Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayırlısı olsun, bir daha yaptıracak misiniz? Yoksa tüp bebeğe mi geçeceksiniz
Düşünüyorum ama birkere düşük oldu zaten bundan once normal yoldan hamile kalabiliyorum o yuzden akişina bırak ve kafamdan atmak istıyorum çünkü stres çok kotu etkiliyo

Düşünüyorum ama birkere düşük oldu zaten bundan once normal yoldan hamile kalabiliyorum o yuzden akişina bırak ve kafamdan atmak istıyorum çünkü stres çok kotu etkiliyo
Evet gerçekten öyle, Allah isterse olur, nasibimizde varsa, tabi bizim de elimizde geldiğince tedavimize bakmamız lazım. Inşallah bize de nasip eder rabbim çocuk sahibi olmayı. Tedavi süreci de çok yıpratıcı gerçekten

Gerçekden oyle Allahım nezaman isterse ozaman olacak o yüzden tüp bebekde olsa sonucunda kısmetımızde varsa tutunup bizimle olucak ben boyle düşünüyorum. Herşeyın bi zamanı vardır elbet önemli olan sağli bir şekilde ilerlemek ve kafadan atıp rahat olmak çünkü ben düşük yaptığimda öğrenmişdim hamile olduğumu ama düştü ne yazıkkı ve o ay hiç kafama takmamişdım benim vucudum stresi kaldırmıyo

Canım sende çikolata kisti mi var merak ettiğim birşey var da yardımcı olur musun?

Bugün tam 14. Günüüüüm ve adet ağrılarım başladı umutsuzum

Canım sende çikolata kisti mi var merak ettiğim birşey var da yardımcı olur musun?
Ben de çikolata kisti yoktu, duvar kalınlaşması vardı, yasmin kullandım iki ay, azaldı kalınlık, sonra asilama yapıldı

Kızlar benimde bugün 12. Günüm bu sefer adeti beklemeyeceğim dedim kan verdim 4 te çıktı sonucum 0.3 müş ilk asilamamdi tutmadi 1.5 yıldır istiyorduk bugün adrt programımı sildim artik buraya da girmeyeceğim cok yorucu oldu kendime 1 sene veriyorum düşünmeden artik Allaha bıraktım herseyi umarım diger arkadaşların pozitif olur Allah bize daha fazla hasret yaşatmasın daha zor sınavlarda göstermesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…