Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
o vejeteryan olduğumdan dolayı ümitli bakalım ne çıkıcak bugün öğleden sonra alıcam. senin regl gelmedi dimi daha?
o zaman demir düşük çıkabilirr hayırlısı bakalım güzel sonuçlarla gel...
gelmedi ama daha 6sı bugün :) flo 7si takvimim 8i.. bakalım kim bilcek

Yapamam yapmam deme canm büyük lokma ye büyük konuşma derler :) Bende çok diyodum alttan muayne istemem yaptıramam vs. ama mecbur kalınca ve bi melek istiyosan herşeyi göze alabiliyosun...ben öyle oldum..

Aynen canım filmde görülmüştü asıl, amin inşallah, hep birlikte hayırlı haberler alırız, herkese günaydın

tam üstüne bastın en son kan sayımı yaptırdığımda demirim düşüktü. hap vermişti doktor ama kullanmadım
maşallah valla demir düşükken gebe kalmak zorlaşıyor diyorlar ama kalan çok
yok muydu şikayetlerin ki? valla ben geçsin diye kullanıyorum... yükseltiyorum sonra tekrar düşürüyorum.

Ayy cok heyecanli valla yaa bende esime testi gostermistimm:)) annelere soylemeyelim dediydik ama duramadik tabi herkes ogrendi:))
Bu arada hsg bende hic istenmedi.. israrla neden hsg istensin deniyor anlamiyorum canim. Bi bilgin var mi?

Sen cabuk hamile kalabildiysen ve sorunun yoksa istenmemesi normal canm. Benden de çok sonra istendi meğer sorun ordaymış 1.5 sene boşuna gitti gibi hissediyorum o yüzden herkese tavsiyemdir 6 7 ay sonra doktor istemese de istenmmesi yönünde. Zaten film sonrası hamileliği de kolaylaştırıyormus.

morcivertkedi olmasın zaten oh maşallah.. ama bu bir soru işareti işte.. hee dur yaşla ilgisi olabilir kaldırıyor olabilir vücudun... bazı şeyleri yiyerek yerine koyamıyorsun ille takviye almak gerekiyor... d vit gibi demir gibi..

yok kızıma 9 ay sonunda kavuştum bende fakat dombili_xl doğru söyledi sağlıklı bir çocuk var diye hiç gerek görülmemiş olabilir canım..

Yapamam yapmam deme canm büyük lokma ye büyük konuşma derler :) Bende çok diyodum alttan muayne istemem yaptıramam vs. ama mecbur kalınca ve bi melek istiyosan herşeyi göze alabiliyosun...ben öyle oldum..
Aynen katılıyorum, bu süreçte aklımın ucundan geçmeyecek şeyler oldu, tabi çaresiz dertler değil bunlar, Rabbim beterinden korusun, ama büyük konuşmuşum bence ben de, hayatta herşey insan içinmiş gerçekten.

istanbulda mıydın canm sen hangi hastanede oldun ?

Selam canım, benim 2 sene önce çok düşüktü demir, yorgunluk ve halsizlik sürekli oluodu, bir de saçlarım çok dökülüodu.

halsizlik güçsüzlük yorgunluk saç dökülmesi vücut ağrıları vsvs
hiç halsiz ve yorgunluk hissetmedim. saç dökülmesi bir ara vardı sonra bi şampuan keşfettim şuan çok şükür iyi.
değerim kaçtı onu da hatırlamıyorum. belki çok düşük değildir. zaten şimdi de düşükse takviye yapar sanırım doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…