Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar dun kardesimin dogum gunuydu oradaydım eve geldim annen dediki defen rahatsızlanmis ben oraya gidecem gece 12 de gitti demin bi mesaj aldim vefat etti diye cpk kötüyüm babamin vefati kardesimin dogum gunu dedemin vefatı tabi Allahın takdiri 100 küsür yaşındaydı aci içindeydi konusamiyordu yemek sadec yogurtlu ekmek yiyebiliyodu son zamanlarda yemiyodu beni gördüğünde tanimamisti hastaneye kaldirildigi zaman girtim ama yogun bakimdaydi o zaman ama ben dun gidemedim goremedim 1senedir goremesim cok üzgünüm neyse kizlar uzun oldu icimi dokmek istedim sizlere

Basın sağolun canim, mekanı cennet olsun. Bu lafı fazla sevmem ama dedecigini allah kurarmış, çektiği acılar gunahlarina kefaret olur insallah.

mevsimi mayıs-haziran :) ya birde ben her market eriğini sevmiyorum. illa annemlerin bahçeden olacak :) bu sene o ağacı bana ayırsınlar becne

Evet bak o çok doğru, bahçe eriğinin lezzeti bambaşka. Bebeğinle erik ağacını tanıştırırsın hem, yaramazlıklarını burada yapacaksın dersin. Anlar o karnında da olsa :KK66:

Kizlar dun kardesimin dogum gunuydu oradaydım eve geldim annen dediki defen rahatsızlanmis ben oraya gidecem gece 12 de gitti demin bi mesaj aldim vefat etti diye cpk kötüyüm babamin vefati kardesimin dogum gunu dedemin vefatı tabi Allahın takdiri 100 küsür yaşındaydı aci içindeydi konusamiyordu yemek sadec yogurtlu ekmek yiyebiliyodu son zamanlarda yemiyodu beni gördüğünde tanimamisti hastaneye kaldirildigi zaman girtim ama yogun bakimdaydi o zaman ama ben dun gidemedim goremedim 1senedir goremesim cok üzgünüm neyse kizlar uzun oldu icimi dokmek istedim sizlere
Canım başınız sağolsun hayatın kanunu böyle yeni nesil geliyor eski nesil gidiyor insan olmak çok zor . Allah sizlere ömür versin

Evet bak o çok doğru, bahçe eriğinin lezzeti bambaşka. Bebeğinle erik ağacını tanıştırırsın hem, yaramazlıklarını burada yapacaksın dersin. Anlar o karnında da olsa :KK66:
ben ki ramazanda sahur yapmayıp her gece erik yiyen biriyim. eşim hep der sen kışın hamile falan olursan erik aşerirsin diye :KK70:
Evet canım bende hiçbirşey canım cekmezdi ama rüyamda görürdüm ve o asermeymis yemen lazım:)
gerçekten mi ya benim de canım hiçbir şey çekmiyor. nerden bulcaz eriği simdi :KK70:

yoo tam da benlik olduğunu düşünüyorum kuzumm yani artık düşünmesem bebişi diyorumm...
boş yere sancı çekmem en azındann.. :KK53: kocam da ne oldu var mı gelen giden dedi, ben de geldi geldi, ee niye müjdeyi vermiyon diyor espri yapıyor güya :deli: :bicak:
espri yapmış hasbaam :işsiz:
düşün düşün yaş gidiyor biraz daha katlan bu sancılara

Günaydın herkese sanırım hamileyim ucuz bir test ile yaptım çok ama çok hayali bir çizgi var. Bat 10 Şubat. İnşallah sağlıklı ve hayırlısı ile tutunur. Çok hafif çizgi olduğundan emin de olamıyorum

Eklentiler

• EADB48EE-78DD-4406-8D9E-2482537216D1.jpeg
    EADB48EE-78DD-4406-8D9E-2482537216D1.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 45
Günaydın herkese sanırım hamileyim ucuz bir test ile yaptım çok ama çok hayali bir çizgi var. Bat 10 Şubat. İnşallah sağlıklı ve hayırlısı ile tutunur. Çok hafif çizgi olduğundan emin de olamıyorum
ayyy evettt koş kızzz morcivertkedi morcivertkedi
inşallah sağlıkla tutunur sana güzel haberlerini bekliyoruum

Çizgi görünüyo canım, henüz çok net değil ama hamilesin bence :) istersen kan ver ondaki artışı takip edersin hayırlı olsun :)

ayy ben gördüm, ama çok net çekememişsin fotoğrafı da :) hayırlı olsun sağlıkla artsın değerin insallahh:anne:
ooohhhh keyiflendim :KK70:

Amin inşallah canım resimde çok belli olmuyor ama çizgi var. Eğer doğruysa buraya belirtilerimi de yazayım belki yardımcı olur. Biz adet itibariyle 9-12-15 gün yaşadık ilişkiyi. İlilkşden birkaç gün sonra benim kaşık ağrılarım hep devam etti. Tansyonum düştü aralarda. Bazen çok hafif mide bulantısı oldu. En son da sanırım 2 gün önce yumurtalık etrafımda sanki bir kanat çırpması hissetim. Muhtemelen orada yerleşmeye çalışıyordu varsa. Bu ara 3,5 yıl koumadan sonra ilk denmede olmuş olacak. Yaş 36 birkaç gün sonra .gelişmeleden haberdar ederim sizi. Eğer gebelik varsa ve tutunursa Ekim ayı Doğum gösteriyor. Yüce rabbim Ekim de babamı yanına aldı kim bilir belki Ekim ayında yeni bir can emanet edecek bize

ayy ben gördüm, ama çok net çekememişsin fotoğrafı da :) hayırlı olsun sağlıkla artsın değerin insallahh:anne:

ooohhhh keyiflendim :KK70:
Çıkmıyor resimde çok net vanım çok hafif çünkü on tane çektim hepsi de böyle eve gidince başka bir test yapacağım onu da paylaşırım

X