Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklisin canim yaa. Evet bi kuzum var hamdolsun.. Allah isteyene nasip etsin insallah.. kismet bakalim belki kasim belki gecen sene nasip olmayan aralik annesi olmak nasip olur bilemeyiz.:)

Tam yazdığın iletigi bulamadım canim. Akşamları verimli bakamıyorum buraya. Eğer gebelik yoksa gününde gelsin zaten. Hem düzenini bilirsin hem de acabalarla bogusmazsin. Kendime üzüldüğüm gibi sana da üzüldüm ama bizi hiç bir şey yıkamaz Gelecek o civcivler kaçarı yok

Teyzeleriii bugün 4 hafta 3 günlük olduk kesemizi gördük 3 gün önce betam 1080 cıktı eşim doktora neden böyle ikiz olabilir mi dedi doktor da kesenin oralarda bir şey daha gördüm ama bir şey söyleyemem 2 hafta sonra gelin dedi kalp için şu an bile heyecanlıyım sizler ne yapıyorsunuz aklık sizdee

Teyzeleriii bugün 4 hafta 3 günlük olduk kesemizi gördük 3 gün önce betam 1080 cıktı eşim doktora neden böyle ikiz olabilir mi dedi doktor da kesenin oralarda bir şey daha gördüm ama bir şey söyleyemem 2 hafta sonra gelin dedi kalp için şu an bile heyecanlıyım sizler ne yapıyorsunuz aklık sizdee
Hayırlı olsun canım,gönlünüzce olsun :KK200: iki hafta nasıl heyecanlı geçer yaa:KK49:

Canim senin karin ultrasyonuyla mi gordu. Bu arada gozun aydin canim Rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder insallah

Canım maşallah ikiz de olsa tek de olsa kavustun bebeğine sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bizlerde bi koysaydık minnaklari gobuslere:)

Ay maşallah size canım ya ne güzel erkenden görmüşsünüz keseyi. Bizi de pazartesi çağırdı doktorumuz kese için 4+4 olucaz, bizim de değer baya yükseldiği için pazartesi görülür büyük ihtimalle dedi bakalım.
Bu arada belki de ikizler geliyodur ne güzel :KK49:

Kızlar ayıp söylemesi benim koca 2 aydır çocuk yapacagimdan beridir isteksiz her zaman isteyen adam hiç isteksiz napsam ki buna anlamadim çocuk istemiyorda değilim diyor ama napsam ki :)

İstemediginden değildir de kendini baskı altında hissediyordur. Biraz yoğun geçmiştir günü vs biraz kendi haline bırak :)

Kızlar ayıp söylemesi benim koca 2 aydır çocuk yapacagimdan beridir isteksiz her zaman isteyen adam hiç isteksiz napsam ki buna anlamadim çocuk istemiyorda değilim diyor ama napsam ki :)
Olay ise dondu mu kacarlar daha once de yazmistim onlar avci biz avdik simdi onlar av biz avci ondan kaciyorlarrr:-):KK67:

Tam yazdığın iletigi bulamadım canim. Akşamları verimli bakamıyorum buraya. Eğer gebelik yoksa gününde gelsin zaten. Hem düzenini bilirsin hem de acabalarla bogusmazsin. Kendime üzüldüğüm gibi sana da üzüldüm ama bizi hiç bir şey yıkamaz Gelecek o civcivler kaçarı yok
Canimm sagol.. yok ya uzulmedim sende uzulme.. sadece agrim var basim da agridi.. sende de olur mu adet oncesi adetliyken biterken?

Bence şartlanmayı sevmiyorlar. Hani üst üste iki gün olacak, veya birer gün arayla olacak denildiği zaman istekleri gidiyor olabilir. Haklı da buluyorum ben.

Canim mecburi gibi geliyor sartliolar diye öyle oluyor muhtemelen :KK43: akışına bırakmaya çalış o zmn rahat hissediyorlar snrm

İyi geceler kızlar söylemesi ayıp demin iliski oldu ama ben hiç zevk alamadım vajinal ağrı oldu sanki ve su an kasik ağrım ve alt karın ağrım var regle yakin sizde de oluyor mu boyke ağırlık gibi ağrı iliskiden sonra

Canim benimkide oyle ya heralde bi amaca bagli yapildigi icin gorev gibi geldigi icin cekiciligimi kacti bilemiyorum :)) son ikiyi zorla yaptim resmen hahahhah

X