Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E H E canım bende geldim aranıza. Kabul ederseniz :KK43:
Benim hikayemi bilen vardır kızlar. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize. Önemli olan hamile kalmakta değil:KK43:
Sonuna kadar sağ salim devam ettirebilmek. Sağlıklı bir şekilde kucağa almak ben onu anladım. 3.5 yıl boyunca hamile kalmak için bekledim. Çok ağladım yeri geldi vazgeçtim herşeyden.sonra Allah nasip etti 2018 nisanda öğrendim ama dış gebelikti alındı. Eylülde tekrar hamileliğimi öğrendim. Aralık 25 e kadar herşey yolundaydı her kontrolde doktor maşallah çok iyi durumdayız diyordu.
Bir anda olanlar oldu ve kaybettik:KK43: 5 ayın bitmesine 10 gün kala:KK43: Yıkıldık...
Ben o günden beri düşünüyorum ne oldu diye. Kanda veya idrar yollarındaki enfeksiyon dedi doktor. Hiç farkedemedim. Allah bu acıyı yaşayan herkese sabır versin inşaallah kimselerede evlat acısı vermesin. Bu acıyı unutturacak başka acılar vermesin.
Diyeceğim o ki olmayanlar üzülmeyin Allah öyle büyük ki zamanı gelince nasip ediyor. Önemli olan sağlık...
Ben yarım kalmışlığın acısıyla yanıyorum. Biri tüpün yarısında kaldı biri 270 günlük yolculuğun 142.gününde kaldı. Belki bir daha hamile kalıcam Allah nasip ederse ama geçmeyecek bu yarım kalmışlık hissi. Uzattım yine kusura bakmayın. 2018 iyi gelmedi bana inşaallah 2019 iyi gelir bana ve hepinize...
İnşallah canım allah gönlüne göre verir. Herşeyde bir hayır vardır öyle düşün. Vakti zamanı gelince hayırlı ise ve sağlıklı ise allah nasip edecektir gönlünü ferah tut

Ay kesinlikle ara vermek yok canim :KK70:gerci benden artık paydos,yoruldum :KK23:
Ama yumurta pik olmadan öncesi,pik halı ve siliklestigi gün önemli canım:)
@dombili_xl sağolsun kendisinden de örnek verdi, pik günü ve ertesi siliklestigi günü değerlendirmis,çok şükür hamile:KK22::nazar:
Bebeğim bir şey daha soracağım affına sığınarak pik olması pikten sonrası tamam ama pikten önceki hali de önemli dedin ya onu nasıl anlayacağım?

Bebeğim bir şey daha soracağım affına sığınarak pik olması pikten sonrası tamam ama pikten önceki hali de önemli dedin ya onu nasıl anlayacağım?
Tabiki bildigimi paylasiyorum kuzum.. faydam dokunsun insallah:)
Pik oncesi de belli ediyor kendini sen hele bi yapmaya basla anlayacaksiin:)

Günaydınlar birşey soracağım kızlar dün çok garip birşey oldu tam yattım sırt üstü uzandım sağ yumurtaya yakın sanki böyle bir kelebek uçuşu gibi birşey hissetim. Pır pır yaptı. Forumda bir bayan kelebek uçması demiş ve o ay hamile olduğunu öğrenmiş. Bu da psikolojik değildir inşallah allahım nasip etmiştir. Bata 4 gün var

Günaydınlar birşey soracağım kızlar dün çok garip birşey oldu tam yattım sırt üstü uzandım sağ yumurtaya yakın sanki böyle bir kelebek uçuşu gibi birşey hissetim. Pır pır yaptı. Forumda bir bayan kelebek uçması demiş ve o ay hamile olduğunu öğrenmiş. Bu da psikolojik değildir inşallah allahım nasip etmiştir. Bata 4 gün var
inşallah canım inşallah öylediir :)

inşallah bebişin tutmuştur ve seninledir test yap varsa silik de olsa çıkar ki çıkanlarda var yani

test yapsana test test test yapsana:KK31:

Canım benle aynı gün koyu çizgiyi görmüşsün:) ben 3 subati sabah değerlendirdim,4 Şubat'ta siliklesme başladı o günü de akşam değerlendirdim.Dunu değerlendirmedim.Bir de elde 1 subat ilişkisi var,spermler sağlıklıysa elbet bulacak yumurtayı,yok bu kadar ilişkiye rağmen olmazsa eminim ki hayırlısı budur.Yani ben de seninle aynı durumdayım.Hem 4 Şubat'ta hem 5 Şubat'ta ağrım oldu.4 Şubat'ın kaliteli spermleri 5 Şubat'ı kacirmamistir diye düşünüyorum.Ki burda kızlara sormuştum koyu pik halin rengi açılmaya başladığı an çatlama olmuştur dediler,benim içim ferahladi:)
Merhaba canim.Cevapladigin icin tesekkur ederim.Evet gunlerimiz ayniymiş.:)Benim 4 unde siliklesme oldu o gun iliski oldu.Sen de benim icimi rahatlattin.ikimiz de guzel haberi bu ay aliriz insallah.:)

oyyyy teyzesi seninle anlasmaya uymadık bu sefer. pazartesiye aldım randevuyu valla sabırsızlanıyorum daha fazla beklemiyim dedim:KK48:
neyyy 11i mii pazartesi miii.. oy oy duramadın mı minnoşumm.. olsun iyi yapmışın inşallah hemen gelsin pazartesi kanlarını verdin mi? şey aklıma geldi aslında baştan benim belli olduğunda sende görmeye gidersin diye konuşmuştuk 7 8 gibi dr. 1 ay deyince durum değişti sanırım... artık teyzesine bir görüntüsünü çok görmezsinn :)

erken gebelik varsa yap normal test varsa bekle derim gaza gelme :KK70:

neyyy 11i mii pazartesi miii.. oy oy duramadın mı minnoşumm.. olsun iyi yapmışın inşallah hemen gelsin pazartesi kanlarını verdin mi? şey aklıma geldi aslında baştan benim belli olduğunda sende görmeye gidersin diye konuşmuştuk 7 8 gibi dr. 1 ay deyince durum değişti sanırım... artık teyzesine bir görüntüsünü çok görmezsinn :)
evet aynen, aslında 1 ay beklemek iyi oldu şimdi daha çok bebeğe benzemiş olacak. tabi ki efendim mahrum bırakır mıyım hiç yan profil ön profil her yerden atarım :KK70:
kanları dün verdim bugün sonucları alıcam bakalım nelerim eksik. doktor kan değerlerimden çok ümitli :KK70:

evet aynen, aslında 1 ay beklemek iyi oldu şimdi daha çok bebeğe benzemiş olacak. tabi ki efendim mahrum bırakır mıyım hiç yan profil ön profil her yerden atarım :KK70:
kanları dün verdim bugün sonucları alıcam bakalım nelerim eksik. doktor kan değerlerimden çok ümitli :KK70:
ben de ümitliyim daha çook gençsin maşallah tüketmemişsindir bir şeyleri.. bebiş götürmediyse :KK70:

X