Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah hiç yaparım gelmedi ama adet ağrımda yok iki gündür sarımtırak bi akıntim var daha önce adet zamanı oluyormuydu hiç farkında değilim yarın sabah kesin yaparım kırmızı kart yemezsem
Merhaba canım, sarımsı akıntı bende ara ara var bugün de, istersen sabah ilk idrarla yaparsın.
nedemistimkibenn nedemistimkibenn canım benim de bu ay çok hızlı silikleşmedi, yavaş yavaş azaldı, arkadaşların dediği gibi pik olduğu günden sonra hafif soluk çıkması da silikleşme kabul ediliyor, inşallah tutmuştur bekleyen herkesin:halay:

Merhaba canım, sarımsı akıntı bende ara ara var bugün de, istersen sabah ilk idrarla yaparsın.
nedemistimkibenn nedemistimkibenn canım benim de bu ay çok hızlı silikleşmedi, yavaş yavaş azaldı, arkadaşların dediği gibi pik olduğu günden sonra hafif soluk çıkması da silikleşme kabul ediliyor, inşallah tutmuştur bekleyen herkesin:halay:
Caniim hangi günleri değerlendirdin sen peki..pik olduğu zaman ve sonrasında..kaç gün acaba..

aminnn aminnn aminnn inşallah :dua::dua::dua:

Caniim hangi günleri değerlendirdin sen peki..pik olduğu zaman ve sonrasında..kaç gün acaba..
Bizim adetten sonra 9-11-13 ve 14. günler oldu canım, 13. gün pik olmuştu, 14. gün de sabah pikti yine, akşamına hafif silikleşmişti, ama çok çok hafif. Üst üste olmaması için hep gün aşırı gitmiştik ama silikleştiği gün önemliyse diye o gün üst üste oldu. 15. gün daha da silikleşmişti ama hem eşim mesaideydi hem benim migren tutmuştu:KK70: Hepsinin de kaydını tutmuşum yaa şaka gibi:confused:

İnşallahh kuzum inşallah .. rabbim doğum hikayelerimizi paylşamamızı nasip etsin ..
Hamile kalıp direk bize söyledipin içinde teşekkür ederim :KK200:
Nazar ederiz diye korkmadın :KK47:
Amiin amiiinn.
Estağfurullah canım ya söylemem mi size, hepimiz aynı şey için uğraşıyoruz

Ayy kızlar bugün 4+1 olduk değerlerimi biliyosunuz zaten yine tekrarladım evhamlı ben :)
12 ilk ögrendigim iki gün sonra 51 iki gün sonra 177 beş gün sonra 1080 yani bugün sizce nasıl bir de adet olcam gibi bir ağrı var karnimda
Bence değerin çok güzel artmış canım maşallah. Ağrı da normal bence, bende bazen çok ağrı oluyo sonra kesiliyo

Ayy kızlar bugün 4+1 olduk değerlerimi biliyosunuz zaten yine tekrarladım evhamlı ben :)
12 ilk ögrendigim iki gün sonra 51 iki gün sonra 177 beş gün sonra 1080 yani bugün sizce nasıl bir de adet olcam gibi bir ağrı var karnimda
maşallah :nazar: değerleriniz gayet iyi Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza aminnn:dua::dua::dua:

Bizim adetten sonra 9-11-13 ve 14. günler oldu canım, 13. gün pik olmuştu, 14. gün de sabah pikti yine, akşamına hafif silikleşmişti, ama çok çok hafif. Üst üste olmaması için hep gün aşırı gitmiştik ama silikleştiği gün önemliyse diye o gün üst üste oldu. 15. gün daha da silikleşmişti ama hem eşim mesaideydi hem benim migren tutmuştu:KK70: Hepsinin de kaydını tutmuşum yaa şaka gibi:confused:
Ay nasıl güzel anlattın çok sağol caniim:KK200:bende ekran görüntüsü alicam kendi durumumla kiyaslicam:KK70:
Merak ettiğim bir şey daha var canım..14. gün akşam ve 15.gun siliklesti dedin ya,benimkisi gibi miydi,daha mi silikti acaba..

Eklentiler

• IMG_20190205_121810.jpg
    IMG_20190205_121810.jpg
    138,8 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20190205_121019.jpg
    IMG_20190205_121019.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 18
X