Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MaşAllahh canmm tebrik ederiiimmmm, hayırlı olsun inşAllah sağlıklı gebelik geçirip sağlıkla kucağına alırsın. Darısı başımıza :) Bize de dua etmeyi unutma :)
Çok teşekkür ederim kuzum, şu an tek istediğim o. İnşallah hep sağlıkla ilerler ve sağlıkla kucağımıza alırız.
Dualarım hep sizlerle asla inancınızı kaybetmeyin

A AloeeVeraa hay maşallaahhh :KK200:
Benım regl 3 gün geçtikten sonra 283 tü :KK70:
Gayet iyi değerim maşallaahh :KK200:
Benim de diğer sonlanan gebeliğimde bat günü 290 dı bu biraz yüksek geldi ama olsun fazla fazla olsun sağlıklı olsun yeter ki :KK76: çok teşekkür ederim canım :)

edersin ben inanıyorum sana etmelisin :KK70::KK70::KK70:ben H E H E 'yi sen de beni takip et inşallah hepimiz hamile kalırız aminnn :dua:
Allah razı olsun caniim:dua: inşallah peşi sıra alalım güzel haberleri:) suanki testim bu şekilde.dollenme ilk catladigi an başlıyor dimi canım..yani benim yumurta dün öğlen çatladi ilk:)

Eklentiler

• IMG_20190205_121019.jpg
    IMG_20190205_121019.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 23
Allah razı olsun caniim:dua: inşallah peşi sıra alalım güzel haberleri:) suanki testim bu şekilde.dollenme ilk catladigi an başlıyor dimi canım..yani benim yumurta dün öğlen çatladi ilk:)
Çatlıyor ve sperm beklıyor kuzum . Hazır da sperm bulunuyorsa direk döllenir .. ya da begenmez sperm bekler

Çok teşekkür ederim kuzum, şu an tek istediğim o. İnşallah hep sağlıkla ilerler ve sağlıkla kucağımıza alırız.
Dualarım hep sizlerle asla inancınızı kaybetmeyin

imşAllahhh canm.
Allah razı olsun, inancımızı da kaybedersek vahh halimize :)

aminnn inşallah canım benim tstinde de görüldüğü gibi bu iş tamam Allah'ın izniyle bi hafta sonra da gebelik testi koyacağız inşallah aminnn:dua::dua::dua:

Sabah hiç yaparım gelmedi ama adet ağrımda yok iki gündür sarımtırak bi akıntim var daha önce adet zamanı oluyormuydu hiç farkında değilim yarın sabah kesin yaparım kırmızı kart yemezsem
Varsa her türlü çıkar ama tercih senın canım beklıyoruz hayırlı haberlerını

X