Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah canım, iki aydir vaktini bekliyor morundayım, yaş deger eyvah dertlenmesin geçti çok şükür. Senin doktor ne zaman, kiskiamet olmasa ev taşıyacağım, senden özendim
Doktor 10 gün sonra görüşelim demişti canım, 13 Şubat gibi olacak büyük ihtimal. Bizim şansa taşınma günü hava iyiydi ama şimdi bozdu yine, İstanbul’da mısın?

hayır hiç pişman değilim canım... uzun oldu kusura bakmayı da anlamıyorumm :KK70:
düzgün yazıldığı sürece noktalı virgüllü olduğu sürece gocunmam okurum...
amh düşük olup rezerv azlığı yok ultrason görüntüsü iyi yani demi doğru anlıyorum... doğal yolu en iyisi tabi ki, aşılamayı es geçme derim belki onla tutacak bilemeyiz.. ayrıca süreç zor olsa da sonu güzel oluyor onu düşünürsün ... inşallah hayırlısıyla istediğimize kavuşalım..

Ay valla ne bileyim, burada uzun yazanlara takanlar oluyor ya. Çok tatlısın amh lh ve vajinal kontrol bir arada değerlendirilir dedi, tek amh ile bas taslara vurulmaz dedi vs

Doktor 10 gün sonra görüşelim demişti canım, 13 Şubat gibi olacak büyük ihtimal. Bizim şansa taşınma günü hava iyiydi ama şimdi bozdu yine, İstanbul’da mısın?

Güle güle otur, yeni ev yeni başlangıç, sadece dikkatli davran, gerçi evde sana göz kulak okuyorlardır, yoksa bize kalsa haldir huldur girişiriz. İnsallah çok güzel haberlerle dönersin

Kızlar sağan kürü yapan var mı aranızda? Yapsam olur mu ki yumurtlamayı etkiliyor sanırım sorun olmaz değil mi? o_O

Güle güle otur, yeni ev yeni başlangıç, sadece dikkatli davran, gerçi evde sana göz kulak okuyorlardır, yoksa bize kalsa haldir huldur girişiriz. İnsallah çok güzel haberlerle dönersin
Amin canım, daha iyileri size olsun, inşallah siz de hep hayırlı haberlerle gelirsiniz, evde yatış işini abartmış durumdayım resmen, bugün işe geldim de zor geldi P.tesi gibi:KK70:

:anne: Allah izin verirse. Gorcez bizde bebekli olup gun gelip evden cikamamayi uykusuzlugu bazen herseyden mahrum kalmayi amaaann rabbim nasip etsin de evde pineklemeyi tercih ederim
İnsallah kuzum ya, tek derdimiz bebeğin hayat kalitemizi düşürmesi olsun

ben düşükten sonra yapmıştım adetim tam sökülememişti soğan küründen sonra bayağı söküldü iyi geldi
Benim adetim bu ay doğum kontrol hapından dolayı 10 gün geç geldi ama geldi, foruma baktım da her yapan çok memnun bende mi yapsam diyorum

Ay valla ne bileyim, burada uzun yazanlara takanlar oluyor ya. Çok tatlısın amh lh ve vajinal kontrol bir arada değerlendirilir dedi, tek amh ile bas taslara vurulmaz dedi vs
o diyenler de en azından nokta koysun diye diyolardır muhtemelen :KK70: ya da okumayı sevmeyenlerdir :KK70:
teşekkür ederim senin tatlılığın :KK8:

benim amh en son 0,6 idi bilmiyorum ne alemdeler.. fsh da yüksek deniyor 15,98di... 7 8 folekül gördüler işte bakalım yakalayabilecek miyiz.. :)
işi görevden çıkarmak önemli gerçekten... istediğiniz için yapabilmelisiniz :KK59:
senin de mi mayıs doğum ayın peki :KK37:

X