Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben de ağrımdan anlıyorum artık eskisi gibi yoğun akıntım yokkk yarın itibariyle 4lü yaşlara gelmiş bulunacağımm
Canım bu yaşında saglıkla hayırla yeni yavrunu kucagına almak nasip olur inşallah.
Nice senelere.
benimde 40 lı yaşlara son 3Sen gir bak bakalım 40 lar nasılmış bende geliyorumm

Canım bu yaşında saglıkla hayırla yeni yavrunu kucagına almak nasip olur inşallah.
Nice senelere.
benimde 40 lı yaşlara son 3Sen gir bak bakalım 40 lar nasılmış bende geliyorumm
lütfen 4lü yaşlaraa ayy çok uzaktı 40 ama geldi işte...
şimdi de kızımın ünimersitesi uzak geliyor o da gelir hemen ..
sağol canım nasipte varsa gelir...

Ne desem boş sizleri de göreceğiz :)
hani derler ya ben senin yaşına inmicem de sen benim yaşıma gelecen derlerdi de inanmazdık...

ahanda geldi çattı neyse daha dur mayısa çok var daha daha 39

Eşle sorunu çözmem lazım önce canım yoksa çocuk da olsa ortada kalacak ...
Aynen canım ilk önce o sorunu çözmen lazım ..
çpcuk atılvak bişey değil..
Evet ayrılıklar olabılır ama ben bir çocugun babasız büyümesini hiç istemem .
Benım babam vefat etti çok zor bir çocuklugum oldu ..

ahahah yakışır da boşuna boşuna yapmış olursun gerek yok 10 varken başla sen
Şaka şaka senın hamile haberini alınca bende yapcam :)
Çifte mutluluk yaşarız belkii
Bence başla.
Ben çook seviyorum test yapmayı
yok kızz hemen başlamayım daha bugun yumurtam çatladı 10 gün sabır edem
H E benim testi de ekler misin canım ilk sayfaya
Canım bana özelden atarmısın ?
İşyerinde şuan maalesef pc den giremiyorum telefondan da zorluyo biraz

gönderdim canım

Oyy maşallah hem çok güzel ablalık yapar annesine de çok güzel yardımcı olur Rabbim bekletmesin. Benim oğşum 3 yaşına girecek o istiyo diye yapmıyoruz ama o bile artık görüyo kardeş olanları anne benim kardeşim varmı? Neden yok? Falan sorular soruyır sürekli :)) çok seviyor bebekelri çocukları inşallah Rabbim bize sağlıklı bir evlat çocuklarımıza da bir kardeş nasip eder. Ben 1 tane olana kadar o kadar uğraştım aman dedim herkes sussun bi tane oldu ya yeter 2.falan istemem istemiyorum. Ama yavaş yavaş alıştım bir de kardeşi olanları görünce falan oğlumda yalnız kalmasın dedim uğraşıyoruz bakalım kısmette varsa olur

Kardeş önemli gerçekten.Insallah çocuklarımız tek kalmazlar Rabbim nasip eder bizlere de sağlıklı hayırlı bebekler.

Valla resimdekinden bi tık daha rahat görülüyor ama net değil.tek güvencem göğüs agrım ve bu testin bekledikçe çıkan silik çizgi olmaması .Umarım vardır .3 testim daha var her sabah ilk idrarla tekrarlayacağım

O zamann yeni yıl hediyesi olarak yarın sabah güzel haberlerini bekliyoruz :)

Kızlar quick gebelik testi yaptım şimdi anında ikinci çizgi çıktı acaba ne kadar güvenilir yarın bat.Yaaa şoklardayım
Öncelikle hayırlı olsun, inşallah gebesinizdir ve sağlıkla kucağınıza alırsınız :)
Laboquickse çok güvenilir. Aşırı hassas bir test. Ben internetten toplu alıyordum onu. Gebeliğimi öyle öğrenmiştim.

İnşallah canımm Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.Yarin acilde kan vereyim diyorum direk daha net olsun
Amin amin canim
hemen kan vermene gerek yok ama sen bilirsin elinde testin varsa diger testi teyit etmis olursun sonra da kanini verirsin yarin bakarlar mi bilmiyorum tatil ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…