Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetlerim düzenli cnm sorun olmadigini söyledi sonuca pko diyen hic olmadi
O zaman endişelenme canım, burada inofolic kullananlar da memnundu, onda folik asite ek olarak inositol isimli madde yumurtama için faydalı diye biliyorum. Doktora gidince istersen kullanabilir miyim diye sor olmazsa.

Bende 1 ve 3 Şubat saat 11 civarları ve bugün akşamı değerlendiricem canım,çatladiktan sonra yumurtanın 24 saati var diye yarına hem şansım kalmaz hem de eşimi artık bunaltmayayim diyorum:110:
Benimde 1 subatta silikti,2 Şubat akşamı ve 3 Şubat hep koyuydu:)
Hadi bakalım inşallah bebiş tutar Aminnn bugün olabilir olmadı yarın sabah yap sonra bekleme modu :halay:

Günaydın canım, pik olduğu gün ilk idrarda da hemen çıkıyordu bende aynen.
Benimde saçma sapan çıktığı için bugün bide ilk idrarla yapayım dedim pik olmasına az kalmış gibi çıktı acaba ilk idrarla yaptığım için mi öyle çıktı? Gece 1 e doğru gitmiştim en son sabahta 7 de yaptım

Benimde saçma sapan çıktığı için bugün bide ilk idrarla yapayım dedim pik olmasına az kalmış gibi çıktı acaba ilk idrarla yaptığım için mi öyle çıktı? Gece 1 e doğru gitmiştim en son sabahta 7 de yaptım
Olabilir belki canım, bi de öğleden sonra tekrarla bakalım koyulaşacak mı, silikleşirse eğer belki de çatlamıştır diye düşündüm.

Sende bu ay farklı birşeyler var :halay:
Geçen ay bayağı sakindin adetini falan bekliyordun bu ay bi heyecanlısın sanki birşeyler hissediyorsun :KK70:
:KK70: :KK70: ay kuzumm... ne bilim ya.. umut işte fakirin ekma diyom ya ... demi geçen ay sakin sakin oturdum bekledim :KK70: sonra kızlar adetim geldi dedim çekildim.. her ay umut oluyor tabi..:)

:KK70: :KK70: ay kuzumm... ne bilim ya.. umut işte fakirin ekma diyom ya ... demi geçen ay sakin sakin oturdum bekledim :KK70: sonra kızlar adetim geldi dedim çekildim.. her ay umut oluyor tabi..:)
Evet hatta geçen ay adet günüm gelmeden test falan yapmıycam demiştin :KK70:
Hayırlısı olsun canım ya inşaallah gebesindir :anneadayı:

Bu arada bugünkü testim

0506AC23-F331-413E-8839-5765E9CB1650.jpeg

X