Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy hadi gözün aydın olsun canım.. hiç bi gelen regline bu kadar sevinmemişsindir sanırım
bekletmesin melekler inşallah.. en kısa zamanda sağlıklı gebelikler bebişler gelsiin.

Ayyy hadi gözün aydın olsun canım.. hiç bi gelen regline bu kadar sevinmemişsindir sanırım
bekletmesin melekler inşallah.. en kısa zamanda sağlıklı gebelikler bebişler gelsiin.
Sen ne diyosun geldiğinde göbek attım
Amin canım isteyen herkese nasip etsın rabbım .
Ovulasyon yapıcakmısın bu ay ?

Sen ne diyosun geldiğinde göbek attım
Amin canım isteyen herkese nasip etsın rabbım .
Ovulasyon yapıcakmısın bu ay ?
eminim atmışsındır..
19unda bitti benim de .. cuma akşamıydı sanırım 1 tane yaptım pozitif denir mi bilemiyorum.. ama yum günlerimdeyim
dün siftahı yaptık

eminim atmışsındır..
19unda bitti benim de .. cuma akşamıydı sanırım 1 tane yaptım pozitif denir mi bilemiyorum.. ama yum günlerimdeyim
dün siftahı yaptık
Oo hayırlı olsun inşallah
Bende ovu yapcam ama biz yıne her gun yaparız buyyk ıhtımalle

Oo hayırlı olsun inşallah
Bende ovu yapcam ama biz yıne her gun yaparız buyyk ıhtımalle
yani böylece ihtimal artıyor bence.. bir taraftan da sperm kalitesini düşünüyorsun gün aşırı daha mı iyi olur diyorsun..

arkası gelir mi bilmem sağol canım.. hayırlısı bakalım :))

bu arada bebişim batları tarihe göre sıralar mısın daha iyi olmaz mı?

Neden olmasın :))
Ovuılasyon testı yapanların resımlerınıde koyucam

biliyorum sabah ilk idrarla yapılmıyor ama merak edip ovulasyon testi yaptım. pike yakın mı bana mı öyle geldi

Eklentiler

• A623EEFC-369D-439F-8A31-641C79E89D00.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 72
Benım bat 4 ken çıkmıştı .
Senınde şuan 3 gun kalmış . Çıkar bence
yarın 3 gün kalmış gibi düşünüyorum 1 gün geç yumurtladım. 3 gün kala gölge hayalet mayalet çıkar bişiler heralde varsa
4 kaldığında hayalet miydi baya görünüyo muydu?

yarın 3 gün kalmış gibi düşünüyorum 1 gün geç yumurtladım. 3 gün kala gölge hayalet mayalet çıkar bişiler heralde varsa
4 kaldığında hayalet miydi baya görünüyo muydu?
Hayalettı . Buraya koydum görmedıler
Bat 3 te herkesler gördü
Ben ovulasyon yapmamıştım o ay ne zaman yumurtladım bılmıyorum . Tel. dakı programa göre hesaplamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…