Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim cevabın için :) peki merak ettiğim şu diyelim pik oldu o sabah testin sonra gün içinde tekrar yapıp pik olup olmadığını kontrol ettin mi hiç?
evet canım bu ay H E ' yi büyük bi titizlikle takip ettim pik olduğu gün akşamda yaptım devam ediyor mu diye sonraki gün silikleşti mi diye inşallah bu ay çift çizgileri görürüz Aminnn

Evet hatta geçen ay adet günüm gelmeden test falan yapmıycam demiştin
Hayırlısı olsun canım ya inşaallah gebesindir
ee tamam çarşamba da bir gün kalmış oluyor kuzum kan testi de anlattığım gibi d vit ve demir için zaten gidicem gitmişken hcg de baksınlar diyorum ama üşeniyorum :)

canım akşama tekrarla istersen bi de daha önceki aylarda takip yaptın mı bilmiyorum o zaman adetten sonra kaçıncı gün oluyordu ona göre pik yada az kaldı yada çatladı diyebilirsin
Yaptım 40. Günde pik oldu
İnşaallah bu ay o kadar geç olmaz diye dua ediyorum şuanda 26. Gündeyim galiba

ben de öyle düşünüyorum valla sanki bu ay sende var gibi Allah'ım inşallah önce sana sonra diğer bütün isteyenlere nasip eder inşallah aminnn

Yok yok bu ay farklısın hayırlara işarettir inşaallah
ayy canlarım benim çook teşekkür ederim amiin inşallah hayırlısıyla bu ay bizimledir bebişler... yoksa da üzülmekk yook :)

Günaydın kızlar. Halı falan silicem ağır temizlik yapıcam diye bugün yaptım test tabiki negatif benim :) yarın hiç şaşmadan sabahtan gelir reglim. Zaten denememiştik bu ay ovudan 2 gün önce öylesine ilişki olmuştu çok ilaç içtiğimiz için denemek istemedik. Hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…