Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar camasir suyuyla evde test yaptim kopurdu baya bardaktan tasicakti tuzla da yaptim ustunde tortu olustu aranizda hamile olan buri camasir suyuyla deneyebilirmi

Kizlar camasir suyuyla evde test yaptim kopurdu baya bardaktan tasicakti tuzla da yaptim ustunde tortu olustu aranizda hamile olan buri camasir suyuyla deneyebilirmi

O tarz testlere inandırıcı bakma bence canm daha önce denedim bende heveslendim sevindim ama yarıda kaldı tüm sevincim hevesim.. Yinede sen bilirsin tabiki :) InsAllahhh doğru sonuçtur sende, inşAllahh Hcg testinde çift görürüz. :dua:

O tarz testlere inandırıcı bakma bence canm daha önce denedim bende heveslendim sevindim ama yarıda kaldı tüm sevincim hevesim.. Yinede sen bilirsin tabiki :) InsAllahhh doğru sonuçtur sende, inşAllahh Hcg testinde çift görürüz. :dua:
Ya inandigimdan degil canim birde hamilelerde nasil cikiyo merak ettim insallah canim insallah isteyen herkese nasip etsin hepimize

Bazen BABALAR öpmek ister Bazı evlatlar izin vermez sakalı batiyor diye Bazı evlatlar öpmek ister, Toprak izin vermez, O artik yok diye
NE OLUR BABALARINIZIN KIYMETINI BILIN BAKIN SIMDI BUGUN 2008 SENESINDE BIRKAC SAAT ONCE VEFAT ETMISTI SIMDI ONSUZUM O YOK BENIM KEYFIMDE YOK HUZURUM DA O YASASIYDI GIKIMI CIKARMAZDIM AMA YOK SIMDI ANLATMAK MUMKUN DEGIL ACIMI TARIFSIZ RABBIM GERODE KALAN BABALARA ANALARA HAYIRLI SAGLIKLI OMURLER NASIP ETSIN SIZDEN BI RİCAM VAR OKUYAN OLURSA SUAN BIRER FATIHA OKURMUSUNZ TUM ÖLMÜŞLER ICIN ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN

Ben normalde soğan sevmem ama 2 defa içebildim canım tadını sen düşün :) Ağız kokusunu düşünme işten eve geçtiğinde içersin yatarken dişleri fırçaladiginda koku felan kalmaz :) Bencede dene canm, inşAllah seversin rahatça icebilirsin. Aminnn kuzum aminn tez vakitte nasip etsin Rabbim. Benim bidaki aya kaldı umudum :KK43: :KK43:
Sağlık olsun canım benim önümüzdeki ay senin ayın olur inşallah, yavrun gelir karnına sakın stres yapma e mi?

Kuzum sabah akşam günde iki defa içiliyormuş galiba ama benim sabah onu taze yapıp ılıtıp içmem imkansız günde bir tane yeter inşallah

Bazen BABALAR öpmek ister Bazı evlatlar izin vermez sakalı batiyor diye Bazı evlatlar öpmek ister, Toprak izin vermez, O artik yok diye
NE OLUR BABALARINIZIN KIYMETINI BILIN BAKIN SIMDI BUGUN 2008 SENESINDE BIRKAC SAAT ONCE VEFAT ETMISTI SIMDI ONSUZUM O YOK BENIM KEYFIMDE YOK HUZURUM DA O YASASIYDI GIKIMI CIKARMAZDIM AMA YOK SIMDI ANLATMAK MUMKUN DEGIL ACIMI TARIFSIZ RABBIM GERODE KALAN BABALARA ANALARA HAYIRLI SAGLIKLI OMURLER NASIP ETSIN SIZDEN BI RİCAM VAR OKUYAN OLURSA SUAN BIRER FATIHA OKURMUSUNZ TUM ÖLMÜŞLER ICIN ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN
Allah rahmet eylesin inşallah..Sizlere de sabır versin
Ben de gecen yil mayıs ayında kanserden kaybettim babamı 2 yil cekti canim babacim.o acıyı öyle iyi anlıyorumki.İlk günkü değil tabiki acı zaten öyle olsa yasamak mümkün değil.Ama özlem katlanarak artıyor.

Allah rahmet eylesin inşallah..Sizlere de sabır versin
Ben de gecen yil mayıs ayında kanserden kaybettim babamı 2 yil cekti canim babacim.o acıyı öyle iyi anlıyorumki.İlk günkü değil tabiki acı zaten öyle olsa yasamak mümkün değil.Ama özlem katlanarak artıyor.
Allah razi olsun rabbim tum olmuslerin mekanına ennet etsin rabbim sanada sabir versin canim evet gun geliyo umutuyo insan ben yatak odamda aynamin onunde sadece babamin resmini koydum evelndigimden beri baska resim koyamam her gordugumde koklayarak operim

Allah razi olsun rabbim tum olmuslerin mekanına ennet etsin rabbim sanada sabir versin canim evet gun geliyo umutuyo insan ben yatak odamda aynamin onunde sadece babamin resmini koydum evelndigimden beri baska resim koyamam her gordugumde koklayarak operim
Ben de mantar panoya resimlerini iliştirdim gördükçe seviyorum dua ediyorum..Önceden çok ağlardım artık sırf görür de üzülür diye ağlamamaya gayret ediyorum.İmtihan dünyası Allah bizleri cennetinde buluştursun inşallah..

Sağlık olsun canım benim önümüzdeki ay senin ayın olur inşallah, yavrun gelir karnına sakın stres yapma e mi?

Kuzum sabah akşam günde iki defa içiliyormuş galiba ama benim sabah onu taze yapıp ılıtıp içmem imkansız günde bir tane yeter inşallah

inşAllahh canım inşAllah, isteyipte bekleyen herkesin ay'ı olsun bidaki ay. Stres adete yakın oluyo maalesef :KK43: Reglim aslında ama akıntım az henüz o bilr bi umut şuan benim için acaba yerleşme mi diye düşünüyorum ki biliyorum regl olduğunu...
Günde 1 defa yeterli canm bence :)

canım benım 2 yıldır olmayınca ne ovulasyonlar aldım ama ovulasyonu baktım gunluk yapıyom gebelik gibi ustelık cokta yanılttı beni yalancı koyulukla bende dedim gebelik yerine ovu yapcagıma hcg testi yapayım zaten sunu farkettım ovulasyonları pozitif olanların gebeliktedede silikte olsa çıkıyor
Benimde pek bi bilgim yok ovulasyonla ilgili benim 2. Deneme ayim aslinda gecen ayda yumurtlama gunlerimde yapamamistim. Bu ayda ovulasyondan pek bise anlamadim zaten :))

Adetime 10 gun kaldi son iki gundur koyu renk cikiyor cok karisik oldu bu ay
Screenshot_20190206-190347_Femometer.jpg

X