Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hayirli ugurlu olsun saglikla gelsin insallah

onuda at bizeeee Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsn

Kızlar merhaba.hayirli haber alanları tebrik ederiim:) Darısı bizlere inşallah..Benimde son adet tarihim 13 Aralıkti.17 aralıktan itibaren testlere başladım.İki koyuluk görüyorum kendimce
19,20,21,25,28,30 aralığı degerlendirdim.ve çok korkuyorum zaman ilerledikçe gelecek sonuctan
İki test olanlardan biri sabah,diğeri akşam yapıldı

Eklentiler

• IMG_20181231_210641.jpg
    312,1 KB · Görüntüleme: 32
Allah kaldiramayacagimiz acılarla sınamasın inşallah,sağ salim kucağınıza alın:)

Canim bugun pik olmus yine bence bugünüde degerlendirmelisin

Hastayım diye çok zor oluyor ama eşimi ikna edebilirsem şansımı zorlayayimtesekkur ederiim:)

Şartlaninca zor oluyor gerci sperm 2 3 gun yasiyor dün iliski olmus ama bence bugün ve sonraki 3 4 günü degerlendirmelisin en azindan pazartesi çarsamba cuma

50 tane testim var . Utanmasam bugunden başlıcam .
H E ama sen basla 9unda biz goremesek de sen gorersin
Başlıcam kuzum 9 unda test bol nasılsa :))
Umudunu lütfen kırma . İnşallah bebeğin seninledir . Değilse de üzülmek yok . Demekki daha vakti gelmemiş ..
Öncelikle başın sağolsun canım ...
Allahım birdaha yaşatmasın ..
Bize yaşattıgı en buyuk sınav bu olsun daha ağırını yaştmasın inşallah ..
bebeğin sağlıkla sohhatle gelişsin sonucunda sağlıkla sıhhatle kucagına al inşallah

Kızlar kusura bakmayın sayfayla pek ilgilenemiyoeum . Konuşulanları okuyorum ..
Uğurlu listemize katılmak isteyenler lütfen bat tarihlerini mail atsın ..
Ovularını ilk sayfaya koydurmak isteyenler lütfen yine özel mesaj yoluyla adetten sonra kacıncı gün oldugunu yazsın ve toplu değilde tek bir test atsınlar her gun ..
Birde resim çekerken c kısmı solda t kısmı sağda olsun .
İlk sayfadaki örnek ovulara bakabilirsinizz ..

Ve hamile olan arkdaşlarım pozitif testlerinize özelden bana atın ilk sayfamızı şenlendirelim ..

Bu akşam gireceğimiz 2019 yılı hayatımız boyunca yaşadığımız en güzel yıl olsun inşallah .
Çok mutlu olalaım , sevinçlerimizi hep paylaşalım.
Hamile kalalım evlatlarımızı kucağımza alalım ..
aminn

QUOTE="H E, post: 58398843, member: 681498"]Bu akşam gireceğimiz 2019 yılı hayatımız boyunca yaşadığımız en güzel yıl olsun inşallah .
Çok mutlu olalaım , sevinçlerimizi hep paylaşalım.
Hamile kalalım evlatlarımızı kucağımza alalım ..
aminn [/QUOTE]
Amin, inşallah 2019 hayırlısı ile dualarımızın kabul olduğu bir yıl olur, herkese mutlu yıllar

Aminn Allahhımmm aminnn

Yarın mı kan vercektın kuzu ??
ahahah biz yine karar değiştirdik ben de kan alırken damarı patlayanlardanım. ben eşim için vermek istiyordum o merak ediyor diye. o da vermeyelim boşver dedi. benim de canıma minnet. velhasıl vermicem kan bidaha, 15 ocağa randevu aldım ilk kontrol icin. o zaman görürüz insallah :)

İnşallah bende ogun hamile kaldıgımı öğrenmiş olurum

Aman aman patlıyorsa verme kuzum .
Ben dediğim gibi sadece 1 kere verdim doktorum asla bi daha istemedi .
Zaten sen kontorole gittinde bebeğide görcen kalp atışınıda

daha geçen verdiğimin izi duruyor kolumda. damarlarım ince.
evet ya insallah böyle düşününce heyecanlanıyorum

evet senin çift çizginin mutluluguyla giderim insallah kızz. gerci senin öğrenmen 15ini bulmaz. 11 ocak gibi öğrenirsin sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…