Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umutsuz olma adetlerın düzenlimi ?
Doktora gittin mi bir sıkıntı gördü mü??
Gittim canım rahim filmi dahil her testi yaptırdım bi sıkıntı yok dedi adetlerimde düzenli sadece bende her ay yenileyen idrar yolu enfeksiyonu ve mantar problemi var doktor oda engel olmaz dedi bilmiyorum

Ay inşallah canım ne zamandır çocuk istiyosun sen gittin mi doktora felan bi problem var mıydı
Düşündüğüm ilk ay hamile kaldım . Butun testleri yaptırmıstım bir sıkıntı yoktu . Ama işte bebek gelişmediği için kasım ayında kürtaj oldum .
Doktorum 1 adetten sonra tekrar deneyin dedi .
Şimdi regl oldum çok şükür bitmesini bekliyorum.
Bittikten sonra ovulasyon testi ile denicem bu sefer.

Düşündüğüm ilk ay hamile kaldım . Butun testleri yaptırmıstım bir sıkıntı yoktu . Ama işte bebek gelişmediği için kasım ayında kürtaj oldum .
Doktorum 1 adetten sonra tekrar deneyin dedi .
Şimdi regl oldum çok şükür bitmesini bekliyorum.
Bittikten sonra ovulasyon testi ile denicem bu sefer.
İnşallah tekrar sağ salim bebeğine kavuşursun canım sorunsuz sıkıntısız

Evveeeetttt beklenen regl geldi veee bugün itibariyle bitti . Yarın başlamak üzere hergün 9 gibi sıvı alımını kesip saat 11 gibi ovulasyon testi yapıcam .

Bekletme anneni meleğim , sağlıkla sıhhatle gel baban ve kedi kardeşlerin seni bekliyor ...

Evveeeetttt beklenen regl geldi veee bugün itibariyle bitti . Yarın başlamak üzere hergün 9 gibi sıvı alımını kesip saat 11 gibi ovulasyon testi yapıcam .

Bekletme anneni meleğim , sağlıkla sıhhatle gel baban ve kedi kardeşlerin seni bekliyor ...
hadi rast gelsin insallah kuzum:KK49:

Kızlar selam bende eylül ayında 5 aylık bebeğimi kaybettim tekrar denemeye karar verdik bugün benimde adetim bitti ovulasyon testine başlayacağım yarın bu grup banada uğur getirir inşallah
İnşallah canım .
Rabbim aratmasın inşllah .
Hayırlı haberler verelim birbirimize ..
saat 11 gibi yap canım sende buraya resmini atarsın koyulaşmasına bakarız ..

X