Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok haklısın canım, tahammül sıfır zaten yapı itibarı ile de herşeyi takan bir tipim, bunu yenmem şart artık:KK70:
ayyy kendine zararr kimseye bir şey olduğu yok... sakın diyim.. ohh sevdiğim eşim yanımda ailem yanımda bebeğim de geliyor benden mutlusu yok deyip, kimseyi dikkate almayacaksın.. bakma ben de takılırım ama, bunu hayatımın problemi haline getirmemeyi öğrendim. artık 20 25 ve hatta 30 yaşında değiliz.. bir çok şeyi özümsemiş olmamız gerekiyor.. pişmek gerekli.. onun yollarına bakılmalı :KK15: :KK200:

ayyy kendine zararr kimseye bir şey olduğu yok... sakın diyim.. ohh sevdiğim eşim yanımda ailem yanımda bebeğim de geliyor benden mutlusu yok deyip, kimseyi dikkate almayacaksın.. bakma ben de takılırım ama, bunu hayatımın problemi haline getirmemeyi öğrendim. artık 20 25 ve hatta 30 yaşında değiliz.. bir çok şeyi özümsemiş olmamız gerekiyor.. pişmek gerekli.. onun yollarına bakılmalı :KK15: :KK200:
O kadar haklısın ki, bunun sonu yok zaten gereksiz kendini yıpratmanın da anlamı yok. Benim kafa yapısı ben bu kişiye böyle davranıyor muyum, işine karışıyor muyum hayır, o zaman o ne hakla böyle davranabilir diyip ya kalp kırmak ya da kendimi yemekti:mad: buna dur demenin tam zamanı galiba

O kadar haklısın ki, bunun sonu yok zaten gereksiz kendini yıpratmanın da anlamı yok. Benim kafa yapısı ben bu kişiye böyle davranıyor muyum, işine karışıyor muyum hayır, o zaman o ne hakla böyle davranabilir diyip ya kalp kırmak ya da kendimi yemekti:mad: buna dur demenin tam zamanı galiba
Aynen oyle tam zamani... kimse ayni degil ayni gozle bakmiyoruz.. bak ayni cumleyi bile biri bir turlu digeri baska turlu okuyo anliyor.... hepimizin kulturleri farkli.. sen soylemezsin ama birileri soyler.. bu durumda izin de vermeyeceksin..
Daha yeni gebesin insallah onunla beraber de buyuceksin o da bi cok seyi ogretecek sana.. ayy Rabbim gostersin guzel gunlerini:)

Aynen oyle tam zamani... kimse ayni degil ayni gozle bakmiyoruz.. bak ayni cumleyi bile biri bir turlu digeri baska turlu okuyo anliyor.... hepimizin kulturleri farkli.. sen soylemezsin ama birileri soyler.. bu durumda izin de vermeyeceksin..
Daha yeni gebesin insallah onunla beraber de buyuceksin o da bi cok seyi ogretecek sana.. ayy Rabbim gostersin guzel gunlerini:)
Ay inşallah canın benim, amin, hep birlikte güzel günler görelim inşallah, çok çok sağol

Ameliyat geçirdiğim doktoruma kontrolüm vardı, gittim ve muayne oldum. Geçen ay yaptırdığım hormon testini, Ekim ay'ında çektirdiğim Hsg filmini ve raporunu götürdüm güzel gayet dedi. Ve alttan muaynede bişe gördü ama adını tam koyamadı rahim hazırlanıyo galiba yada bi ihtimal gebelik dedi.. Hiç ihtimal vermiyorum açıkçası çünkü akıntım geçen aylara göre hem az hem koyu olduğu icin bugün de test yaptım ama kocaman bi tek çizgi gördüm olsa çıkardı bence.. Yinede olsun kandan bakalım ve kan sayımı isteyelim dedi bakalım sonuç yarın çıkacakmış tekrar gidicem.

Ameliyat geçirdiğim doktoruma kontrolüm vardı, gittim ve muayne oldum. Geçen ay yaptırdığım hormon testini, Ekim ay'ında çektirdiğim Hsg filmini ve raporunu götürdüm güzel gayet dedi. Ve alttan muaynede bişe gördü ama adını tam koyamadı rahim hazırlanıyo galiba yada bi ihtimal gebelik dedi.. Hiç ihtimal vermiyorum açıkçası çünkü akıntım geçen aylara göre hem az hem koyu olduğu icin bugün de test yaptım ama kocaman bi tek çizgi gördüm olsa çıkardı bence.. Yinede olsun kandan bakalım ve kan sayımı isteyelim dedi bakalım sonuç yarın çıkacakmış tekrar gidicem.
Hadi hayrli haberler alirsn insAllah cnm

Insallah cok guzel haberler verirsin canim. Su akinti bende hic olmadi sadece adetin ikinci onu olmus hala da yok buna aldanma

Insallah cok guzel haberler verirsin canim. Su akinti bende hic olmadi sadece adetin ikinci onu olmus hala da yok buna aldanma

Bende de beklediğim zamandan erken geldi regl canım ağrım oldu baya ama akıntı az geldi ve koyu olunca üstüne mi acaba dedimde yok yani üstüne görme durumu değil :) Doktorumda emin olalım diye istedi kan testi bakalım hayırlısı

Şimdi girebildim canım sonucum 782, 2 gün önce 236 ydı. Çok mu artmış acaba birden ya baya bi panik yaptım. Doktorum pazartesi kese için çağırdı 4+4 olucaz pazartesi
Tebrik ederim sağlık sıhhatle kucağınıza almak nasip olsun inşallah..
Benim değerim 250 imiş 2 gün sonra 740 olmuş çok istedim ikiz olsun ama hayırlısı tekiz şu an:)sizin değeriniz daha da yüksek hayırlısı olsun ama ikisi bir arada güzel olurdu

Kizlaaarr beklenen geldi.. safak batangunes dedik geldi sasmamasini sevdigimm... flo bildi bu durumda :)
Hayrlisi olsun cnm nasip sasmamasi da guzel bende flo kullanıyorum bi de takvimim die flo ovu testini pozitif isaretleyince 14 gun ekledi digeri normal bati takip ediyor bklm hangisi dogru çıkacak gec yumurtladm bende merakla bati bekliorm

Bisey sormak istiyorum dün demistin lekelenmem başladı çok az kahverengi damla şeklinde geldi gece boyunca bise yoktu sabah az bi kan vardı sonra sabah 10 gibi ac ye gittiğimde resmen çamur renginde kahverengi şekilde peçete ye akmıştı sonrası pencetede kan pembe şekilde az az ıslanmıştı ama peçeteyle sildigim zaman kan geldi duan hiç birşey yok ama çok fazla ağrım var butun vucudum ağrıyor ustune gorme diye düşünmüyorum sanmiyorumda ama sökülemedim hala ağrım var sebebi ne olabilir

X