Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Son yaptığım test kızlar artık silikkeşti galiba çatlama çutlama tamam galiba zaten ne akıntı var ne ağrı sızı bitti hepsi dün akşam olan olmuştur artık inşallah olmadıysa da kısmette yoksa da diğer aylara kısmet diyip bekleyelim bakalım 11 ocak ı :)))) bütün testlerimi bitirdim artık rahatça bekleyebilirim :)

Sen bu akşamda yap . Çatladıktan sonrada yapın dıyolar ..

Benim öyle ya 11 ocak mesela alarm lı kurulu gibi eğer regl olursam 11 ocak saat 8 de gelir kendileri hemen saati bile şaşmaz stres falan bişey yaşamazsam eğer hep düzenlidir kendisi maşallah
Benımde öyleydı canım reglım .
28 gunde bır gelır hiç telaşlandırmazdı benı

Yok benimki en çok kendisi istediği için dikkat ediyo zaten sorun olmuyor anlıyor artık :)))
Sanırım bizde bitek ben ıstıyorum

Biz 6 yıl korunduk hep prz. İlk korunmayı bıraktıgım ay hamıle kaldım doyamadı
Şimdide hatta dedi 3-4 ay korunalım çocuk yapmayalım ben çok ısteyınce kıramadı

Ama ilk çocuk canım çok normal tabikii isteyeceksin sende :) ben hem riskli diye korku var içimde az da olsa her gebelijte risk taşıyorum 3 aya kadar. Hemde oğlum 4 yaşına gelsin öyle diyordum ama zaten şimdi yap bekle sağlıklı devam etsin doğur seneye marta yetişir inşallah şaka bi yana tabi yeterki sağlıklı gelsin valla ben beklerim zamandan yana sıkıntı yok

Aynenn sağlıkla gelsın bu ay olcak dıye bısey yok

Aynenn sağlıkla gelsın bu ay olcak dıye bısey yok
Şimdi bizde sağlıklı çocuk var diye genetik de yapmıyorlar yani yapsak birley çıkmaz diyorlar ama isterseniz de yapalım dediler bu da 2000 lira falan yani bişey çıkmicak sa yaptırmayalım dedik. Baktık olmadı sağlıklı tutmuyor olmuyor o parayla aşılama vs yaptırıırz ya belki yaza doğru ben öyle düşünüyorum. Bende çok çok az pıhtılaşma çıktı sadece ama aspirin kullanıyorum zaten onda da sıkıntı yok tamamen bu Allahın takdiri asla isyan etmiyorum. Gerekeni yaptık beklitoruz oğluma kavuşmak da kolay olmamaıştı demekki bizim sınavımız bu. Rabbim nasip ederse olur olmazsa da oğlumuzun canı sağolsun napalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…