Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
pozitif çıkarsa da sevinicez:KK53:
ver kurtul yoksa da adetini beklersin
Bu ay takip etmedim ya iliski gunlerini bile buraya yazdiklarimdan topladim.. agrinin gittigi gunu de not almamisim tahmini 12.gun diyorum.. haklisin veriyim kurtuluyum.. ama simdi mi gitsem o.sonra kalirsam sonuc yarina kalir demi:)

Bu ay takip etmedim ya iliski gunlerini bile buraya yazdiklarimdan topladim.. agrinin gittigi gunu de not almamisim tahmini 12.gun diyorum.. haklisin veriyim kurtuluyum.. ama simdi mi gitsem o.sonra kalirsam sonuc yarina kalir demi:)
sağlık ocağında verceksen yarına kalır. ama internetten bakıyolar ya akşam falan belli oluyo bazen tam bilmiyorum da

6 aydan fazladir yapilali yine ayni doktora gittim rahim filminden sonra amatekrarlamadi hormin testini ama bnm aklima takildi
Canım sonuçlar 6 ay öncesininse yapılması lazım yeniden, doktorun niye bunu söylememiş ki. Kadın hormonları aydan aya bile değişiyo. Eğer bi süredir çocuk isteniyosa ve olmuyosa hep kontrol altında olmak lazım ve değerleri de kontrol altında tutmak lazım. En az 3 ayda bir hormon tahlili yapılır çocuk isteyen birine

X