2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hadi inş fayda eder :) Annem arabayla 20 dklık mesafede ama malesef sıkıntıları var babamın maddi olarak. Bizde elimizden geleni yaptık ama halledemedik, annemin yüzü bi torununu görünce gülüyor bu aralar :KK43: .
Babamın sıkıntıları gitsin, işleri açılsın,aynı hatalara düşmesin,kimselere borcu kalmasın, feraha çıksınlar, anneminde yüzü gülsün inş. Duama hamişler olarak içinizden bir amin derseniz çok sevinirim kızlar
Amin tüm sıkıntıların biter canım aile herseydir onlar mutsuz olunca bizim de yüzümüz gülüyor Rabbim derdinizin dermanını versin en kısa sürede inşallAh

Ona da soyleyim buna da soyleyim derken herkes duydu tamam nazarı değecek Kişiler değil ama insan yine de korkuyor. Sizde de oluyor mu?
Ben bi k.valdeme söyledim o da herkese söyledi. Biliyordum ama söyleyeceğini söylemezse çocuk sağır olur diye inanıyor. Çok severim kendisini bu aralar onun da sıkıntısı vardı biraz sevinsin istedim. Bence biraz da korkmaya yer arıyoruz sanki o kadar tedirginiz ki buluyoruz bişeyler :) Allah korktuklarımızla sınamasın. Sağlıkla gelsinler inş :)

3. Gün embriyosu. Birçok kişiye göre düşük başladım
Benim de 3. Gun embriyosu benimde yüksek değildi ama önemli olan düzenli şekilde artması. Ben 9. Gun 32 ile başladım 5+3 te keseyi gördük herşey ıyi şimdilik ama insanın içinde ki acabalar korku hic bitmiyor. Değerin güzel artmış olumlu düşün ıyi olacağına inan.Bebegin seninle:)

Ona da soyleyim buna da soyleyim derken herkes duydu tamam nazarı değecek Kişiler değil ama insan yine de korkuyor. Sizde de oluyor mu?
Sorma canım ya bayram muhabbetine mi artık bilmiyorum bizimde dağıldı birden ama yakın kişiler,akrabalar. Gerçi 2 3 kişi bilince o ona öbürü diğerine derken duymayan kalmıyor ya neyse.. En azından kese-kalp atışı görseydim endişe etmezdim sanırım.. Ben nazara inanırım ama bilemiyorum.. Güya bide ben kalp atışını görmeden aileme bile söylemeyecektim uzun yola çıkcaktık diye söyledim ama:KK48:

Bu arada kızlar telefonuna uygulama indirmek isteyenler. Dr. Banu Çiftçi'nin çok güzel haftalık videoları var uygulamayı indirip ordan takip edebilirler bebişini:KK200: Günlük olarakta Happy Mom kullanıyorum. Günlük gelişimi buradakiyle aynı ama sadeliği hoşuma gitti gününü, haftasını gösteriyor ve doğuma kalan zamanı sayıyor:anne:Ekleme yapayım, çok hoş bildirimleri var bir de bu uygulamanın :)

Sorma canım ya bayram muhabbetine mi artık bilmiyorum bizimde dağıldı birden ama yakın kişiler,akrabalar. Gerçi 2 3 kişi bilince o ona öbürü diğerine derken duymayan kalmıyor ya neyse.. En azından kese-kalp atışı görseydim endişe etmezdim sanırım.. Ben nazara inanırım ama bilemiyorum.. Güya bide ben kalp atışını görmeden aileme bile söylemeyecektim uzun yola çıkcaktık diye söyledim ama:KK48:
Bizim de karadeni turuvardı iptal olduondan söylemek zorunda kaldım aman neyse artık Allah ol derse olut sonuctacanım

Benim de 3. Gun embriyosu benimde yüksek değildi ama önemli olan düzenli şekilde artması. Ben 9. Gun 32 ile başladım 5+3 te keseyi gördük herşey ıyi şimdilik ama insanın içinde ki acabalar korku hic bitmiyor. Değerin güzel artmış olumlu düşün ıyi olacağına inan.Bebegin seninle:)

Tüp bebekte haftayı nasıl hesaplıyoruz. Ben şuan kaç haftalığım :) 7 ağustosta transferim oldu. Birde senin artış nasildi gün gün.

M muttervonmarienkaefer güçlüyüm cnm ama insan her dakka dirayetli olamıyor.
Yaşadıklarım o kadar zor ki, beni bir ay öleceğim diye bekledi ailem ilk ameliyatim da yapılan doktor hatasından dolayı.
Hastanelere ayaklarım gitmiyor inanın.
Bazen diyorum hiç gitmeyeyim.
Doğu'da kadinlar doğum yaklaşınca doktora gidiyor ama olmuyor.
Benim doğumum bile riskli her doktor yapmıyor. Açık açık yapamayız diyorlar.
Yaparım diyen doktorlar hep ünlü doktorlar.
Şu iki sene içinde sürekli doktorlara para yetiştirdik inanın.
En son dünya para öderken hastaneden çıktık hüngür hüngür Allah'a el açıp ağladım.
Rabbim beni doktorların eline düşürmeden senin mucizenle hayırlı evlat nasip eyle dedim.
İnanın kim benim yerimde olsa daha da tedirgin olur.
Ben gene dik duruyorum.
Bazen doktorlarla konuşurken sesim titriyor ağlayacak gibi oluyorum hemen topluyorum kendimi.

Canım benim inşallah rabbim bütün bu sıkıntılarının mükafatını tahmin bile edemeyeceğin güzelliklerle verir inş. Sen çok güzel bir yol izlemişsin de elinden geleni yapıo tevekkül etmişsin.. ne mutlu sana. Güzelliklere çıkacak sonu, inanıyorum..

Hadi inş fayda eder :) Annem arabayla 20 dklık mesafede ama malesef sıkıntıları var babamın maddi olarak. Bizde elimizden geleni yaptık ama halledemedik, annemin yüzü bi torununu görünce gülüyor bu aralar :KK43: .
Babamın sıkıntıları gitsin, işleri açılsın,aynı hatalara düşmesin,kimselere borcu kalmasın, feraha çıksınlar, anneminde yüzü gülsün inş. Duama hamişler olarak içinizden bir amin derseniz çok sevinirim kızlar
Aminn canim aminnn..
rabbim hic bir kulunu darda birakmasin insallah..

Oluyor o düşünce bende bence herkeste oluyordur. Ben kalp atışı için bile gitmedim henüz mide bulantısı vs de olmuyor aman bi problem olmasın herkese ne diyeceğim diyorum

Selamlar bende 8 haftalik hamileyim yarın Dr randevum olacak İzmir buca kadın doğum da.henuz kalp atışını duymadim insallah yarın duyarım.benim de ara ara bulantı ve göğüs ucu ağrısından baska hiç belirtim yok.
İnşallah duyarsın canım bende haftaya salı yeşilyurt hastanesine gidicem

X