Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetlerim düzenli cnm sorun olmadigini söyledi sonuca pko diyen hic olmadi
O zaman endişelenme canım, burada inofolic kullananlar da memnundu, onda folik asite ek olarak inositol isimli madde yumurtama için faydalı diye biliyorum. Doktora gidince istersen kullanabilir miyim diye sor olmazsa.

Hadi bakalım inşallah bebiş tutar Aminnn bugün olabilir olmadı yarın sabah yap sonra bekleme modu

Günaydın canım, pik olduğu gün ilk idrarda da hemen çıkıyordu bende aynen.
Benimde saçma sapan çıktığı için bugün bide ilk idrarla yapayım dedim pik olmasına az kalmış gibi çıktı acaba ilk idrarla yaptığım için mi öyle çıktı? Gece 1 e doğru gitmiştim en son sabahta 7 de yaptım

Olabilir belki canım, bi de öğleden sonra tekrarla bakalım koyulaşacak mı, silikleşirse eğer belki de çatlamıştır diye düşündüm.

Olabilir belki canım, bi de öğleden sonra tekrarla bakalım koyulaşacak mı, silikleşirse eğer belki de çatlamıştır diye düşündüm.
Dün yaptığım testi yapar yapmaz yere düşürdüm bozuldu gibi oldu test incecik ama koyu bi çizgi çıktı sonrada başka yapmaya fırsatım olmadı

Sende bu ay farklı birşeyler var
Geçen ay bayağı sakindin adetini falan bekliyordun bu ay bi heyecanlısın sanki birşeyler hissediyorsun
ay kuzumm... ne bilim ya.. umut işte fakirin ekma diyom ya ... demi geçen ay sakin sakin oturdum bekledim sonra kızlar adetim geldi dedim çekildim.. her ay umut oluyor tabi..:)

ay kuzumm... ne bilim ya.. umut işte fakirin ekma diyom ya ... demi geçen ay sakin sakin oturdum bekledim sonra kızlar adetim geldi dedim çekildim.. her ay umut oluyor tabi..:)
Evet hatta geçen ay adet günüm gelmeden test falan yapmıycam demiştin
Hayırlısı olsun canım ya inşaallah gebesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…