Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya valla gayet sakindim sabahtan Allah biliyor, öğleden sonra sonuç geldi tam ona sevindim, bi arkadaş bi laf etti gıcık oldum

Amannn onlara takarsan nefes alma. Her yerdeler, yolda sokakta bile. Sen ve bebeğin çok önemlisiniz, onlar kızılacak kadar bile önemli değil

Bosa dememisler Allahtan umut kesilmez diye hayirli haberini bekliyorum bu ay olmazsa martta insallah

ne etti arkadaş.. özel değilse anlatabilceksen dinleriz yanii.. gerçi boşver de neye sinirlendin merak da ettim yani:)
Nasılsın diye soruyordu bana sık sık, zaten iki arkadaştan başka kimseye söylemedim burası haricinde, ona söyledim değerim artmış diye, bana dediği sen annensiz yapmazsın kusma olursa hişbişey yapamıyorsun en az hamilelik de dahil 3 yıl ihtiyacın var. Hayır annemle aynı şehirdeyiz zaten ve bebek haberini almadan çok önce kararlaştırdık, o da bize yakına taşınacak, bebekten önce onun artık bana ihtiyacı olacak ben bilincinde değil miyim bunun yaşı ilerliyor sonuçta, sadece henüz fırsat bulamadık ev bakmaya. Dış kapının dış mandalı ben gelmişim 35 yaşına bunları bilmeyecek kadar salak mıyım. Tabi böyle demeyeyim dedim, annem zaten taşınacak sevdi de bu tarafları sadece fırsat olmadı henüz, ben böyle yatış, onun kedisinde kanser çıktı onunla uğraştı, herkesin derdi kendine sonuçta. Neyse önemli bir konu da değildi kafanızı şişirdim, hormonlardan mı iş yerinde dolup dolup herşeye tahammülsüz hale geldiğimden mi böyle rahatsızlık veriyor artık herşey.

kesinlikle hormonlardann... anneme Allah sağlık versin o yanımda deyip kapatsaydın keşke bu kadar üzülceğine ... duyma sen kimseyi, şu an canım deseler canın çıksın diyebilirsin

5000i geçmiştir en azından ne zamana kadar yaklaşık 2 katlıyor bilmiyorum... görülür artıkkk inşallah..
Normalde 48 saatte bir iki kati artiyor ama bir daha test yaptirmadi annem kansizlik var bende istemedi asiri merak ediyorum deger ne kadar olmus diye. Insaallah bu sefer gormek nasip olur.

kesinlikle hormonlardann... anneme Allah sağlık versin o yanımda deyip kapatsaydın keşke bu kadar üzülceğine ... duyma sen kimseyi, şu an canım deseler canın çıksın diyebilirsin
Çok haklısın canım, tahammül sıfır zaten yapı itibarı ile de herşeyi takan bir tipim, bunu yenmem şart artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…