Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu sadece Quick 7 liraymış aynısından bir tane daha var.yarın farklı test almayayım dedim.acile gidip regl tarihim geçti gebelikten şüpheleniyorum deyince hemen bakiyolar.Ay inşallah vardır çok farklı duygular içindeyim umutsuzdum gerçekten.Hala da tereddüt var gerçek mi diye

Dayanamadım yarına kadar şimdi başka bir test alıcaz nöbetçi eczaneden tekrar yapicam:)ya geçen aylarda albi diye bir test beni yanıltmisti o yüzden korkuyorum burdaki eczanelerde öyle kaliteli test olmayınca

Dayanamadım yarına kadar şimdi başka bir test alıcaz nöbetçi eczaneden tekrar yapicam:)ya geçen aylarda albi diye bir test beni yanıltmisti o yüzden korkuyorum burdaki eczanelerde öyle kaliteli test olmayınca
Ben baska marka testle test et demedim ki canim.. elinde varsa test yap bir daha demek istemistim.. benim dedigim icinse yani:)

Iyi aksamlar kizlar benimde 19 aralikta catlama ignem 21aralikta asılamam oldu. Dün sabah ve bu aksam ustü negatif cikti.daha ignenin 12.günü yinede umudumu kaybetmek istemiyorum.cuma günü doktor test icin cagirdi ama çarsamba evde testi tekrarlamayi düsünuyorum.hakkimizda hayirlisi

İkinciyi de yaptım çok şükür çıktı onda da.Allahım isteyenlere de nasip etsin düşükten sonra 8.ayimdi babam yoğun bakimdayken kaybetmiştim bebeğimi sonra da babamı..Kurban olduğum Rabbim her şeyi hayırlı zamanda nasip ediyor herkese güzel haberli bir yıl olsun inşallah

Çok sevindim senin adına.Ne güzel bir hediye yeni yıl için.
Babana Allah rahmet eylesin.

Bence de tekrarlayın.Insallah çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…