Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
L luckyone11 canmm Gözün aydnn Rabbim çok bekletmemiş bizde bu görüntüyü görürrüzzz inşallah dua et bizde
İnşallah canım inşallah rsbim isteyen herkese nasip etsin sağlıklınve hayırlı bir evlat. Ben hiç ümitli değildim 36 yaşındayım ben kontrolde doktor yumurta rezervlerin çok azalmış yarım sene olmaz ise tüp bebek yöntemi deneyebilirsiniz demişti. Yani çok ümitli değilim ama ilk ay tuttu. İnşallah allah nasip etsin de sağlıkla tutunsun

Kızlar merhaba bende bu ay adetimin 5. günü klomen başladım sabah akşam bir tane 5 gün kullandım 6. gün yumurta takibine gittim bir tane sadece hareketlenme var dedi yumurtam oluşmamış yani. Önümüzdeki ay inifolic e başlarız dedi ne yapsam bilemedim yumurtam oluşmuyor. Böyle bir sorun yaşayan varmı inofolic le olumlu sonuç alan birde erken değilmi yumurta takibi için yani adetin 10. günü yumurtama bakılmış oldu

Ay maşallah size canım ya ne güzel erkenden görmüşsünüz keseyi. Bizi de pazartesi çağırdı doktorumuz kese için 4+4 olucaz, bizim de değer baya yükseldiği için pazartesi görülür büyük ihtimalle dedi bakalım.
Bu arada belki de ikizler geliyodur ne güzel :KK49:
Tek olsun benim olsunnnnnnn :)))

dombili_xl dombili_xl canım malum cuma uğraşıyoruz iş güç... Ağrılarım var tabi her zamanki gibi. ağrı kesici kullanıyorum muhtemelen birazdan 2.yi içerim.. onun dışında melankolik bir yapıdayım... sabah gelirken seni benden alan kader ölsem vermem diyor çıktı radyoda ağladım :) ayy o rahatlattı beni.. :KK48:

Amin inşallah canım resimde çok belli olmuyor ama çizgi var. Eğer doğruysa buraya belirtilerimi de yazayım belki yardımcı olur. Biz adet itibariyle 9-12-15 gün yaşadık ilişkiyi. İlilkşden birkaç gün sonra benim kaşık ağrılarım hep devam etti. Tansyonum düştü aralarda. Bazen çok hafif mide bulantısı oldu. En son da sanırım 2 gün önce yumurtalık etrafımda sanki bir kanat çırpması hissetim. Muhtemelen orada yerleşmeye çalışıyordu varsa. Bu ara 3,5 yıl koumadan sonra ilk denmede olmuş olacak. Yaş 36 birkaç gün sonra .gelişmeleden haberdar ederim sizi. Eğer gebelik varsa ve tutunursa Ekim ayı Doğum gösteriyor. Yüce rabbim Ekim de babamı yanına aldı kim bilir belki Ekim ayında yeni bir can emanet edecek bize

Hayırlı olsun canim, çok sevindim. Dingin, huzurlu, kolay bir hamilelik geçir insallah

dombili_xl dombili_xl canım malum cuma uğraşıyoruz iş güç... Ağrılarım var tabi her zamanki gibi. ağrı kesici kullanıyorum muhtemelen birazdan 2.yi içerim.. onun dışında melankolik bir yapıdayım... sabah gelirken seni benden alan kader ölsem vermem diyor çıktı radyoda ağladım :) ayy o rahatlattı beni.. :KK48:
Ay kıyamam canım benim hep bu hormonlar iniyo çıkıyo dengemiz şaşıyo. Allahtan yarın c.tesi, biraz dinlenebilirsen üşütmeden toparlarsın inşallah, üşütünce ağrılar hiç geçmiyo gibi geliodu bana.

Kızlar merhaba bende bu ay adetimin 5. günü klomen başladım sabah akşam bir tane 5 gün kullandım 6. gün yumurta takibine gittim bir tane sadece hareketlenme var dedi yumurtam oluşmamış yani. Önümüzdeki ay inifolic e başlarız dedi ne yapsam bilemedim yumurtam oluşmuyor. Böyle bir sorun yaşayan varmı inofolic le olumlu sonuç alan birde erken değilmi yumurta takibi için yani adetin 10. günü yumurtama bakılmış oldu
Merhaba, burada okuduklarıma göre inofolic’ten fayda görenler var, doktorunuz da önermiş zaten mümkünse başlayın bence. Ben de başka bir vitamin kullanıyorum, onun da içinde inositol maddesi var. İnşallah vesile olur size de.

Ay kıyamam canım benim hep bu hormonlar iniyo çıkıyo dengemiz şaşıyo. Allahtan yarın c.tesi, biraz dinlenebilirsen üşütmeden toparlarsın inşallah, üşütünce ağrılar hiç geçmiyo gibi geliodu bana.
ayy akşam oldu şükür.. dinlenmek zor biraz bizde malumm... ev işi mi yapalım gezme mi yapalım kendime mi kızıma mı kocama mı bölüneyim kaça bölüneyim bilemedim :KK70:
yalnız çok afedersin pıhtılı gelmiyor baya baya yoğun bildiğin kan kırmızı ama iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilemedim..

Merhaba hanımlar kısmetse ben de 2019 da hamile hatta anne olmak istiyorum. Adetim in üzerinden 12 gün geçti hala hasta olmadım 4 gün önce test yaptım negatifti 10 gündür bel ağrım var bugün de göğüs ucum sizliyor ayaklarim buz kesti bakalım pztne kadar hasta olmazsam doktora gidip kan testi yaptıracağım

X