Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok yoğun kanama da iyi değil ki zaten keserse kessin:KK70:
Yok kiz zaten benim 2gun cok afedersin 2 ped gudiyo toplam 4gun suruyo ama tamami kesilmesi cok kotu oldum zaten icmistim ilac kesildim birde gecikme yasamisti 35gunde bir goruyorum.adet ozaman 57gun olmustu gecikmem

Yok kiz zaten benim 2gun cok afedersin 2 ped gudiyo toplam 4gun suruyo ama tamami kesilmesi cok kotu oldum zaten icmistim ilac kesildim birde gecikme yasamisti 35gunde bir goruyorum.adet ozaman 57gun olmustu gecikmem
Bizim cok ve yogun oldugu icin 3 gun sursun yeter diye dusundugumuzden demek:S

Kiz niye dil cikariyon bana ne ettim sanaa:))
Bende de soyle oluyor 4 5.gun bitiyormus gibi yapiyor son bi agriyla biraz daha dokulup 7.gunde tam temizlenmis oluyorum..
:KK70::KK70::KK70: cano ben degisk durumdayim gulsem ayri konusmazsam ayriyim suan adet oldum dedem vefat etti bugun ne susundum biliyomusun 6.babamin olumu 7. Kardesimin dogum gunu 8.dedemin olumu benim 12 yasinda oldu kardesim sanssiz gelmisiz dunyaya 2miz ablam ve diğer kardesim gercekten cok sansli tabi rabbim bize boyle kader yazmis bilmiyorum verdigim dil cikarmasi acayip oldu pardon

:KK70::KK70::KK70: cano ben degisk durumdayim gulsem ayri konusmazsam ayriyim suan adet oldum dedem vefat etti bugun ne susundum biliyomusun 6.babamin olumu 7. Kardesimin dogum gunu 8.dedemin olumu benim 12 yasinda oldu kardesim sanssiz gelmisiz dunyaya 2miz ablam ve diğer kardesim gercekten cok sansli tabi rabbim bize boyle kader yazmis bilmiyorum verdigim dil cikarmasi acayip oldu pardon
Başın saolsun canım Allah rahmet eylesin

Kıyamam kuzum yaa yok saka yaptim ben dil de cikar opcuk at ne istersen.. ama umutsuz hallerinizden cikin artik :KK43: bu ikonu gormektense :KK70: ikonu gormeyi tercih ediyorumm.. elbette bizler de dusuyoruz.. ama cikis var.. herkes sansli dogmuyor... elimizdeki ile yetinmeyi bilicez. Aslinda boyle konusmaktan da imtina ediyorum.. sen cok mu biliyon dersiniz diye.. ama bi isik olursam bir farkindalik yaratirsam ne mutlu bana diye de dusunmeden edemiyorum.. olum de bizim icin dogum da.. lutfen yazarken bile enerjini hissetmek istiyorum..:KK200::KK200::KK200:

Kıyamam kuzum yaa yok saka yaptim ben dil de cikar opcuk at ne istersen.. ama umutsuz hallerinizden cikin artik :KK43: bu ikonu gormektense :KK70: ikonu gormeyi tercih ediyorumm.. elbette bizler de dusuyoruz.. ama cikis var.. herkes sansli dogmuyor... elimizdeki ile yetinmeyi bilicez. Aslinda boyle konusmaktan da imtina ediyorum.. sen cok mu biliyon dersiniz diye.. ama bi isik olursam bir farkindalik yaratirsam ne mutlu bana diye de dusunmeden edemiyorum.. olum de bizim icin dogum da.. lutfen yazarken bile enerjini hissetmek istiyorum..:KK200::KK200::KK200:
Oyle tabi imtihan dünyası helimizin imtihani farkli Rabbim şükredenlerden eyleisn her daim

Selam canim bende agri kesici ictigimde kesilme yasiyorum suan adet sancisiyla bas ediyorum dayaniyorum zorlada olsa can09e can09e canim seninde adette kesilme olmuyomu benim ki tamami diyo bi gun gorumceme gittim bi agri kesici aldim o gun 2 yada 3saat once olmustum ictim ilaci birdaha ne gelen ne giden oldu

Aynen ben bikere doktora gittim iğne kesmiyor beni ama hap kesiyor doktora gittim söyledim ne alaka ikisi aynı şey diyor biri kanda çözülüyor biri midede doktorlar da başlarından sağmak icn uğraşmıyorlar bitane doktorda çocuk doğur gecer dedi en sonunda bitane doktor saolsun kadn doğum hapı verdide 2 ay kullanmak bile iyi geldi bana inşallah böyle devam eder

Tam yazamamıştım, yoğunluk 2. gün oluyor demek istedim. Benim bat 14 subat. Kuzum benim akşam girmem sıkıntı oluyor da, kaçak göçek bu kadar oluyor, idare et :KK70:
Valla benim de sikinti da hem iste hem evde hallediyorum valla hele simdi hastayim hic dokunmuyorlar :KK70:
Kk da kk deyip duruyorlar..:KK53:

Oyle mi diyorsun.. dollenemeyen yumurtlar diye biliyordum ben onu... rahim duvari dokuluyor ayrica.. ay ne bileyim yaa.. bakalim hayirlisi... kv incir koymus kavanoza zeytinyagi ile hergun sabah aliyorum onu.. ama o sifa sifa dedi bagirsaklar icin yiyormus... sizlerde kullanan varmi?

Doktor bana öyle söyledi benim çünkü tamamen kesiliyor
Evet ben bi ara kullandım annem zeytinyağına koymuştu kutu incirleri hergun üç tane yediriyordu idrar yoku enfeksiyonu çok oluyordu bende iltihaba iyi geliyordu ama başka neye iyi geliyor bilgil yok ben çok kullanmadim zaten ac karna midem almıyordu

X