Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hep dua bu ikiz olmasi daha dun ablama dedim ama bizde hic yok ki ikiz benim oyle bir ihtimal yok galiba:KK12:
Benimde kardeşlerim ikiz tek yumurta erkek :olamaz:
Ben oğlum olmadan isterdim ikiz olsun ama şimdi yinede diyorum Allah ne nasip ederse o tabii. İkiz olsa onlarda erkek olsa :olamaz: neyse büyük konuşmiyim yinede Rabbim ne derse o olsun hayırlısını versin :KK45:

Günaydın benim regl günü ama gelmedi ama bacağım ağrıyo gelir bugün yarın. Dğn test yapmasam umutlanırdım ama belli ne olacağı :KK53:

Bende zaten son 2 deneme. Sonra dr a gidicem regl olur olmaz. Nisan ayında. Bakalım artık ne dicek. Klomen falan denerim belki 1 ay öylede olmazsa aşılamayı önerecek eşimde kabul ederse bakakım.

Ay çok heyecanlı, inşallah hemen çıkar:rolleyes: Ben de iyiyi canım sağol, doktor 10 gün sonra görşelim dedi görüşürüz dedim ben de:KK70:
Çok heyecanlıyımmm :) evet canım zaten daha bizim erken biraz, hele benim çok erken 2 hafta falan beklerim herhalde ama yarın doktoruma bi gideyim bakalım ne dicek

H E H E canım inşallah uğurlu tablona bende girerimm.. Naslsnn yumdan sonrs kaçncı gündesin
6. Gündeyim kuzum :halay:
Döllenme sürece 6 gün sürermiş eğer döllendiyse bugun yerleşmesi lazım :KK200:

eveetttt sende son durum nedir kaç gün var belirti var mı
Belirtim yok kuzum ya ..
geçen ay okdr ağrım vardı ki bu hiçbirşey yok :KK49:
Pikten sonra 6. Gündeyim .. 9 gün kaldı bata

Benimde kardeşlerim ikiz tek yumurta erkek :olamaz:
Ben oğlum olmadan isterdim ikiz olsun ama şimdi yinede diyorum Allah ne nasip ederse o tabii. İkiz olsa onlarda erkek olsa :olamaz: neyse büyük konuşmiyim yinede Rabbim ne derse o olsun hayırlısını versin :KK45:
Ama cok tatli olmuyorlar mi yaa. Canim soyke birsey duymustum ikinci kucaga geciyor. Senin annenin ikizi olmusya senin kizinin ikizi oluyormus senin degil Rabbim hayirlisini nasip etsin herzaman

C0D7F4D7-A32A-44F5-B95C-1683DA04EEFD.jpeg
Sanırım tekrar yumurtlucam :halay:

Bende zaten son 2 deneme. Sonra dr a gidicem regl olur olmaz. Nisan ayında. Bakalım artık ne dicek. Klomen falan denerim belki 1 ay öylede olmazsa aşılamayı önerecek eşimde kabul ederse bakakım.
yok canım süreç öyle değil özelde bile kabul etmiyorlar ben geçen mayısta gittim klomeni ancak ekimde verdiler önce 2 3 ay yok git adetin ikinci gunu yok git adetin 21. günü gel diyorlar sonra eşin test yaptırsın diyorlar kafadan 3 ay geçiştirdiler beni 4. ay doktoruna göre klomen başlayabiliyor 6 ayda klomen tedavisi olmazsa hadi hsg diyorlar hsgden sonrada git 2 3 ay evde dene kendiliğinden olma ihtimali artar diyorlar sonra aşılama oda sorun çıkarsada farklı süreç olur ben bilseydim evde vakit kaybetmezdim

X