Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bana da jel bitince hala adet olmazsan gel dediler , benim zaten net bir bat tarihim yok. Hep düzensizlik vardı. Çarşamba günü asilama oldu , sanırım 19-20 sine kadar beklicem. Nasip bakalım

Herkese merhaba. Ben de bugün aşılama yaptırdım. Hayırlısıyla sonuçlansın inşallah. Ben fostimon 75uı kullandım. 13.günümde aşılama oldu. Çarşamba gittiğimde sağda 20.5 solda 15.5 mm yumurta vardı. Endemetreum 12. 5 dedi. Çarşamba 00.00 da ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum 37 saat sonra cuma saat 13.15 te aşılama yapıldı. Ama doktor yumurta çatlamamış dedi. Aşılamayı yine de yaptı sperm 72 saate kadar yaşar sorun olmaz dedi. Aşılamadan hemen sonra choriomon adında çatlatma iğnesi vurdu. Böyle bir r şey yaşayan var mı? Bir de progestan versi 3 gün sabah akşam oral yolla al sonra vajinal olarak al dedi. Vajinal olarak 1 kere mi alacam onu sormayı unuttum. Bilen var mı?

Merhaba, evet testlerde bazı değerler normal gözüküyor fakat ekstradan istenilen daha ayrıntılı bir tahlilde ortaya çıkabiliyor. Önerin için teşekkür ederim, tekrar tiroid için kontrolüm var doktorda gittiğimde sorucam bu ilacı, teşekkürler

Canım yeni gördüm mesajını ekledim şimdi seni de geçtimi adetin test yaptın mı
4 eylül aşılama tarihim canım. 10 gün sonra test yapacağım. Şimdi coraspin, oksapar, b12 folic asit ve selenyum kullanıyorum.

Vajinali de 3kez alacaksın.

Bende kullanıyorum canım fitil olunca bende bi korktum ama çok rahat kullanıyorum halsizlik olmadı bende, tatildeyim ondan hissetmemiş de olabilirim ama bilemedim

Tüm yaz vajinal enfeksiyon ve mantar türevleri yaşadım floram bozuk ve vajinal fitiil fikri korkutuyor bu yüzden oral aldım.

Kızlar pkoyum ben asilamaya bekliyorum yarın kontrolüm var 22. Günüm. En son 14-15 mm iki yumurtam büyümüş. Yarın inş yeterli olur hayırlısıyla
Bu jel fitil falan her doktor veriyorum acaba ben tutunsun diye rahim kalınlığı için estrofem kullaniyorm birde folik asit

Bana da jel bitince hala adet olmazsan gel dediler , benim zaten net bir bat tarihim yok. Hep düzensizlik vardı. Çarşamba günü asilama oldu , sanırım 19-20 sine kadar beklicem. Nasip bakalım

Aynen ben de öyle

Arkadaşlar aşılamadan hemen sonra hemen kan sulandırıcı iğneye başlatıldınız mı? mthfr c 677 homozigot mutant söz konusu bende ancak bu konu tartışmalı. Yani kan pıhtılaşma sorunu. 2016 itibari ile bu faktörün düşüğe sebep olmadığı iddiaları var. Siz ne dersiniz kızlar lütfen fikri olan cevap yazsın..

Hiç bakasım yok tatildeyim bide canım zaten hasta olcam nasılsa beklentim yok
Canım şimdi bakma 10. gün yanıltabilir gününü bekle tatilinin keyfini çıkar nasılsa 4 bilemedin 5 güne belli olcak hayırlısıyla inşallah pozitifi görürsün

Canım şimdi bakma 10. gün yanıltabilir gününü bekle tatilinin keyfini çıkar nasılsa 4 bilemedin 5 güne belli olcak hayırlısıyla inşallah pozitifi görürsün
Amin canım hepberaber görelim inşallah hiç öyle bi his yok içimde uğraşmadığım zaman olcak gibi geliyo sanki ama nasip bakalım bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…