Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok canım güzel artmış. sakin ol. pazartesi keseyi görürsünüz o zaman inşallah :KK200:
İnşallah canım benim önce keseyi bi görsek sonra kalp atışını duysak rahatlıycam inan ki. Tek istediğim sağlıkla kucağımıza almak :KK200:

Hayrlisi olsun cnm nasip sasmamasi da guzel bende flo kullanıyorum bi de takvimim die flo ovu testini pozitif isaretleyince 14 gun ekledi digeri normal bati takip ediyor bklm hangisi dogru çıkacak gec yumurtladm bende merakla bati bekliorm
Takvimim.bir gun var diyor..

Canim bence sonucun gayet guzel ben gecen persembe yaptirdim 2000 kusurdu cuma gunu doktor tekrar istediginde yaptirdigimda 3919 olmustu neredeyse 1 gunde iki kati kadar artmisti doktoruma gonderdim sonucumu gayet iyu dedi cok sukur artiyor sakin endiselenme
Ay çok teşekkür ederim canım bunları duyunca çok rahatlıyorum

Insallah ustune gormedir. E nabizdan baksana sonucuna

E nabızda çıkmıyo canm, e nabız şifrem yok ama e devletten bağlanarak girdim. Kan verdiğim hastanenin sitesinden baktım cıkmış aslında sonuç ama laboratuvardan alınız yazıyor. Ne kadar negatif olduğuna emin olsamda merak ettim :olamaz::KK48:

Tebrik ederim sağlık sıhhatle kucağınıza almak nasip olsun inşallah..
Benim değerim 250 imiş 2 gün sonra 740 olmuş çok istedim ikiz olsun ama hayırlısı tekiz şu an:)sizin değeriniz daha da yüksek hayırlısı olsun ama ikisi bir arada güzel olurdu
Ay canım şimdi senin değerini de okuyunca o kadar rahatladım ki... benim için yeter ki hep sağlıklı devam etsin ikiz tekiz hangisi olursa. Çok panik yaptım çok mu yükselmiş diye, inşallah ben de senin gibi hayırlı sonuçlar alırım

Hayrlisi olsun cnm nasip sasmamasi da guzel bende flo kullanıyorum bi de takvimim die flo ovu testini pozitif isaretleyince 14 gun ekledi digeri normal bati takip ediyor bklm hangisi dogru çıkacak gec yumurtladm bende merakla bati bekliorm
Oyle hayirlisi tabi.. :/ insallah senden guzel haber alalim.

Umutlar bidaki aya. :halay:
Aynen umutlar bitmiyorduu
Hani duzgun de gidiyor.. yum.gunu de yasamisiz iliskiyi ama tutmadi gene... Screenshot_20190207-191840.png

Aynen umutlar bitmiyorduu
Hani duzgun de gidiyor.. yum.gunu de yasamisiz iliskiyi ama tutmadi gene...Eki Görüntüle 2233558

Daha zamanı var demekki canm yapcak bişey yok. Rabbim daha fazla bekletmeden, aratmadan, bu yolda kimseyi imtihan etmesin. Tez vakitte isteyen herkese de bana da nasip etsin inşAllah. Ovulasyonla 4-5 ay takip ettim hala tık yok düşün. Bu ay da denersem ya 5. ay 6. ay olcak.. Doktora gittim kontrole çok umutlandırmış olmayım ama beta yapalım kandan bakalım dedi. Eminim negatif sonuca ama yinede merak ediyorum. İnşallah ben yanılırım, evdeki test yanıltmış olsun demekten başka çarem yok..

X