duama hamişler olarak içinizden bir amin derseniz çok sevinirim kızlar
Aminn.
En kısa zamanda işleri yoluna girer umarım

Niğde’de mi yaşıyorsunuz sizde :)
Hangi doktora gidiyorsunuz ?

Evet niğdede yaşıyorum murat özdile gittim 2 yıl tedavi gördüm gebelik olmadı. Ankarada tedavi gördüm tüp bebek yaptık. Şimdide kontrole tarık beye gidiyorum kalabalik daha az ve ilgi daha çok gibi geldi bana. Sen kime gidiyorsun

Merhaba kızlar.. bende 6+2 hamileyim. Bir onceki 7 haftalıkken kalbi atmadı. Yarin kontrolum var insallah kalp atisini duyarim.
Merhaba canım. Benim bebeğim de 6+0 bugün gittim doktora keseyi gördü ama kalp atışı henüz yok. BU haftada gebelerin %80inde kalp atışı pek görünmüyor dedi. İnşallah sen duyarsın ama duyamazsan da canını sıkma biz de beklemedeyiz:)

Merhaba kızlar benim sağ kasığımda alte doğru keskin bir sancı girdi bir kaç dakika devam etti umarım bebeğim beni bırakmaz tüp bebek olunca çok endişeliyim :KK43:

Merhaba kızlar benim sağ kasığımda alte doğru keskin bir sancı girdi bir kaç dakika devam etti umarım bebeğim beni bırakmaz tüp bebek olunca çok endişeliyim :KK43:
Sürekli olmuyorsa çok şekilde normaldir canım. Rahim büyüyor sonuçta iyiye yor :)

Tüp bebekte farklı oluyor belkide Bilmiyorum ki. Adetime göre 4+5 hesaplıyor internet.

Canım Sat ve transfer tarihine göre hesaplanıyor. Mesela benim Sat 18 temmuz Transfer 6 Ağustos . Ben şu an 5+4' um. Ama doktorun ultrasonla hesaplaması da var .

Canım Sat ve transfer tarihine göre hesaplanıyor. Mesela benim Sat 18 temmuz Transfer 6 Ağustos . Ben şu an 5+4' um. Ama doktorun ultrasonla hesaplaması da var .

24 temmuz sat
7 ağustos transfer

İnternette ikisi farklı çıkıyor çözemedim

Inşallah öyledir kızlar :KK43:
Merhaba benimde suN 6 hfta gorunuyor.Daha dontor kontrolune gitmedim bugun gun icinde ne tarafs donsem veya kalksam sag alt tarafa sanci girdi hep.İlk gebeligimdede oluyordu doktor olur oyle demisti ama ozaman 9 hftalikti.Gormeden saglikli mi diye bilmeden icim rahat olmayacak.

Evet niğdede yaşıyorum murat özdile gittim 2 yıl tedavi gördüm gebelik olmadı. Ankarada tedavi gördüm tüp bebek yaptık. Şimdide kontrole tarık beye gidiyorum kalabalik daha az ve ilgi daha çok gibi geldi bana. Sen kime gidiyorsun
Hayırlı olsun :) Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Bende Tarık beye gidiyorum. Murat beyin çok hastası var. İki arkadaşım ona gidiyor ama nerdeyse sabah ezanıyla gidiyorlar muayene için. Ne gerek var o kadar beklemeye erken gitmeye. Kızımda da Tarık beydi doktorum şimdi de o. Gayet ilgili Güler yüzlü bir doktor. Tek eksisi bana göre olumsuz bir durumda hemen panik olabiliyor.

X