Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabılır :)
Kız maşallah nasıl sağlıklısın :KK70: :KK70:

Ben valla senın bu dönemlerınde afedersın okuz gibi yiyordum . Balık et ıspanak ne iiyi geliyorsa ..
kahvaltı klasik oluyo zaten 2. öğünüm sebze oluyor ıspanak yedim brokoli karnıbahar havuç üçlüsü :KK70: salata oluyor yanında mutlaka bi de yoğurt. işte et balık yemediğim için kendimi hep eksik hissediyorum. genel kan tahlilinde bi sorun çıkmamıştı vitamin eksikliklerimde neyse ki. dün salçalı makarna gömdüm bi tabak :KK70:

kilo almış mıydın kız hiç

kahvaltı klasik oluyo zaten 2. öğünüm sebze oluyor ıspanak yedim brokoli karnıbahar havuç üçlüsü :KK70: salata oluyor yanında mutlaka bi de yoğurt. işte et balık yemediğim için kendimi hep eksik hissediyorum. genel kan tahlilinde bi sorun çıkmamıştı vitamin eksikliklerimde neyse ki. dün salçalı makarna gömdüm bi tabak :KK70:

kilo almış mıydın kız hiç
56 ile hamıle kaldım .
1 haftada 58 oldum .
bulantılardan sonra ve kötü haberi aldıkan sona 52 ye düştüm .
Şuan 55 im :110:

56 ile hamıle kaldım .
1 haftada 58 oldum .
bulantılardan sonra ve kötü haberi aldıkan sona 52 ye düştüm .
Şuan 55 im :110:
gayet ideal kilo. ben göstermesem de 65 kiloyumo_O bi ara verdim 57ye indim daha sonra tekrar aldım. artık doğumdan sonra veririm hepsini :)
benim kas kilom fazlaydı, diyetisyenim şaşırmıştı yağ fazlam az vardı gittiğimde.

gayet ideal kilo. ben göstermesem de 65 kiloyumo_O bi ara verdim 57ye indim daha sonra tekrar aldım. artık doğumdan sonra veririm hepsini :)
benim kas kilom fazlaydı, diyetisyenim şaşırmıştı yağ fazlam az vardı gittiğimde.
Ben maalesef zayıfım .
Spora nıyetlendiğim ay hamıle kaldım :KK70: Korktum bişey oldur dıye bıraktım .
Şimdi yine başladım ee yıne çocuk dusunuyoruz :KK70: D:
Bende senın kafadayım çocuk olsun sonra spor salonuna yazılıp kas yapcam :rolleyes:

Ben maalesef zayıfım .
Bende senın kafadayım çocuk olsun sonra spor salonuna yazılıp kas yapcam :rolleyes:
aynen kaç aydır ya bu ay hamile kalırsan boşuna emek vermiş olurum diye dikkat etmedim bu kiloya geldim :KK70: Allahtan boy var da kaldırıyor.
amaan veririz doğumdan sonra güzel de sıkılaşırız, pilates yapmayı düşünüyorum tabi o zaman nolur bilmiyorum da. son rahat rahat yemelerim yani :KK70:

aynen kaç aydır ya bu ay hamile kalırsan boşuna emek vermiş olurum diye dikkat etmedim bu kiloya geldim :KK70: Allahtan boy var da kaldırıyor.
amaan veririz doğumdan sonra güzel de sıkılaşırız, pilates yapmayı düşünüyorum tabi o zaman nolur bilmiyorum da. son rahat rahat yemelerim yani :KK70:
Ben bı ara baya plastes yaptım . Vucudum çokta ıyı olduydu ama işte devamlılık gerektırıyor

Ben bı ara baya plastes yaptım . Vucudum çokta ıyı olduydu ama işte devamlılık gerektırıyor
aynen öyle spor çok nankör şey. hemen hamlaşıyosun aslında gündelik hayatımızın bi parçası haline getirmemiz gerekiyor ama maalesef ki tembeliz :KK43:

aynen öyle spor çok nankör şey. hemen hamlaşıyosun aslında gündelik hayatımızın bi parçası haline getirmemiz gerekiyor ama maalesef ki tembeliz :KK43:
Aynen öyle başlayınca 1 2 gun pert oluyosun zaten kas ağrısı yuzunden :KK70: :KK70:

İşyerınde penguen gibi yürüyorum :KK70: :KK70:
Artık noldu dmeıyolar yıne mı spora başladın dıye soruyolar :KK70: :KK70:

Aynen öyle başlayınca 1 2 gun pert oluyosun zaten kas ağrısı yuzunden :KK70: :KK70:

İşyerınde penguen gibi yürüyorum :KK70: :KK70:
Artık noldu dmeıyolar yıne mı spora başladın dıye soruyolar :KK70: :KK70:
ahahaha hafif egzersizlerle başla niye eziyet ediyosun hafta hafta yükseltirsin programı :KK70:

squat yağıuorum geenellık . Ön muhasebeyım ya ben sürekli otur otur basen çıktı :)
20 ile başlasam bile bacaklar pert :KK53:
ay squat bacaklarımın korkulu rüyası :KK70:
neyse şimdi başlıyım deme de hamile kalırsın mazallah. gerçi öğrenmeden önceki yaptıklarının falan bebeğe zararı olmuyormus

Ben maalesef zayıfım .
Yaparsınız yaparsınız :))))) bir olsun da banyo yapmaya vaktiniz olursa kas yaparsınız ilk 2 sene spor mpor boşver kendinize zor vakit kalıyor daaa sonra zaten çocuğun peşinde koşmaktan bir bakıyorsunuz doğal kaslar oluşmuş :KK53::rapci: şaka bir yana tabi onlar sağlıklı olsunda hepsi verilir yapılır canım :) ben 17 kg almıştım hiç karnım çok büyüktü kendim fazla belli olmuyodu doğumdan 1 ay sonra 10 kg gitmişti kalan 7 kg yu da yavaş yavaş vermiştim. 70 le hamile kalmıştım oğluma şu an 65 im bende. Ne kadar az kg ile hamile kalınsa o kadar iyi son 3 ay çok ciddi almıştım ben kg

Biz dünü de değerlendik nolur nolmaz diye kızlar artık gerisi Allah a kaldı :KK68: hayırlısı neyse o olsun 10-11-12 günleri değerlendirdik. 20181228_175654.jpg

Yaparsınız yaparsınız :))))) bir olsun da banyo yapmaya vaktiniz olursa kas yaparsınız ilk 2 sene spor mpor boşver kendinize zor vakit kalıyor daaa sonra zaten çocuğun peşinde koşmaktan bir bakıyorsunuz doğal kaslar oluşmuş :KK53::rapci: şaka bir yana tabi onlar sağlıklı olsunda hepsi verilir yapılır canım :) ben 17 kg almıştım hiç karnım çok büyüktü kendim fazla belli olmuyodu doğumdan 1 ay sonra 10 kg gitmişti kalan 7 kg yu da yavaş yavaş vermiştim. 70 le hamile kalmıştım oğluma şu an 65 im bende. Ne kadar az kg ile hamile kalınsa o kadar iyi son 3 ay çok ciddi almıştım ben kg
benim arkadaşım 30 kilo almıştı. 40ında 30 kilonun hepsi gitmişti. tabi o lohusayken karatay emzirme diyeti yapıyordu :KK70: yeni gördüm, baya güzel zayıflamış ama sıkılaşmaya ihtiyacı var. o tarz bişey yaparım bende

Ay ınan umrumda dğeil :)
Olsunda ben 3 sene sonra versemde olur :)
uykusuz kalıp ağlamak ıstıyorum .
buraya gelıp kızlarr bu haylazz uuyumuyor dıye dert yanmak ıstıyorum :KK48:

Aynen doktorum kilon çok iyi ortalama 10 kilo almana izin var demişti .. Bende hee hee demişrim :KK70: :KK70: Kesin 20 kilo alırım ben boğazım açılınca kıımse tutamıyor çünkü benı ..

Normalde de çok yerım düşün işyerınde öğle yemegı yerım ardından yarım ekmek alırım birde çikolata sürüp onu yerım :KK53:

ama metabolizmadan sanırım kılo almıyorum :rapci:

X