Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok heyecanlıyımmm :) evet canım zaten daha bizim erken biraz, hele benim çok erken 2 hafta falan beklerim herhalde ama yarın doktoruma bi gideyim bakalım ne dicek
Tabi canım ben de Cuma günü bi gitmiştim, tabi görünecek birşey yoktu ama kist falan olmadığından emin oldu, bi de progestana başla dedi tedbir amaçlı. Ayyy inşallah değerin de güzel çıkar yaa bi ikiz haberi daha alırız belki belli mi olur:halay:

29-30 pikti 30 akşamı pik silinmeye başlamıştı .
6. Gün bugun canım bu kadar erken sanmam :olamaz:
canım sen zaten erken sonuç alıyorsun bata 6 7 kala testlerde silik çıkıyor bünyeden bünyeye değişiyorya çünkü tekrar yumurtlama çok zor bir ihtimal birde bazı insanlarda evet oluyor hatta bende oldu iki kere ama maşallah sen kolay gebe kalıyorsun o yüzden bence gebesin inşallah zaten 30 da silikleşmiş çatlamış yani o günde döllense 7 gün geçmiş oluyor

Bende zaten son 2 deneme. Sonra dr a gidicem regl olur olmaz. Nisan ayında. Bakalım artık ne dicek. Klomen falan denerim belki 1 ay öylede olmazsa aşılamayı önerecek eşimde kabul ederse bakakım.

O zaman doktora gittiğinde direk Hsg filmi iste canm tahlillerinizde herhangi bişey yoksa. Tüpler de bişey varsa aşılama da işe yaramaz kendinizi yorarsınız bence. Bazı hastaneler hemen Hsg yapmıyor ama sen testlerimde bişey yok ben tüplerime de bakılmasını istiyorum dersen yaparlar. Ben 3 defa çekildim...

Tabi canım ben de Cuma günü bi gitmiştim, tabi görünecek birşey yoktu ama kist falan olmadığından emin oldu, bi de progestana başla dedi tedbir amaçlı. Ayyy inşallah değerin de güzel çıkar yaa bi ikiz haberi daha alırız belki belli mi olur:halay:
Ben de o yüzden biraz erken gidiyim diyorum kullanmam gereken bi şey varsa kullanıyım diye canım.
Yok kuzum ya ikiz olmaz herhalde bizim :)

çatlamış bence..
H E H E benim bugünkü testim de dünkü gibi,pik koyuluğu yok ama cizgim hala belli.sence de çatlamış mıdır yaa 4 subattao_O3 Şubat ilk resimdeki pik,4 Şubat alttaki resimde görüldüğü gibi ve bugün 5 Şubat çizgi yine alttaki resimdeki gibi:KK43:

Eklentiler

• IMG_20190203_020805.jpg
    IMG_20190203_020805.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20190205_083648.jpg
    IMG_20190205_083648.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 29
ikizi sen patlatcan heralde:halay:
Bizde hiç ikiz yok :KK70:
Eşimin dedesi ikiz . Birde kuzenleri var ikiz bizimle alakası yok yani :KK70:

Akintin varmi canim hic seffaf
Krem akıntı var canım .. yumurtma dönemimdeki gibi değil şuan
canım sen zaten erken sonuç alıyorsun bata 6 7 kala testlerde silik çıkıyor bünyeden bünyeye değişiyorya çünkü tekrar yumurtlama çok zor bir ihtimal birde bazı insanlarda evet oluyor hatta bende oldu iki kere ama maşallah sen kolay gebe kalıyorsun o yüzden bence gebesin inşallah zaten 30 da silikleşmiş çatlamış yani o günde döllense 7 gün geçmiş oluyor
İnşallah gebeliktendir kuzum .. beta yapmıcam ama şimdilik kendime söz verdim ..
inşallah bebeğim gelmiştir :KK200:

Ayy çok tatliis :KK200:acaba yumurtlama mi yoksa ufacık tefecik bebeğin ilk belirtileri mii:anneadayı:
Ay inşallahh kuzum yaaa :KK200:

H E H E benim bugünkü testim de dünkü gibi,pik koyuluğu yok ama cizgim hala belli.sence de çatlamış mıdır yaa 4 subattao_O3 Şubat ilk resimdeki pik,4 Şubat alttaki resimde görüldüğü gibi ve bugün 5 Şubat çizgi yine alttaki resimdeki gibi:KK43:
Ohıoo çatlamışş tabi ki kuzummmm

Ama cok tatli olmuyorlar mi yaa. Canim soyke birsey duymustum ikinci kucaga geciyor. Senin annenin ikizi olmusya senin kizinin ikizi oluyormus senin degil Rabbim hayirlisini nasip etsin herzaman
Olabilir canım aynen benim annem 40 yaşında plansız oldu zaten 7 aylık doğdular. Şimdi 21 yaşında koca delikanlı ikiside :) biri hasta okurdu öbürüde hemen olurdu herşeyleri aynıydı. Hala öyle bi kaç yıl evllen birinin kolunda yağ bezesi çıktı onu aldırdık 1 sene geçmedi dipetinin omzunda aynı yağ bezesi çıktı aldırdı. Dr lar bile şok olmuştu. 21 yıldır bu böyle üzülünce falan birbirlerini anlıyolarmış. Adla ayrı kalamıyolar zaten :))))) ilk kez üniv den ayrı kaldılar. Süperdi dersleri ama ayrı kaldılar diye hep kaldılar derslerden. Baktılar olmuyo aynı yeri tercih edip aynı eve aynı okula gsçtiler dersleri de düzeldi :)) ananeminde ikizi olmuş ama eskiden dr falan olmadığı içn erken doğup ölmüşler. Anneminde zaten hep dediler çok küçük doğdular yaşamazlar ölürler diye ama maşallah şimdi :)
Yani bizde de belki ikiz olabilir yada benim kızım olursa onun olabilir aynen canım. Ablamında kızı yok. Benimde olmazsa biz erkeklerle kapatırız artık gebelik defterini :)

X