Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok canım güzel artmış. sakin ol. pazartesi keseyi görürsünüz o zaman inşallah
İnşallah canım benim önce keseyi bi görsek sonra kalp atışını duysak rahatlıycam inan ki. Tek istediğim sağlıkla kucağımıza almak

Hayrlisi olsun cnm nasip sasmamasi da guzel bende flo kullanıyorum bi de takvimim die flo ovu testini pozitif isaretleyince 14 gun ekledi digeri normal bati takip ediyor bklm hangisi dogru çıkacak gec yumurtladm bende merakla bati bekliorm
Takvimim.bir gun var diyor..

Ay çok teşekkür ederim canım bunları duyunca çok rahatlıyorum

Insallah ustune gormedir. E nabizdan baksana sonucuna

E nabızda çıkmıyo canm, e nabız şifrem yok ama e devletten bağlanarak girdim. Kan verdiğim hastanenin sitesinden baktım cıkmış aslında sonuç ama laboratuvardan alınız yazıyor. Ne kadar negatif olduğuna emin olsamda merak ettim

Ay canım şimdi senin değerini de okuyunca o kadar rahatladım ki... benim için yeter ki hep sağlıklı devam etsin ikiz tekiz hangisi olursa. Çok panik yaptım çok mu yükselmiş diye, inşallah ben de senin gibi hayırlı sonuçlar alırım

Hayrlisi olsun cnm nasip sasmamasi da guzel bende flo kullanıyorum bi de takvimim die flo ovu testini pozitif isaretleyince 14 gun ekledi digeri normal bati takip ediyor bklm hangisi dogru çıkacak gec yumurtladm bende merakla bati bekliorm
Oyle hayirlisi tabi.. :/ insallah senden guzel haber alalim.

Aynen umutlar bitmiyorduu
Hani duzgun de gidiyor.. yum.gunu de yasamisiz iliskiyi ama tutmadi gene...Eki Görüntüle 2233558

Daha zamanı var demekki canm yapcak bişey yok. Rabbim daha fazla bekletmeden, aratmadan, bu yolda kimseyi imtihan etmesin. Tez vakitte isteyen herkese de bana da nasip etsin inşAllah. Ovulasyonla 4-5 ay takip ettim hala tık yok düşün. Bu ay da denersem ya 5. ay 6. ay olcak.. Doktora gittim kontrole çok umutlandırmış olmayım ama beta yapalım kandan bakalım dedi. Eminim negatif sonuca ama yinede merak ediyorum. İnşallah ben yanılırım, evdeki test yanıltmış olsun demekten başka çarem yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…