Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha zamanı var demekki canm yapcak bişey yok. Rabbim daha fazla bekletmeden, aratmadan, bu yolda kimseyi imtihan etmesin. Tez vakitte isteyen herkese de bana da nasip etsin inşAllah. Ovulasyonla 4-5 ay takip ettim hala tık yok düşün. Bu ay da denersem ya 5. ay 6. ay olcak.. Doktora gittim kontrole çok umutlandırmış olmayım ama beta yapalım kandan bakalım dedi. Eminim negatif sonuca ama yinede merak ediyorum. İnşallah ben yanılırım, evdeki test yanıltmış olsun demekten başka çarem yok..
Sen adet oldum dememismiydin canim..
Evet tabiki hayirlisi Rabbim en guzel zamanda versin...

Ay hadi ya flo tutturmuş demek, hayırlısı olsun canım, inşallah bundan sonrasında müjdeyle gelirsin
Ay valla yaa zaten eve gelirken kasiklar basladi uzandim eve gelince sonra lavaboya bi gidiyim dedim geldi heralde.. bi baktim gelmiss.. gecen de martti son adet tarihim 1 sene olacak hee 3 ay korunduk iste.. bakalim neler gorecez.

Sen adet oldum dememismiydin canim..
Evet tabiki hayirlisi Rabbim en guzel zamanda versin...

Evett canm oldum aslında ama kanamam geçen aylara göre çok farklı hem az hem koyu renk, doktorum da muaynede ya yumurta kalıntısı var kiste çevirecek gibi yada bi ihtimal gebelik oluşumu dedi. Umudum yok aslında ama yinede sanki bi ışık yanmış gibi hissettiğimden merak ediyorum :)

Evett canm oldum aslında ama kanamam geçen aylara göre çok farklı hem az hem koyu renk, doktorum da muaynede ya yumurta kalıntısı var kiste çevirecek gibi yada bi ihtimal gebelik oluşumu dedi. Umudum yok aslında ama yinede sanki bi ışık yanmış gibi hissettiğimden merak ediyorum :)
Hakkinda hayirlisi canim..

Hayrlisi olsun cnm nasip sasmamasi da guzel bende flo kullanıyorum bi de takvimim die flo ovu testini pozitif isaretleyince 14 gun ekledi digeri normal bati takip ediyor bklm hangisi dogru çıkacak gec yumurtladm bende merakla bati bekliorm
Bende bu ay 10 gun kala yumurtladim bat tarihi degisiyomu gercekten

Bende bu ay 10 gun kala yumurtladim bat tarihi degisiyomu gercekten
Bilmiorum ki cnm bu ay ilk defa testle takip ettim ben ovulasyonu adet olursam eger belli olacak bklm ben yuma gore bat bekliorum simdilik gecikmelerim olabiliyor bi kac aydr belki de gec yumurtldgm icin gecikiyirdu bilmiorum cnm

Ay valla yaa zaten eve gelirken kasiklar basladi uzandim eve gelince sonra lavaboya bi gidiyim dedim geldi heralde.. bi baktim gelmiss.. gecen de martti son adet tarihim 1 sene olacak hee 3 ay korunduk iste.. bakalim neler gorecez.
İnşallah güzel günler göreceğiz canım hayırlısıyla, ben de eve geldim yığıldım her zamanki gibi:KK70:

Kızlar bisey sorcam ya yumurtlama ve catlama bittikten sonra iliskiye devam etmenin eger bebek olduysa bi zarari var mı

Canım o kadar çok kişiyle konuşuyoruz ki unutuyorum. Sende tek bi kız vardı dimi. Kaç yaşındaydı. Belki seninle Kasım annesi oluruz dur bakalım :)

Canım o kadar çok kişiyle konuşuyoruz ki unutuyorum. Sende tek bi kız vardı dimi. Kaç yaşındaydı. Belki seninle Kasım annesi oluruz dur bakalım :)
Haklisin canim yaa. Evet bi kuzum var hamdolsun.. Allah isteyene nasip etsin insallah.. kismet bakalim belki kasim belki gecen sene nasip olmayan aralik annesi olmak nasip olur bilemeyiz.:)

Haklisin canim yaa. Evet bi kuzum var hamdolsun.. Allah isteyene nasip etsin insallah.. kismet bakalim belki kasim belki gecen sene nasip olmayan aralik annesi olmak nasip olur bilemeyiz.:)
İnşallah canım. Kötü anıları geçmişte bırakıp güzel günleri umut edelim. Benim içimde bir his var birlikte Kasım ayını beklicez seninle :)

Ben bir yerde okumuştum tutunmaya zararı var diye ama olacağı varsa her türlü oluyor o yüzden bilemedim simdi
Tesekkur ederim cnm yumurtlama gunumu anliyamadigim icin adet olana kadar bi dolu bi bos mu olsa diye düşündüm ama sonra aklima takildi ya zarari varsa diye sorayim bi dedim saol

Bence bitirmemeli catlama oldu diye sonrasi da onemli bi gun durup bi gun yapmaya devam edilmeli ya da en temizi ovu falan da yapmadan adet sonrasi gun asiri yani iki gunde bir devam etmek..

Bence bitirmemeli catlama oldu diye sonrasi da onemli bi gun durup bi gun yapmaya devam edilmeli ya da en temizi ovu falan da yapmadan adet sonrasi gun asiri yani iki gunde bir devam etmek..
Valla cnm aynen ole yaptim adetin 5 8 10 12 14 16 18 20 bugun 22 ama bi tedirgin oldum snra ya zararliysa diye

X