Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mide sorunun yoksa ve içebilirsen adet olduğun gün yada sonraki günlerde başlayıp 10-15 gün kadar içip bırakmanı öneririm canım. Sökülmeye yardımcı olduğu için 1 ay boyunca içersen bebek oluşsa da düşüğe neden oluyomuş diye okumuştum. Zaten normalde de ayda 15 gün kullanılıp 5 6 ay ara verilmesi gerektiğini söylüyorlar. Benim çok idrar yolu enfeksiyonum olurdu 2 defa içebildim sonrasında geçti çok şükür bayadır yok, inşAllah da olmaz daha.
Adetimin bugün bitmesi lazımdı aslında ama yarına kalmış gibi duruyor, bittiğinin 2. günü başlayayım 15 gün kullanayım diyorum belki şifamız ordadır diyerek. Tadı çok kötü mü kuzum yani çalışıyorum hani ağız kokusu falan yapar mı? İyileşmene çok sevindim canım inşallah daha tekrar etmez. Bende sormak istedim ovü testi yapıcam zararı olur mu diye işte, inşallah tez zamanda gelir bebişimiz.

Kızlar belirti arayanınız varsa ben bir topikte gün gün yazmıştım. En ufak ayrıntısına kadar. Ne heycanlıydım o zaman. :KK43:

Adetimin bugün bitmesi lazımdı aslında ama yarına kalmış gibi duruyor, bittiğinin 2. günü başlayayım 15 gün kullanayım diyorum belki şifamız ordadır diyerek. Tadı çok kötü mü kuzum yani çalışıyorum hani ağız kokusu falan yapar mı? İyileşmene çok sevindim canım inşallah daha tekrar etmez. Bende sormak istedim ovü testi yapıcam zararı olur mu diye işte, inşallah tez zamanda gelir bebişimiz.
adetten sonra 7. gün başlaman gerekiyor 15 gün kullanıyosun tadı çok güzel değil ama alışıyorsun koku hassasiyetin varsa burnunu kapat bi kere de iç yudum yudum zor oluyor ağızda koku kalmıyor ben yapmıştım :halay:

adetten sonra 7. gün başlaman gerekiyor 15 gün kullanıyosun tadı çok güzel değil ama alışıyorsun koku hassasiyetin varsa burnunu kapat bi kere de iç yudum yudum zor oluyor ağızda koku kalmıyor ben yapmıştım :halay:
Bir de onu deneyeyim madem belli de olmaz çok hamile kalan varmış :halay: Çok teşekkürler cevap için canım :KK15:

Yeniyim ya bunlar hep ondan, hoşgör yani. Bazı aşmış insanlar oluyor bat 3-5 gün geçmeden test yapmayan, onlardansın sandım,sory canım
Yok canım nerde kız dün bile test yaptım ben ama nafile. Bugün sabah Kırmızıları gördüm. Ovulasyon testleri falan var ya ben onları bile burda öğrendim. Hiç bilmiyorum. Hiç yapmadım mesela.

X