Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hadi hayırlısı inşallah kuzum :) bekletmesin minnos seni
Aminn Allah razı olsun canımm
En güzel anne bizim anne!
Yaa

İnşalah rabbım tekrar sağlıkla sıhhatle nasip eder canımm
11 ocak canim..
Bu arada gozun aydin olsun..super haber bitince de baslarsin ovulara.. sen erken yumurtluyordun demi?
Normal yumurtluyırumdur bence daha önce ovu yapmadım hiç ama ilk gebeliğimde bata 5 kala farketmiştim biliyosun

Amin kuzum inşallah hayırlı haberlerinizi bekliyorum hepinizin

Ben büyük bir kolusturmacadayım valla uğrayamıyorum fazla buralara senin nasıl gidiyor hamilelik bebğin nasıl ?
bende inanılmaz bi yoğunluğun içindeyim ani bi kararla eleman çıktı tüm iş bize kaldı bugün de acayip yoruldum sağ kasığım ağrıyo..
Bebiş iyi en son ikili yaptırdım şükür temiz çıktı.öyle işte canım

Oh çok şükürt bende işten ayrılcam son ayım eleman eğitiyorum ..

Dinlencem bi süre inşallah

Oyle mii eleman ondan mi geldiydi?
Evde sıkılmayacak misin?
Bende cok yorgunum da evde kalirsam daha cok yatarim kalkamam diye dusunuyorum.. en azindan kalkip.gitme zorunlulugum var...

Oyle mii eleman ondan mi geldiydi?
Evde sıkılmayacak misin?
Bende cok yorgunum da evde kalirsam daha cok yatarim kalkamam diye dusunuyorum.. en azindan kalkip.gitme zorunlulugum var...

Yok sıkılcağımı hiç sanmıyorum .
Artık işi ve evi bir arada götüremiyıyorum .

Eşimin işi saat 2 gibi bitiyor .
Eve gelir zaten öyle çok yalnız kalmam ve tabiki sık sık şehir dışına çıkıyor artık bende peşinde giderim .

Hayirlisi olsun canim...nasil uygun gorursen tabi..

valla bende oturacam da malum sebepler beni evde oturtmuyo :) bugünümüze de şükür napalım. çalışmak mı ev mi dersen ev derim. ev iş çocuk hamilelik derken yıkılıp kalacam bi yere

valla bende oturacam da malum sebepler beni evde oturtmuyo :) bugünümüze de şükür napalım. çalışmak mı ev mi dersen ev derim. ev iş çocuk hamilelik derken yıkılıp kalacam bi yere
Allah yardımcın olsun canım güç kuvvet versin

Bende umutsuz bekleyenlerdenim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…