Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa evett trendde konusu :)
Ayy masallah:nazar: Rabbim isteyince bir yerine ikide nasip ediyor insallah saglikli bir sekilde kucagina alir. Ben normalde bugun gitmeyi dusunuyordum ama daha memlekette oldugum icin esim devlet hastanesine gitmemi istemiyor ilgisizler sana kotu birsey soylerler moralin bozulur diyor bende o yuzden gitmedim daha:110:

Ayy masallah:nazar: Rabbim isteyince bir yerine ikide nasip ediyor insallah saglikli bir sekilde kucagina alir. Ben normalde bugun gitmeyi dusunuyordum ama daha memlekette oldugum icin esim devlet hastanesine gitmemi istemiyor ilgisizler sana kotu birsey soylerler moralin bozulur diyor bende o yuzden gitmedim daha:110:
anladım canım hayırlısı bakalım sende de 2 kese görüyorlarmışş.. ister misin?

Aslında
anladım onu da.. dün elçin için de konuştuk ya aynı durum ama ilk kırmızılığı kaybetmesi yeterli gibi çatladı demek için.. onun dışında ağrıların olur mu o geçtiyse de çatladı diyebiliriz. :)
Dün sol bacağıma vuran ağrı oldu canım..çizgim yine böyle yani dün gibi..catlamistir dimi ya..dün geceyi de değerlendirdim..

Eklentiler

• IMG_20190204_171337.jpg
    IMG_20190204_171337.jpg
    155,6 KB · Görüntüleme: 27
Benim de yumurtlamadan birkaç gün sonra kaşık ağrısı daha sonra tansyonum düşmüş hissi ve bir gün de hafif bulantı oldu. Asık ağrım hala devam ediyor. Özellikle gece yatarken sol kaşığımda batma oluyor ben de psikolojik diyorum bakalım . Ha bir de dün burnumda hafif kan vardı peçetelik geldi. İlk hamileliğimde de hep burnum kanardı. Kısmet artık bata 5 gün var
senin az kalmış hadi hayırlısı cnm guzel sonuclar alirsn insAllah

X