Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzumm işlerim çoktu hala var arada hastaneye gittim geldim malum Dvit verdi b12 verdi onları kullan şikayetlerin geçmezse romatolojiye görün dedi.. Sen naptın? tekrar mı yımırtlıyorsun acabaa :KK49:
Ay kızz bilmiyorum kii .. eşimde yarın tura çıkıyo :KK70:
Bakalım görcez .
Sırf elimde kalmasın diye ovuları yapıyodum :KK70:
Yine patladım :KK70:

Ay kızz bilmiyorum kii .. eşimde yarın tura çıkıyo :KK70:
Bakalım görcez .
Sırf elimde kalmasın diye ovuları yapıyodum :KK70:
Yine patladım :KK70:
neyse ki ferritin yükselmiş, d de fena değilmiş ama takviye dedi, b12 nin de 200 üstünde olmasını istiyoruz dedi...

tutan tutmuştur inşallah sen merak etme kuzum.. yapamadığına üzülme yani yımırtlıyorsan da :KK70:

tamam kuzum iki kere mi yumurtlama var bizde yoksa bu ay canımmm :KK70::KK70::KK70:
Sen bişeyler kullandın belki olur :))

neyse ki ferritin yükselmiş, d de fena değilmiş ama takviye dedi, b12 nin de 200 üstünde olmasını istiyoruz dedi...

tutan tutmuştur inşallah sen merak etme kuzum.. yapamadığına üzülme yani yımırtlıyorsan da :KK70:
Çok şükür değerlerin düzelince belki zınk diye hamıle kalırsın ..
doktor olumsuz konuşmadı demi değerler için ??

Çatladığı günden itibaren sakmak gerekiyormus canım ..
Tamam cnm
Şuan 8 birliktelik oldu cankm . Regle 9 gün var .. bi 5 birliktelik daha yaşanır .. ama eşim yarın tura çıkıyo olmayabılır :KK70:
2. Kez yumurtlarsam geçmiş olsun :KK70:
Bizim su an 11 oldu bklm kac olacak sonuçta

canım bendede sorun sebebpsiz olmaması herşey normal doktordan doktorada değişiyor demekki ama bende süreç böyle devam etti iki yıldır denıyorum bir yıl olmadı doktora gittim bir yıldırda doktorlar resmen süründürüyor 3 ay klomen içtim nasılsa kendin yumurtluyon diye bir kez bile çatlatma vermediler çok agırdan alıyorlar herşeyi tüm tahliller bir ayda yapılabilirdi benimkini 4 5 aya yaydılar
Hadi ya. Ben 2 ay önce gittim dr a canım kimyasallar sonrası işte bi bakalım dedim ağrıalrım geçendi falan. Ooo bi ton test işte liste yaptı sen hazır hissettipinde gel sırayla bunlara bakalım yada hangisini istersen ordan başlayalım dedi. Sağlıklı çocuk da var e riskli gebe sayılıyosun zaten beklemeye gerek yok dedi çok memnunum gittiğim dr lardan zaten tanıyoruz artık birbriimizi belki de ondan canım bilmiyorumki

Hay maşallahh :KK70:

Ben bu ay 2 gunde 1 yaptım reglden sonra pikten etkilenip 2 kere üst üste yaptıgımda oldu :)
Ama amacım gün aşırıydı ..
Bnmde amacım gun aşırıydi aslinda bu ay ust uste cok oldu 2 ocak pikti

Eklentiler

• Screenshot_20190205-120101.png
    Screenshot_20190205-120101.png
    466,1 KB · Görüntüleme: 29
Aynen bak onu da demişti dr canım. Sen işte en geç 2018 nisan mayıs gibi gel dedi kendi kendine olmazsa tedaviye başkayalım dedi yani ama eşinede bakılır dedi zaten. Bakalım artık son 2 ay

En mantıklısı canm, tabi eşine de test yapılması gerek ama öncelik kendi Hsg filmine vermeni öneririm. Biz 1 sene boşa kürek çekmişiz eşime test yapıldı 5 6 ay sonra benden Hsg istendi ve o an tüpler tıkalı olduğu çıktı. Eşimden önce benden Hsg istenseydi 5 6 ay boşuna beklemiycektik... En son Ekim ay'ında çektirdim Hsg o zaman ilaç gitti ama hâla gebelik yok. Hayırlısı olsun bizim olsun inşAllah tez vakitte diye bekliyorum...

canım bendede sorun sebebpsiz olmaması herşey normal doktordan doktorada değişiyor demekki ama bende süreç böyle devam etti iki yıldır denıyorum bir yıl olmadı doktora gittim bir yıldırda doktorlar resmen süründürüyor 3 ay klomen içtim nasılsa kendin yumurtluyon diye bir kez bile çatlatma vermediler çok agırdan alıyorlar herşeyi tüm tahliller bir ayda yapılabilirdi benimkini 4 5 aya yaydılar

Öyle yapıyolar canm bende 2 senedir uğraşıyorum. Hsg çektirdin mi? Eşine test yapıldı mı?

X