Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım allah gönlüne göre verir. Herşeyde bir hayır vardır öyle düşün. Vakti zamanı gelince hayırlı ise ve sağlıklı ise allah nasip edecektir gönlünü ferah tut

Bebeğim bir şey daha soracağım affına sığınarak pik olması pikten sonrası tamam ama pikten önceki hali de önemli dedin ya onu nasıl anlayacağım?

Bebeğim bir şey daha soracağım affına sığınarak pik olması pikten sonrası tamam ama pikten önceki hali de önemli dedin ya onu nasıl anlayacağım?
Tabiki bildigimi paylasiyorum kuzum.. faydam dokunsun insallah:)
Pik oncesi de belli ediyor kendini sen hele bi yapmaya basla anlayacaksiin:)

Günaydınlar birşey soracağım kızlar dün çok garip birşey oldu tam yattım sırt üstü uzandım sağ yumurtaya yakın sanki böyle bir kelebek uçuşu gibi birşey hissetim. Pır pır yaptı. Forumda bir bayan kelebek uçması demiş ve o ay hamile olduğunu öğrenmiş. Bu da psikolojik değildir inşallah allahım nasip etmiştir. Bata 4 gün var

inşallah canım inşallah öylediir :)

inşallah bebişin tutmuştur ve seninledir test yap varsa silik de olsa çıkar ki çıkanlarda var yani

test yapsana test test test yapsana

Merhaba canim.Cevapladigin icin tesekkur ederim.Evet gunlerimiz ayniymiş.:)Benim 4 unde siliklesme oldu o gun iliski oldu.Sen de benim icimi rahatlattin.ikimiz de guzel haberi bu ay aliriz insallah.:)

oyyyy teyzesi seninle anlasmaya uymadık bu sefer. pazartesiye aldım randevuyu valla sabırsızlanıyorum daha fazla beklemiyim dedim
neyyy 11i mii pazartesi miii.. oy oy duramadın mı minnoşumm.. olsun iyi yapmışın inşallah hemen gelsin pazartesi kanlarını verdin mi? şey aklıma geldi aslında baştan benim belli olduğunda sende görmeye gidersin diye konuşmuştuk 7 8 gibi dr. 1 ay deyince durum değişti sanırım... artık teyzesine bir görüntüsünü çok görmezsinn :)

erken gebelik varsa yap normal test varsa bekle derim gaza gelme

evet aynen, aslında 1 ay beklemek iyi oldu şimdi daha çok bebeğe benzemiş olacak. tabi ki efendim mahrum bırakır mıyım hiç yan profil ön profil her yerden atarım
kanları dün verdim bugün sonucları alıcam bakalım nelerim eksik. doktor kan değerlerimden çok ümitli

ben de ümitliyim daha çook gençsin maşallah tüketmemişsindir bir şeyleri.. bebiş götürmediyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…