Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Koycam şimdi normalde wc de foto çekerdım Dışarda iş var dıye çıkmak zorunda kaldım . Odam müsait olsun şimdi görürler falan

akıntım şeffafftı kalın mı ıncemı anlayamadım
geliyor yaklaşmakta olan........ yarın yada pazartesi görürsün sen piki hadi rast gelsin

Takvımde Pazartesi .. Bakalım doğru çıkcak mı takvım
daha pik yapmamış ama yaklaşmış pike huhhuuuu

kuzum bi de gecen gün yumurta çatladıktan sonraki ilişkiler işe yaramıyor demiştin. yumurta çatladıktan sonra 1 ilişkilik hakkın kalıyor 12 saat icinde

daha pik yapmamış ama yaklaşmış pike huhhuuuu

kuzum bi de gecen gün yumurta çatladıktan sonraki ilişkiler işe yaramıyor demiştin. yumurta çatladıktan sonra 1 ilişkilik hakkın kalıyor 12 saat icinde
Kız çalışan insanlarız biz
Aşko koşş yımırtamm çatladııı mı deyim

Dün akşam yapmadım bu akşam mı yapsaamm pazar sabahı mı yapsam kararsızım
Yoksa hem akşam hem sabah mı

tabi ne zaman çatladığına bağlı, benim akşam çatladı ağrılarımdan anladım o akşam da ilişki oldu zaten.

pazar sabah yap nasılsa daha catlamadı

Birgebenın gunlugu varya ona mesaj ettım .. Bakalım bana belkı yardımcı olur
Herkesın silik silik ilerleyıp biranda koyulaşmış . Benım maşallah ilk unden berı belli bir çizgi var
kız bende de öyleydi adetten sonra bile bariz çizgi vardı, git gide koyulaşıyor o da. doğurgan kadınlarız ondan zaar

kız bende de öyleydi adetten sonra bile bariz çizgi vardı, git gide koyulaşıyor o da. doğurgan kadınlarız ondan zaar
Ay ne bılım yaaaa aklımda deli sorularr

Kız senın gebelık nasıl gidiyo ? Benım çok şişkinlik vardı sende de varmı ? Karnım patlıcak gibiydi .. Görsen 5 aylık hamıel derdin :)

Ay ne bılım yaaaa aklımda deli sorularr

Kız senın gebelık nasıl gidiyo ? Benım çok şişkinlik vardı sende de varmı ? Karnım patlıcak gibiydi .. Görsen 5 aylık hamıel derdin :)
ben zaten normalde de akşam olunca karnım şişerdi, o yüzden 6’dan sonra hiçbişi yemiyodum. şimdi de sadece akşam şişiyor ama rahatsızlık verecek derecede değil.
güzel şuanlık yeme işini düzene oturtamadım bi türlü 2 öğünden sonra canım yemek yemek istemiyor aparatif takılıyorum süt, yoğurt, kuruyemiş, bol meyve

Ohh ohh olsun bunlarda çok iyi..

Bol bol yogurt bide kefir içebiliyorsan oda faydalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…