Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar benim adete 6 gün var aşılama yapmıştık demin ciddi bir kasık ağrısı oldu sağ kasığıma *yumurtamda sag kasiktaydi* 1 yıldır hiç böyle ağrı olmamıştı acaba yerleşmemiydi

Beni de ekleyebilir misin listeye Nurov ?
Kisaca hikayem. 2,5 yildir cocuk sahibi olmaya calisiyoruz ikimizin de tum testleri hep temiz cikti. Sadece bu yil haziranda kendiligimden hamile kaldim ama dis gebelikmis maalesef. Doktor beklemeden devam etmemizi onerdi (dusuk doz kemoterapi ilaci ile dusurulmesine ragmen).Gecen ay sadece klomen kulladim vucudumun tepkisine bakti. Bu ay HSG cektirdim tekrar ve dis gebelikten bi zarar gozukmedi tupler acik gozukuyordu. 100 mg gunluk klomen kullandim. Bugun ultrasondan geldim, 4 yumurta olusmus ikisi 20mm ,ikisi 15mm. Catlatma ignesine gerek yok dedi sadece evde ovulasyonunu takip edip ciktigi gun gel randevusuz esinle hemen insemination i yapalim dedi. Bat 23 Eylul gozukuyor. Umarim gruptan bol mujdeli haber aliriz

merhaba Lelya durumun dikkatimi cekti. Yurtdisinda yasiyorum burada thyroid problemi olan cogu kisinin nascent iodine kullanarak (gunde 1 damla dil altina) hamile kaldigini okuyorum. Hatta thyroid problemim testlerde yok gozuksede bazisi testte normal gozukup aslinda iyi calismiyormus diye ben kullanmaya basladim tabii bi doktoruna danisabilirsin.

merhaba eylül ayı aşılamacıları burda mısınız? Progestan bana da verdi hem de fitil olarak. Çok zor değil mi sizce. Üstelik halsizlik yapıyor.

Merhaba ben de yarın aşılama olacağım iki yıla yakındır gebelik olmadı hiçbir sebebi yok eşiminde benimde normal herşey iğne ile sağ ve solda birer yumurtam oluştu inşallah mutluluk göz yaşı olur sonu Allah herkesi hayaline kavuştursun

Ben gonal f kullanmadim gerci fostimon kullandim ama bu surecte kilo verdim. Bende takintiliyim kiloya. Dikkat ettim. Sporu arttirdim biraz. Bide cidden yemedim.2.asilamayi tamamladim bugun yapildi. -3 kilo ile

Ben gonal f kullanmadim gerci fostimon kullandim ama bu surecte kilo verdim. Bende takintiliyim kiloya. Dikkat ettim. Sporu arttirdim biraz. Bide cidden yemedim.2.asilamayi tamamladim bugun yapildi. -3 kilo ile
ya ben de diyete ve evde fitnessa basladim iki gun oldu. benim ilk asilamam da 2-3 gun icerisinde yapilacak keske daha erken baslasaydim ben evlendikten sonra 10kg aldim 3 yilda. ama kilo yag demek ve vucuttaki fazla yag da ciddi hormonlari etkiliyor belki de sebebsiz infertilitemin sebebi bu super -3 kg devamini diliyorum. bi tanidigimda pko vardir 4 yildir cocuklari olmuyordu 5-6 kg verdi kendiliginden hamile kaldi hemen.

Hadi hayırlı olsun aşılaman canım yeterki bebek olsun da kilo hallolur, bende takıntılıyım az, sanki bi şiştim gibi geliyor ama inş almamoşımdır

Ekledim canım hadi hayırlı olsun inş uğurlu olur dediğin gibi, rabbim hepimizin dualarını versin bu ay inşallah, gelişmelerden haberdar et bizi

merhaba eylül ayı aşılamacıları burda mısınız? Progestan bana da verdi hem de fitil olarak. Çok zor değil mi sizce. Üstelik halsizlik yapıyor.
Bende kullanıyorum canım fitil olunca bende bi korktum ama çok rahat kullanıyorum halsizlik olmadı bende, tatildeyim ondan hissetmemiş de olabilirim ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…