Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Amin insallah, Allah herkesin gonlune gore versin.

Yaa 14. 15. Gün-de ancak belli oluyor değil mi . Napalim ya hayırlısı olsun belli olmaz bakalım. Test yaptınız mı?
Yok yapmadım babamlardayım adeti bekliyorum yapmıcam baya gecikirse anca o zaman, negarif görmekten bıktım

merhabaa bende seninle aynı durumdayım. benim çikolata kistim var 2 yıldır hamilelik gerçekleşmeyince bende asılama yaptırdım ve boş gebelik oluştu. Doktorum benden genetik testler istedi ve bende öğrendim böyle olduğunu, doktorum boş gebeliğe bu durumda neden olmuş olabilir kesin bir şey söyleyemem dedi ve bana 2. aşılamamda aşılamanın ilk gününden itibaren hibor 3500 başladı. simdi 5. günüm bende heyecanla sonucu bekliyorum. bizimle aynı durumda olan bir arkadasım da 7. haftada ikiz bebişlerini kan pıhtısından kaybetti. bu nedenle önlem olarak kan sulandırı kullanılabilir.

Hanimlar cok acayip bisey oldu bizde. Cumartesi asilama yapildi. Doktor esimin spermini yikadiktan sonra transfer icin gelince yogunluk, sayi, ve hareket olarak baya dusuk ciktigini asilama yapmamizin dogru bi karar oldugunu soyledi. Fakat esim bir yil once semen testi yaptirdiginda tum sonuclari normal cikmisti. Ve bir senede kilosunda hayat tarzinda bi degisiklik olmadi. hatta 3 aydir duzenli vitamin iciyor. napacagim sasirdim artik.

Olabilir canım stresten bile değerler oynuyo benim de eşimin düşüktü aşılamada normal çıktı bekliyoruz bakalım şimdi

Yok yapmadım babamlardayım adeti bekliyorum yapmıcam baya gecikirse anca o zaman, negarif görmekten bıktım
Ayy cok iyi anliyorum valla ama bu konuda kotu bi tecrube yasadigim icin ihmal etme derim. En son adetim geciktiginde umudum yoktu yapmayacagim dedim ve dis gebelik cikti yine cok sukur lekelenmem olunca korkup doktora gitmistim, sonrasinda acile zor yetistik.

Çok zamansız oldum ben aşılama ya tam izne denk geldi hem yolculuk yaptım sürekli hem denize girdim hem yoruldum vs ondan umudum yok

Düşünüyorum ama birkere düşük oldu zaten bundan once normal yoldan hamile kalabiliyorum o yuzden akişina bırak

Benim de 5. Günüm. Doktorunuz kim hangi şehir?

Olabilir canım stresten bile değerler oynuyo benim de eşimin düşüktü aşılamada normal çıktı bekliyoruz bakalım şimdi
yaa hadi insallah. cok garip geldi bana asilamadan once kac gun iliskiden uzak durmamizi soylemedi acaba o mu etki etti dedim.

yaa hadi insallah. cok garip geldi bana asilamadan once kac gun iliskiden uzak durmamizi soylemedi acaba o mu etki etti dedim.
Aa tabi onu demesi lazımdı bazıları iki üç gün bekle bile diyomuş bizim dr bi gün dedi ama normal çıktı, size de bir iki bişey demesi lazımdı ondandır sıkma canını sen kaçıncı gündesin

yaa hoca cok tatlı kendisiyle görüssem cok memnun olacağım ama cook kalabalık oluyor. kendisiyle görüsebilmek icin 6 saat beklediğim günler oldu. zaten bu aşılama sürecinde kendisi muayene ediyor ama siz sadece hemsirelerle iletişim kuruyorsunuz. kalabalıktan size cok vakit ayırmıyor. tüp bebek icin cok ii diyorlar ben bilmiyorum ama aşılama yaptıracaksanız belki gögsen hocayoda arastırabilirsiniz bu kadar beklememek icin

Bugün 15. Günüm belirti yok adet olcak gibiyim test yapmıcam kafam karışık aklımdan atiyim diyorum atılmıyo beklemek çok kötü ya wcye girmeye korkuyoruuuum

Bugün 15. Günüm belirti yok adet olcak gibiyim test yapmıcam kafam karışık aklımdan atiyim diyorum atılmıyo beklemek çok kötü ya wcye girmeye korkuyoruuuum
Kaç gün sonra test yapman istendi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…