Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın herkese sanırım hamileyim ucuz bir test ile yaptım çok ama çok hayali bir çizgi var. Bat 10 Şubat. İnşallah sağlıklı ve hayırlısı ile tutunur. Çok hafif çizgi olduğundan emin de olamıyorum

Tekrar erken gebelik testi bu pahalı olandan yaptım
Digerinde görememiştimcnm ama burda girdum hayırlı olsun saglikla ilerlesin insAllah
Kzılar bu akşam gelicem hepinizi çok seviyorum özledim :KK70: son mb lerimla burdayım :KK70:
Kendk adjma bende ozledim kiz gel geri sayim yapacaz:)
Kızlar siz hamile kalmadan önce folik asit kullanıyor musunuz??
Ben bu ay hep unuttum duzenli icemedim cnm ama icilmesi gerekiyormus

Abla ben valla ağlaya ağlaya dayandım dün gece ağrıya papatya çayı ictim o rahatlattı beni sende dene çünkü hap gerçekten çok etkiliyor ya
Selam canim bende agri kesici ictigimde kesilme yasiyorum suan adet sancisiyla bas ediyorum dayaniyorum zorlada olsa can09e can09e canim seninde adette kesilme olmuyomu benim ki tamami diyo bi gun gorumceme gittim bi agri kesici aldim o gun 2 yada 3saat once olmustum ictim ilaci birdaha ne gelen ne giden oldu

Selam canim bende agri kesici ictigimde kesilme yasiyorum suan adet sancisiyla bas ediyorum dayaniyorum zorlada olsa can09e can09e canim seninde adette kesilme olmuyomu benim ki tamami diyo bi gun gorumceme gittim bi agri kesici aldim o gun 2 yada 3saat once olmustum ictim ilaci birdaha ne gelen ne giden oldu
Yok bende olmuyor kesilme.

Tabi seni kesmiyorsa sorun yok ben ne içersem içeyim ağrı kesici kesiyor hemen yıllarca böyle sürdü haziranın sonundan ağustosa kadar yaz kullandım ağustosta afedersin ama resmen kan yerine koca koca pihtilar geldi üç dört gün boyunca korktum noluyor diye meğersem biriken kanlar pıhtı olarak atılıyormuş sonrası ozamandan beri ağlaya ağlaya direnmeye çalışıyorum âmin inşallah diyelim valla ben bu ay uğraşmicam zaten oluruna bırakıcam
Oyle mi diyorsun.. dollenemeyen yumurtlar diye biliyordum ben onu... rahim duvari dokuluyor ayrica.. ay ne bileyim yaa.. bakalim hayirlisi... kv incir koymus kavanoza zeytinyagi ile hergun sabah aliyorum onu.. ama o sifa sifa dedi bagirsaklar icin yiyormus... sizlerde kullanan varmi?

İnşallah canım inşallah rsbim isteyen herkese nasip etsin sağlıklınve hayırlı bir evlat. Ben hiç ümitli değildim 36 yaşındayım ben kontrolde doktor yumurta rezervlerin çok azalmış yarım sene olmaz ise tüp bebek yöntemi deneyebilirsiniz demişti. Yani çok ümitli değilim ama ilk ay tuttu. İnşallah allah nasip etsin de sağlıkla tutunsun
Aminnnnnnnnn aminnnnn Aminn kuzm Rabbimn mucizesi çoktur amennaki bizde birgünn o güzelliği tadarz inşallah

Oyle mi diyorsun.. dollenemeyen yumurtlar diye biliyordum ben onu... rahim duvari dokuluyor ayrica.. ay ne bileyim yaa.. bakalim hayirlisi... kv incir koymus kavanoza zeytinyagi ile hergun sabah aliyorum onu.. ama o sifa sifa dedi bagirsaklar icin yiyormus... sizlerde kullanan varmi?
Kuru incir arada ben de alıyordum canım, yumurtalar için de bağırsaklar için de faydalı olması lazım

Yok rüya da aşermemişsindir canım gün içinde canın sürekli çeker aklından çıkmaz ağzın sulanırsa aşerirsin :))))) yani böylr olursa aşermiş olursun canım
o zaman bu aşerme değil. bir yerde de “onu yemezsen ölecekmişsin hissi verir” diye okumuştum. neyse gitmedim zaten erik almaya :KK70:

Ne kadar sure ile tuketmemiz gerek acaba canim?
Ben çok düzenli yemedim açıkçası ama günde birkaç tane yemenin zararı olmaz herhalde, yalnız kür yapanlar vardı, galiba kaynatıp suyunu içerek mi ya da kaynatıp yiyerek mi, o şekilde olursa ve çok fazla tüketilirse prolaktini yükseltebilirmiş.

X